سایت برتر

افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس - WP Estimation Form
افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید در سایت وردپرسی خود فرم سفارش گیری از مشتری داشته باشید و کسب درآمد کنید. با افزونه سفارش گیری وردپرس  wp estimation form که قابلیت کار کردن با انواع سفارشات و خرید ها را دارد و می توانید انواع محصولات و خدمات مورد نظرتان را به فروش برسانید. این قابلیت ها شامل برنامه های کاربردی، وب سایت ها، گرافیک، حیوانات خانگی و انواع محصولات دیگر می باشد. با این افزونه فرم های پرداخت و سفارش حرفه ای بسازید.

افزونه سفارش گیری وردپرس WP Estimation Form

این افزونه سفارشات و خدمات شما را مدیریت کرده و قیمت ها را برآورد می کند و به مشتری نمایش می دهد. مشتری در صورت تایید مبلغ سفارش می تواند اقدام به ثبت سفارش خود نماید و درخواست خود را برای شما ایمیل کند.

این افزونه کاملا مسطح و فلت طراحی شده و قابلیت ریسپانسیو دارد و در هر صفحه نمایشی به بهترین شکل هماهنگ می شود و کاملا پاسخگو است. شما با این افزونه می توانید بطور همزمان چندین فرم سفارش را مدیریت کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به قابلیت سفارشی سازی رنگ ها و فونت ها و نمایش پاپ آپ روی سایت، پشتیبانی از ووکامرس و غیره اشاره کرد.

تصاویری از پنل مدیریت فارسی Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس
ساخت فرم در Estimation Form
تنظیمات Estimation Form
فرم ها در Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس

ما می‌‌تونیم از راهکارهای زیادی برای حرفه‌‌ای شدن سایت خود استفاده کنیم. موارد بسیاری هستند که به ما کمک می‌‌کنند تا سایت ما برای کاربران ما حرفه‌‌ای تر به نظر برسد.

یکی از این راهکارها استفاده از افزونه‌‌های متفاوت و متناسب با سایت ما است که به راحتی کاربران ما منجر می‌‌شود و باعث می‌‌شود کاربر تجربه بهتری را در سایت ما کسب کند. به عنوان مثال در صورتیکه ما در سایت خودمون یک کسب و کار راه‌‌اندازی کرده باشیم لازمه‌‌ی این موضوع یک سری امکانات است که ما باید به سایت خودمون اضافه کنیم تا کاربران ما تجربه خرید بی‌‌نظیری را از سایت ما داشته باشند.

Estimation Form یک افزونه سفارش گیری وردپرس حرفه‌‌ای با طراحی بسیار زیبا است که برای ساخت فرم‌‌های مختلف توانایی‌‌های بسیار زیادی دارد، این افزونه انتخاب مناسبی برای سایت ما است.

همه ما در سایت‌‌های خودمون خواستار رضایت و راحتی کاربران خود هستیم. در این راستا ما باید در سایت فروشگاهی خودمون شرایطی را ایجاد کنیم که بتوانیم هر نوع سفارشی را از کاربران خودمون بگیریم و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشیم.

در این رابطه ما نیاز به در نظر گرفتن یک سری راهکار داریم که یکی از بهترین آن‌‌ها استفاده از یک افزونه مناسب در این راستا است. Estimation Form یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز است که می‌‌تونه به سایت ما امکان انواع سفارش‌‌گیری را بدهد. این افزونه کاربران خودش را در امر سفارشی‌‌سازی به هیچ عنوان محدود نمی‌‌کند.

قابلیت‌‌های افزونه Estimation Form

Estimation Form به ما این امکان را می‌‌دهد که چندین فرم جذاب و متنوع را ایجاد کنیم و از آن‌‌ها در سایت خود قرار دهیم تا کاربران امکان استفاده از آن‌‌ها را داشته باشند.

این قالب در واقع برای کاربران ما برآورد قیمت محصولاتی که انتخاب کرده‌‌اند را انجام می‌‌دهد. کاربر زمانیکه وارد سایت ما می‌‌شود برخی از محصولات ما را انتخاب و اقدام به سفارش دادن آن‌‌ها می‌‌کند. این افزونه مدیریت خدماتی که ما در سایت خود ارائه می‌‌دهیم را برعهده دارد و زمانیکه مشتری سایت ما کالاهای خود را انتخاب کرد برای آن کاربر برآورد قیمت می‌‌کند و به نمایش در می‌‌آورد. در صورتیکه کاربر از این مبلغ رضایت داشته باشد و اقدام به تایید آن می‌‌کند و پس از آن برای سایت ما ایمیلی مبنی بر همین موضوع ارسال می‌‌کند.

تخمین قیمت در این افزونه می‌‌تونه توسط خود افزونه صورت بگیرد و یا اینکه ما با کدنویسی و وارد کردن کدهای ریاضی در این افزونه هم می‌‌تونیم کاری کنیم که این افزونه محاسبات را انجام دهد. ما می‌‌تونیم از این افزونه به‌‌عنوان یک صفحه نمایش کامل استفاده کنیم.

امکان سفارشی سازی فرم‌‌ها

این افزونه به ما امکان سفارشی‌‌سازی فرم‌‌های سایت خودمون را می‌‌دهند به این صورت که ما می‌‌تونیم آیتم‌‌های فرم‌‌های مختلف سایت خودمون را سفارشی‌‌سازی کنیم.

این آیتم‌‌های گفته شده می‌‌توانند به صورت متن باشند و یا به صورت تصویر و گزینه‌‌ای که این ما هستیم که مشخص می‌‌کنیم کدامیک از این موارد نمایش داده شوند و جایگذاری شوند. تمامی المان‌‌های موجود در فرم‌‌های ما قابل جا‌‌به‌‌جایی هستند و ما می‌‌تونیم همگی آن‌‌ها را به صورت دلخواه جایگذاری کنیم.

علاوه بر انتخاب آیتم‌‌ها گزینه‌‌های دیگری هم هستند که ما می‌‌تونیم آن‌‌ها را سفارشی‌‌سازی کنیم. این افزونه به ما این امکان را می‌‌دهد که از بین رنگ‌‌های متنوعی که در اختیار داریم رنگ موردنظر خودمون را برای هر فرمی انتخاب کنیم. علاوه بر این انتخاب فونت این فرم‌‌ها نیز به سلیقه ما بستگی دارد و ما می‌‌تونیم از هر فونتی در این باره استفاده کنیم. البته این افزونه از تمامی فونت‌‌های گوگل نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم در فرم‌‌های خود فیلدهای مختلفی را به دلخواه جایگذاری کنیم. برخی از این فیلدها دکمه رادیویی، چک باکس و یا متن هستند که امکان انتخاب هریک از آن‌‌ها را داریم.

پنل مدیریت این افزونه بسیار انعطاف‌‌پذیر و پویا است و ما می‌‌تونیم تغییرات مد نظر خودمون را در آن به سادگی اعمال کنیم. علاوه بر این در این افزونه ما می‌‌تونیم برای جذابیت بیشتر فرم‌‌ها برای کاربر از پاپ‌‌آپ بر روی فرم‌‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این افزونه کاربران سایت‌‌های فروشگاهی می‌‌تونند اطلاعات خودشان را به صورت کامل در فرمی که از طریق افزونه‌‌ی Estimation Form ساخته شده است وارد کند.

سازگار با افزونه‌‌ها

این افزونه سفارش گیری وردپرس در راستای تخمین قیمت و ساخت فرم طراحی شده است و سازگاری آن با یکی از مهم‌‌ترین افزونه‌‌های فروشگاه‌‌ساز یعنی ووکامرس بسیار هائز اهمیت است. این افزونه به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌‌کند و مادامی که از این افزونه استفاده می‌‌کنیم هیچ مشکلی در این مورد نخواهیم داشت.

به دلیل سازگاری این افزونه با ووکامرس ما می‌‌تونیم در نهایت ما می‌‌تونیم به یکی از محصولات ووکامرس متصل کنیم تا مشتری و کاربران ما بتوانند

Estimation Form با افزونه‌‌های دیگری مانند افزونه‌‌ی Gravity Form که یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز دیگر است سازگاری دارد. همچنین از افزونه‌‌ی Easy Digital Downloads نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

این افزونه کاملا رسپانسیو است یعنی نمایش خوبی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دارد. فرم‌‌هایی برآورد هزینه‌‌ای که ما با استفاده از این افزونه برای سایت خودمون طراحی می‌‌کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم کاملا واکنش‌‌گرا است. با استفاده از این پلاگین دیگه نیازی نیست نگران نمایش این فرم‌‌ها در درستگاه‌‌های ورودی سایت خود باشیم.

رسپانسیو بودن از این نظر هائز اهمیت است که با گذشت زمان و رایج شدن استفاده از تلفن‌‌های همراه کاربران به صورت معمول از این تلفن‌‌ها برای ورود به سایت‌‌ها استفاده می‌‌کنند. در واقع کامپیوترها جای خود را به تلفن‌‌های همراه واگذار کرده‌‌اند.

امکان ویرایش فرم توسط کاربر

همانطور که به آن اشاره شد در این افزونه برآورد هزینه‌‌ی سفارشات کاربران ما برای آن‌‌ها ارسال می‌‌شود. البته یکی از مواردی که این افزونه را برای کاربران جذاب می‌‌کند این است که کاربر بعد از سفارش محصول می‌‌تونه سفارشات خودش را ویرایش کند.

این افزونه سفارشات کاربر را به نمایش در می‌‌آورد و به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در صورت لزوم مواردی را از لیست خود کم و یا به لیست سفارش خود اضافه کند. در آخر کاربر این امکان را دارد که از سفارشات خود خروجی بگیرد.

علاوه بر این ما در سایت خود ممکن است آیتم‌‌های بسیار زیادی را داشته باشیم اما مشتریان ما می‌‌تونند از بین آیتم‌‌های مختلف موارد مورد نظر خودشان را انتخاب کنند.

در تاریخ 2 خرداد 1398 افزونه WP Estimation Form به نسخه 9.671 آپدیت شد.

 • قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 28 مرداد 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.638 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.628 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.610 آپدیت شد.

در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.585 آپدیت شد.

در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.567 آپدیت شد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷
 2. کاربر مهمان ۱۲ دی ۱۳۹۷
 3. U17518 ۱۲ دی ۱۳۹۷

  سلام.
  یک وب سایت با چند طرح بنر دارم. میخوام هر وقت که شخص یک طرح بنر سفارش میده. با توجه به ابعاد، جنس نوع چاپ و تعداد انتخابی توسط کاربر قیمت محاسبه بشه و در سبد خرید قرار بگیره. ایا با این افزونه امکانش هست؟ ایا افزونه ای برای این منظور می شناسید؟ من نمیخوام برای هر محصول فرم طراحی کنم و میخوام یک فرم مشابه رو در تمام محصولات استفاده کنم

 4. U17257 ۳ دی ۱۳۹۷

  فایل درون ریز دمو فرم‌ها متاسفانه انگلیسی هست و فارسی نیست

 5. کاربر مهمان ۲۲ آذر ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید. میخواستم بدونمن تاریخ این افزونه شمسی شده؟

 6. کاربر مهمان ۲۱ آذر ۱۳۹۷

  سایت خوبی داریذ ممنون

 7. U3095 ۱۸ آذر ۱۳۹۷

  سلام و خسته نباشید
  من از این افزونه برای سفارش گیری چاپ می خوام استفاده کنم یعنی فقط طرف نوع چاپ رو انتخاب کنه و بعد از صدور فاکتور اون رو با اتصال به درگاه پرداخت کنه و چون محصول قابل ارسال و یا دانلودی نیست نمی دونم چطوری میشه بدون نصب ووکامررس و یا بدون اون اینکار رو انجام داد .
  میشه بیشتر راهنمایی بفرمائید.
  در ضمن تاریخچه ارسال فرم تو پنل کاربری برای هرکاربر اضافه میشه ک بعدا” نتیجه کار رو ببینه یا نه؟
  ممنون میشم واضح پاسخ داده بشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ آذر ۱۳۹۷

   سلام برای اینکار باید ووکامرس رو نصب کنید. اطلاعات برای شما ایمیل خواهد شد. برای کاربر خیر

 8. U16584 ۱۱ آذر ۱۳۹۷

  سلام.می بخشید من ی جا ی مطلب خوندم ک گفته بودن فقط با پی پال کارمیکنه و با زرین پال وpay.irمشکل داره درسته این موضوع؟

  میشه یک لینک آموزش یا راهنمای این پلاگین رو بفرستید ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۱ آذر ۱۳۹۷

   سلام خیر این نسخه با ووکامرس کار میکنه و تمام درگاه های ایرانی رو ساپورت میکنه

 9. U16584 ۴ آذر ۱۳۹۷

  سلام خسته نباشید من کارم با این پلاگین اینه که سفارش مشتری رو بگیره از بین چند تا محصول ما یا خود مشتری تایپ کنه و بعد مشتری مبلغ رو پرداخت کنه. میتونه این کار و انجام بده ؟من آشنایی زیادی ندارم باهاش.ممنون..

 10. کاربر مهمان ۱ آبان ۱۳۹۷

  سلام وقت بخیر
  میخوام فرمی طراحی کنم که
  فیلد اول حالت کرکره ای باز بشه و کاربر دسته بندی محصولات مورد نظر رو انتخاب کنه
  فیلد دوم یکی از محصولات موجود در اون دسته بندی رو انتخاب کنه
  فیلد سوم هم تعداد مورد نظرش رو وارد کنه
  فیلد چهارم بصورت خودکار قیمت براش محاسبه بشه
  فیلد پنجم هم متن مورد نظرش رو تایپ کنه
  و در نهایت روی ثبت سفارش کلیک کنه و به درگاه متصل بشه و عین همین فرمی که پر کرده برای من ارسال بشه
  یه مورد دیگه که البته به فرم مربوط نمیشه میخوام امکان پرداخت از کیف پول هم برای کاربر فراهم باشه
  برای این موارد راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

 11. کاربر مهمان ۲۸ مهر ۱۳۹۷

  با سلام و خسته نباشید
  خواستم بدونم میشه برای هر محصول ووکامرس قیمت مختلف داخل این افزونه گزاشت؟
  یعنی هزینه نصب هر محصول متفاوت باشه

 12. کاربر مهمان ۱۱ مهر ۱۳۹۷

  سلام و احترام و خسته نباشید ، ببخشید بنده یه سوال داشتم ممنونم میشم حتما سوالم رو پاسخ بدهید چون اگر بدونم این افزونه این کار رو هم انجام میده سریعا خریداریش بکنم، بنده میخواستم این افزونه را برای طراحی لوگو یه شرکت استفاده کنم که ببینیم آیا این افزونه اجازه اضافه کردن تعدادی لوگو به صورت نمونه توسط شرکت رو میده که مشتری سبک هایی رو که میپسنده تیک بزنه ، مثل این لینک ؟
  خیلی ممنون میشم این لینک رو ببنید و جواب منو رو بدهید که اگر امکانش هست سریعا افزونه رو خریداری کنم

 13. کاربر مهمان ۸ مهر ۱۳۹۷

  سلام
  بدنبال افزونه‌ای هستم که امکان فروش خدمات مدت دار رو داشته باشه؛ به عنوان مثال فروش سرویس پشتیبانی برای مدت 3 ماهه و پس از گذشت 3 ماه از تاریخ خرید به اتمام برسه و نیاز به تمدید داشته باشه.
  نکته بعدی اینکه تمام این سفارشات رو بتونه توی داشبورد کاربری خودش پیگیری کنه
  پشتیبانی از تاریخ فارسی هم باشه که عالیه

  اگر این افزونه پاسخگو هست، ممنون میشم راهنمایی بفرمائید

  • U11404 ۸ مهر ۱۳۹۷

   درود
   چنین افزونه ای نمیشناسیم. باید برایتان اختصاصی کد نویسی شود.
   می توانید با بخش طراحی در ارتباط باشید البته تعداد درخواست ها زیاد است و باید منتظر پاسخ بمانید :
   https://design.mihanwp.com/

 14. کاربر مهمان ۷ مهر ۱۳۹۷

  خسته نباشید چندتا سوال داشتم
  اول اینکه میشه بدون ووکامرس از این افزونه استفاده کرد دیگه؟ بدون ووکامرس میشه درگاه پرداخت بهش متصل کرد؟ یا تعداد سفارش رو مشخص کرده؟
  بعد اینکه میشه قیمت محصول رو بعد از ثبت سفارش اولیه (با برسی ادمین) به صورت دستی تعیین کرد و بعد کاربر پرداخت رو انجام بده سفارش تکمیل بشه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۷ مهر ۱۳۹۷

   متشکرم
   بدون ووکامرس کار میکنه اما برای داشتن درگاه باید ووکامرس نصب کنید.
   قیمت محصول رو بله میتونید دستی کنید اگر بازم ووکامرس نصب باشه

 15. کاربر مهمان ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

  سلام و وقت بخیر
  من میخواستم این افزونه رو بخرم، اما مطمئن نیستم کاری که میخام رو انجام میده یا خیر
  فرایندی که در سایت دارم به این ترتیب هست:
  1- مشتری محصولی که “مد نظر خودش” هست رو به فرم سفارش میده
  2- من موجود بودن یا نبودن محصول رو به مشتری اعلام میکنم و در صورتی که محصول موجود باشه قیمت میدم (با اس ام اس و ایمیل به کاربر پیام میره و همچنین کاربر میتونه توی سایت چک کنه جواب استعلامش اومده یا نه)
  3- اگر مشتری خواست با همون قیمتی که واسه محصول اعلام کردم مستقیما میتونه با درگاه زرین پال خرید و دانلود کنه
  4- همچنین سوابق سفارشهای مشتری هارو میتونم ببینم و اینکه من و مشتری میتونیم ببینیم هر سفارش تو چه مرحله ای قرار داره (منتظر نتیجه استعلام، خرید پایان یافته و …)
  در واقع محصول مشخصی نمیفروشم و بر اساس درخواست مشتری محصول تهیه میشه
  می خواستم ببینم این افزونه این امکانات رو داره؟ و آیا اگر نداره راه دیگه ای پیشنهاد دارین؟
  ممنونم 🙂

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ شهریور ۱۳۹۷

   درود. خیر این افزونه محصولات از قبل تعیین شده را نمایش می دهد و کاربر می تواند پرداخت کند.

 16. کاربر مهمان ۱ شهریور ۱۳۹۷

  سلام . آیا با این افزونه میشه کاربر در مراحل فایل آپلود کنه و در نهایت به درگاه پرداخت وصل بشه و پرداخت کنه؟

 17. کاربر مهمان ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

  سلام من میخوام این افزونه را بخرم ولی میخوام بدونم شما تغییرات میدین برام با هزینه؟
  با بخش طراحی میخواستم صحبت کنم که در حال ساخت بود به ایدی تلگرام هم پیام دادم ولی از دیروز پاسخی ندادن

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

   سلام بله برای تغییرات با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید ایدی تلگرام @mihanwp_design منتظر باشید پاسخ میدن بهتون

 18. کاربر مهمان ۲ مرداد ۱۳۹۷

  سلام
  یه سوال داشتم، آیا تو افزونه ای که شما قرار دادید، مشکل برنامه نویسی را رو داره؟ منظورم اینکه که دستورات شرطی و برنامه نویسی رو بدون مشکل اجرا میکنه؟
  من null شده این افزونه رو پیدا کردم، خودم فارسی کردمش، ولی گویا لایسنس نداشتنی، دستورات شرطی مثل If و … در صورت انتخاب اجرا نمیشن.

  لطفا بررسی کنید و اطلاع بدید تا اگر برا شما این مشکل رو نداره، افزونه شما رو خریداری کنم

 19. U13860 ۲۹ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  چطور میتونم این افزونه رو به پنل اس ام اس متصل کنم که بعد ثبت هر سفارش بهم پیام بده

 20. کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام یه سوال داشتم.می خواستم با این افزونه تو سایتم یه فرم سفارش درست کنم که کاربر عضو شه و مشخصات کار را توی فرم سفارش وارد کنه قابلیت آپلود فایل هم داشته باشه ،آخرشم برای ارسال از همون مشخصات کاربر بشه استفاده کرد.آیا این افزونه واشه این کار مناسبه و این قابلیت هارو داره>

 21. U13860 ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  قالبی که این افزونه رو روش نصب میکنیم حتماٌ باید ووکامرس ساپورت کنه؟
  لطفاً یک قالب ووردپرس که با این افزونه هماهنگ باشه و به صورت تک صفحه ای باشه (کل سایت فقط یک صفحه باشه) معرفی کنید تا خریداری کنم.ممنون

 22. U1399 ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  چرا موقعه ای که نصب میکنم سایت رو از حالت راست چین به حالت چپ چین در میاره؟؟؟؟؟!!!

 23. کاربر مهمان ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  من یک افزونه نیاز دارم که برای چاپ بنر سفارش بگیرم
  ابعاد را بگیره و قیمت بده
  این افزونه این کار را انجام میده؟

 24. کاربر مهمان ۶ تیر ۱۳۹۷

  سلام

  قصد خرید پلاگین رو دارم ، ولی قبلش بفرمایید تمامی دموها در اختیارم گذاشته میشه؟

  در وب سایت سازنده تمامی دموها وجود داره

  تمامی دموها خصوصادموی زیر رو نیاز دارم.
  https://www.wordpress-estimation-payment-forms.com/hotel-room-cost-estimate-demonstration/

 25. کاربر مهمان ۶ تیر ۱۳۹۷

  درود وقت بخیر
  امکان اضافه شدن عکس هم هست (رنگی) ؟ هر مرحله چند تا میشه قرار داد و ابعادشون چند درچنده ؟

  و در آخر میشه کاری کرد که سفارش در سبد خرید ثبت بشه و پرداخت آنلاین صورت بگیره؟

  امکان شخصی سازی داره یعنی میشه کد نویسی رو تغییر داد ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۶ تیر ۱۳۹۷

   سلام بله. تعداد نامحدود هست و هر سایزی که شما بخواهید
   ۲. بله با ووکامرس سازگار هست و متصل میشه
   ۳. بله چون open source هست

 26. کاربر مهمان ۵ تیر ۱۳۹۷

  پلاگین خیلی قویی هست
  لطفا آخرین نسخه این پلاگین رو قرار بدید و دموهایی که در سایت مرجع وجود دارد رو هم اضافه بفرمایید.

 27. کاربر مهمان ۲ تیر ۱۳۹۷

  سلام
  آیا در مرحله اخر امکانش هست که یه نمایش کلی از هر مرحله و انتخاب هایی که کرده رو بصورت یه جدول نشون بده یعنی هر مرحله که اطلاعاتی رو میگیره در اخر نشون بده که شما این ها رو انتخاب کردی و در مرحله ماقبل آخر بجز ایمیل اطلاعاتی مثل شماره تماس و نام و .. رو هم دریافت کنه

 28. کاربر مهمان ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

  سلام
  این افزونه با کدوم درگاه پرداخت کار میکنه ؟!

 29. U9680 ۸ خرداد ۱۳۹۷

  درود وقت بخیر اگر آموزش کار با این افزونه رو زودتر آماده کنین ممنون میشم

 30. کاربر مهمان ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

  با سلام
  این افزونه ثبت سفارش رو برای هر نوع سفارشی میشه استفاده کرد ؟
  مثلا برای سفارش خدمات ویدئویی
  یا طراحی گرافیکی
  یا هر نوع سفارش دیگه ای
  با تشکر از شما

 31. U12472 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  چطوری باید این افزونه رو به ووکامرس متصل کنم؟ میخوام در مرحله آخر به درگاه پرداخت متصل بشه
  از اسفند قرار بود یه آموزش برای این کار تهیه کنید ولی هنوز خبری نیست که
  ممنون از پشتیبانی عالی شما

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷

   سلام
   از بخش تنظیمات فرم کافیست ووکامرس را انتخاب کنید و تیکش رو فعال کنید
   آموزش افزونه به زودی منتشر می شود. هر روز در حال ارائه آموزش از محصولات مختلف هستیم و این مورد کمی زمانبر خواهد بود

 32. U1417 ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  وقت بخیر. یکی از قابلیت های نسخه اورجینال(خریداری شده از codecanyon) بخش فرم دیزاینر هست. آیا امکانش هست اون رو هم قرار بدید ؟

 33. کاربر مهمان ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

  سلام
  تقویم افزونه شمسی هست یا میلادی؟

 34. U11705 ۵ فروردین ۱۳۹۷

  سلام.میخواستم بپرسم این افزونه بخش آپلود فایل داره؟یعنی در مراحل سفارش کاربر یک فایل رو آپلود کنه و برای ما بیاد؟
  درگاه پرداخت رو چکار میشه کرد؟

 35. U6817 ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

  درود بر شما
  من داخل کامنت ها خوندم که مشتری وقتی اطلاعات خودش رو وارد میکنه و پرداخت میکنه ، این سفارش و این فیلد هایی که پر کرد برای مشتری ذخیره نمیشه . من می خوام یه سایت برای دریافت رژیم غذایی راه اندازی کنم و می خوام جوری باشه که اطلاعاتی که مشتری میده هم برای منکه ادمین هستم ذخیره بشه و هم برای کاربر و کاربر هر دو هفته بیاد مراحل ثبت سفارش رو انجام بده و اطلاعات خودشو از لحظه اول در دسترسش باشه و ببینه چقدر این رژیم ها برای اون مفید بوده .

  در این زمینه یه راهنمایی کنید . ممنون

 36. کاربر مهمان ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

  درگاه پرداخت این افزونه برای درگاه پی دات ای ار رو ندارید ؟

  • U11404 ۲۴ اسفند ۱۳۹۶

   سلام
   متاسفانه خیر. باید درخواستتان را به سایت ارائه دهنده درگاه بفرستید تا پلاگین مورد نظرتان را طراحی کنند.

 37. کاربر مهمان ۲۰ اسفند ۱۳۹۶

  سلام
  چطوری باید این افزونه رو به ووکامرس متصل کنم؟ میخوام در مرحله آخر به درگاه پرداخت متصل بشه

  • U11404 ۲۲ اسفند ۱۳۹۶

   به زودی یک آموزش در این باره در سایت قرار می گیرد. از صبر و شکیبایی شما سپاس گزاریم.

 38. کاربر مهمان ۵ اسفند ۱۳۹۶

  عرض ادب و احترام
  در صورت وجود و امکان فایل آموزشی استفتده از این افزونه را برای بنده ارسال بفرمایید
  سپاس بیکران

 39. U10594 ۱۴ بهمن ۱۳۹۶

  برای افزونه WP Estimation Form هاست دانلود خریدم
  چطوری باید آپلود این برنامه رو روی هاست دانلود تنظیم کنم؟

 40. کاربر مهمان ۱۳ بهمن ۱۳۹۶

  سلام. پیش نمایش این افزونه کار نمیکنه
  http://demo.mihanwp.com/sabzine/?page_id=42

  خطای ۴۰۴ میده. آیا با کیفیت ترجمه شده؟ میتونید یک تصویر از صفحه محاسبه هم بذارید؟