سایت برتر

افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس - WP Estimation Form
افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید در سایت وردپرسی خود فرم سفارش گیری از مشتری داشته باشید و کسب درآمد کنید. با افزونه سفارش گیری وردپرس  wp estimation form که قابلیت کار کردن با انواع سفارشات و خرید ها را دارد و می توانید انواع محصولات و خدمات مورد نظرتان را به فروش برسانید. این قابلیت ها شامل برنامه های کاربردی، وب سایت ها، گرافیک، حیوانات خانگی و انواع محصولات دیگر می باشد. با این افزونه فرم های پرداخت و سفارش حرفه ای بسازید.

افزونه سفارش گیری وردپرس WP Estimation Form

این افزونه سفارشات و خدمات شما را مدیریت کرده و قیمت ها را برآورد می کند و به مشتری نمایش می دهد. مشتری در صورت تایید مبلغ سفارش می تواند اقدام به ثبت سفارش خود نماید و درخواست خود را برای شما ایمیل کند.

این افزونه کاملا مسطح و فلت طراحی شده و قابلیت ریسپانسیو دارد و در هر صفحه نمایشی به بهترین شکل هماهنگ می شود و کاملا پاسخگو است. شما با این افزونه می توانید بطور همزمان چندین فرم سفارش را مدیریت کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به قابلیت سفارشی سازی رنگ ها و فونت ها و نمایش پاپ آپ روی سایت، پشتیبانی از ووکامرس و غیره اشاره کرد.

تصاویری از پنل مدیریت فارسی Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس
ساخت فرم در Estimation Form
تنظیمات Estimation Form
فرم ها در Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس

ما می‌‌تونیم از راهکارهای زیادی برای حرفه‌‌ای شدن سایت خود استفاده کنیم. موارد بسیاری هستند که به ما کمک می‌‌کنند تا سایت ما برای کاربران ما حرفه‌‌ای تر به نظر برسد.

یکی از این راهکارها استفاده از افزونه‌‌های متفاوت و متناسب با سایت ما است که به راحتی کاربران ما منجر می‌‌شود و باعث می‌‌شود کاربر تجربه بهتری را در سایت ما کسب کند. به عنوان مثال در صورتیکه ما در سایت خودمون یک کسب و کار راه‌‌اندازی کرده باشیم لازمه‌‌ی این موضوع یک سری امکانات است که ما باید به سایت خودمون اضافه کنیم تا کاربران ما تجربه خرید بی‌‌نظیری را از سایت ما داشته باشند.

Estimation Form یک افزونه سفارش گیری وردپرس حرفه‌‌ای با طراحی بسیار زیبا است که برای ساخت فرم‌‌های مختلف توانایی‌‌های بسیار زیادی دارد، این افزونه انتخاب مناسبی برای سایت ما است.

همه ما در سایت‌‌های خودمون خواستار رضایت و راحتی کاربران خود هستیم. در این راستا ما باید در سایت فروشگاهی خودمون شرایطی را ایجاد کنیم که بتوانیم هر نوع سفارشی را از کاربران خودمون بگیریم و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشیم.

در این رابطه ما نیاز به در نظر گرفتن یک سری راهکار داریم که یکی از بهترین آن‌‌ها استفاده از یک افزونه مناسب در این راستا است. Estimation Form یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز است که می‌‌تونه به سایت ما امکان انواع سفارش‌‌گیری را بدهد. این افزونه کاربران خودش را در امر سفارشی‌‌سازی به هیچ عنوان محدود نمی‌‌کند.

قابلیت‌‌های افزونه Estimation Form

Estimation Form به ما این امکان را می‌‌دهد که چندین فرم جذاب و متنوع را ایجاد کنیم و از آن‌‌ها در سایت خود قرار دهیم تا کاربران امکان استفاده از آن‌‌ها را داشته باشند.

این قالب در واقع برای کاربران ما برآورد قیمت محصولاتی که انتخاب کرده‌‌اند را انجام می‌‌دهد. کاربر زمانیکه وارد سایت ما می‌‌شود برخی از محصولات ما را انتخاب و اقدام به سفارش دادن آن‌‌ها می‌‌کند. این افزونه مدیریت خدماتی که ما در سایت خود ارائه می‌‌دهیم را برعهده دارد و زمانیکه مشتری سایت ما کالاهای خود را انتخاب کرد برای آن کاربر برآورد قیمت می‌‌کند و به نمایش در می‌‌آورد. در صورتیکه کاربر از این مبلغ رضایت داشته باشد و اقدام به تایید آن می‌‌کند و پس از آن برای سایت ما ایمیلی مبنی بر همین موضوع ارسال می‌‌کند.

تخمین قیمت در این افزونه می‌‌تونه توسط خود افزونه صورت بگیرد و یا اینکه ما با کدنویسی و وارد کردن کدهای ریاضی در این افزونه هم می‌‌تونیم کاری کنیم که این افزونه محاسبات را انجام دهد. ما می‌‌تونیم از این افزونه به‌‌عنوان یک صفحه نمایش کامل استفاده کنیم.

امکان سفارشی سازی فرم‌‌ها

این افزونه به ما امکان سفارشی‌‌سازی فرم‌‌های سایت خودمون را می‌‌دهند به این صورت که ما می‌‌تونیم آیتم‌‌های فرم‌‌های مختلف سایت خودمون را سفارشی‌‌سازی کنیم.

این آیتم‌‌های گفته شده می‌‌توانند به صورت متن باشند و یا به صورت تصویر و گزینه‌‌ای که این ما هستیم که مشخص می‌‌کنیم کدامیک از این موارد نمایش داده شوند و جایگذاری شوند. تمامی المان‌‌های موجود در فرم‌‌های ما قابل جا‌‌به‌‌جایی هستند و ما می‌‌تونیم همگی آن‌‌ها را به صورت دلخواه جایگذاری کنیم.

علاوه بر انتخاب آیتم‌‌ها گزینه‌‌های دیگری هم هستند که ما می‌‌تونیم آن‌‌ها را سفارشی‌‌سازی کنیم. این افزونه به ما این امکان را می‌‌دهد که از بین رنگ‌‌های متنوعی که در اختیار داریم رنگ موردنظر خودمون را برای هر فرمی انتخاب کنیم. علاوه بر این انتخاب فونت این فرم‌‌ها نیز به سلیقه ما بستگی دارد و ما می‌‌تونیم از هر فونتی در این باره استفاده کنیم. البته این افزونه از تمامی فونت‌‌های گوگل نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم در فرم‌‌های خود فیلدهای مختلفی را به دلخواه جایگذاری کنیم. برخی از این فیلدها دکمه رادیویی، چک باکس و یا متن هستند که امکان انتخاب هریک از آن‌‌ها را داریم.

پنل مدیریت این افزونه بسیار انعطاف‌‌پذیر و پویا است و ما می‌‌تونیم تغییرات مد نظر خودمون را در آن به سادگی اعمال کنیم. علاوه بر این در این افزونه ما می‌‌تونیم برای جذابیت بیشتر فرم‌‌ها برای کاربر از پاپ‌‌آپ بر روی فرم‌‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این افزونه کاربران سایت‌‌های فروشگاهی می‌‌تونند اطلاعات خودشان را به صورت کامل در فرمی که از طریق افزونه‌‌ی Estimation Form ساخته شده است وارد کند.

سازگار با افزونه‌‌ها

این افزونه سفارش گیری وردپرس در راستای تخمین قیمت و ساخت فرم طراحی شده است و سازگاری آن با یکی از مهم‌‌ترین افزونه‌‌های فروشگاه‌‌ساز یعنی ووکامرس بسیار هائز اهمیت است. این افزونه به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌‌کند و مادامی که از این افزونه استفاده می‌‌کنیم هیچ مشکلی در این مورد نخواهیم داشت.

به دلیل سازگاری این افزونه با ووکامرس ما می‌‌تونیم در نهایت ما می‌‌تونیم به یکی از محصولات ووکامرس متصل کنیم تا مشتری و کاربران ما بتوانند

Estimation Form با افزونه‌‌های دیگری مانند افزونه‌‌ی Gravity Form که یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز دیگر است سازگاری دارد. همچنین از افزونه‌‌ی Easy Digital Downloads نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

این افزونه کاملا رسپانسیو است یعنی نمایش خوبی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دارد. فرم‌‌هایی برآورد هزینه‌‌ای که ما با استفاده از این افزونه برای سایت خودمون طراحی می‌‌کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم کاملا واکنش‌‌گرا است. با استفاده از این پلاگین دیگه نیازی نیست نگران نمایش این فرم‌‌ها در درستگاه‌‌های ورودی سایت خود باشیم.

رسپانسیو بودن از این نظر هائز اهمیت است که با گذشت زمان و رایج شدن استفاده از تلفن‌‌های همراه کاربران به صورت معمول از این تلفن‌‌ها برای ورود به سایت‌‌ها استفاده می‌‌کنند. در واقع کامپیوترها جای خود را به تلفن‌‌های همراه واگذار کرده‌‌اند.

امکان ویرایش فرم توسط کاربر

همانطور که به آن اشاره شد در این افزونه برآورد هزینه‌‌ی سفارشات کاربران ما برای آن‌‌ها ارسال می‌‌شود. البته یکی از مواردی که این افزونه را برای کاربران جذاب می‌‌کند این است که کاربر بعد از سفارش محصول می‌‌تونه سفارشات خودش را ویرایش کند.

این افزونه سفارشات کاربر را به نمایش در می‌‌آورد و به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در صورت لزوم مواردی را از لیست خود کم و یا به لیست سفارش خود اضافه کند. در آخر کاربر این امکان را دارد که از سفارشات خود خروجی بگیرد.

علاوه بر این ما در سایت خود ممکن است آیتم‌‌های بسیار زیادی را داشته باشیم اما مشتریان ما می‌‌تونند از بین آیتم‌‌های مختلف موارد مورد نظر خودشان را انتخاب کنند.

در تاریخ 2 خرداد 1398 افزونه WP Estimation Form به نسخه 9.671 آپدیت شد.

 • قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 28 مرداد 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.638 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.628 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.610 آپدیت شد.

در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.585 آپدیت شد.

در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.567 آپدیت شد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. U10594 ۷ بهمن ۱۳۹۶

  فایل پیوست شده توسط مشتری در جدول بصورت لینک نمایش داده می شود
  اما می خواهم خارج از جدول نمایش داده شود، چه کاری باید انجام دهم

  • U9864 ۷ بهمن ۱۳۹۶

   درود به شما. از پنل کاربری خود، مشکل خود را در قالب تیکت برای ما ارسال کنید ت بررسی شود.
   موفق باشید.

 2. U10594 ۶ بهمن ۱۳۹۶

  با سلام
  حل مشکل در بخش آپلود فایل
  فرمی درست کرده ام، که جهت دریافت سفارش نیاز به پیوست فایل دارد.
  مشکل اول: فایل در سرور آپلود می شود، می خواهم مستقیما به ایمیل ارسال شود و حجم هاست مرا نگیرد.
  مشکل دوم: اطلاعات فرم مربوطه دریافت می شود، اما فایل پیوستی در ایمیل دریافت نمی شود.
  مانند: http://www.daneshjo.pro/test

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۶ بهمن ۱۳۹۶

   درود
   ۱. امکانش نیست متاسفانه
   ۲.سایت رو به هاست دانلود متصل نکردید؟ شاید مشکل آپلود داره

   • U10594 ۶ بهمن ۱۳۹۶

    اقدام خاصی انجام ندادم
    اما بار اول که نصب کردم، در فرم پیشفرض، فایل در ایمیل دریافت می شد، اما اکنون نمی شود.
    آیا برای اینکه فایل مستقیما به ایمیل ارسال بشود و به هاست نرود، امکان شخصی سازی توسط شما است؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۷ بهمن ۱۳۹۶

     درود . با ایمیل دیگری تست کنید. بله با بخش طراحی سایت در ارتباط باشید design.mihanwp.com

 3. کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۶

  سلام و درود
  سایت من مخصوص اموزش انلاین زبان های خارجی هستش
  ایا میشه که با این افزونه بازدیدکننده های سایتم برای شروع کلاس های انلاین خودشون با اساتید مربوطه فرمی رو بسازم که مشخصاتی مثل زبان مورد نظر و نوع کلاس و … رو انتخاب کنن و بعد از تکمیل فرم وارد صفحه درگاه اینترنتی بشن و هزینه کلاس رو پرداخت کنن ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۶

   سلام بله میتونید. فقط بعد از تکمیل فرم٬ اطلاعات برای مدرس به ایمیل ارسال می شود. مشکلی نیست؟

 4. کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۶

  کاربر وارد شده به سایت می تواند لیست سفارش های قبلی که پر کرده است را مشاهده نماید؟ (سفارش هایی که با همین افزونه پر کرده)
  اگر نه
  پس باید چیکارکرد؟
  اخه مشتری میخاد پیگیری کنه

  بعد من میخام برای سفارش گیری در زمینه چاپ انجام دهم
  چند تا فایل مشتری میتونه اپلود کنه؟
  و این افزونه به درد صنعت چاپ میخوره؟
  یا باید افزونه دیگه ای خرید ؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۶

   سلام
   خیر باید برای اینکار کدنویسی رو ویرایش کنید. برای صنعت چاپ از ووکامرس استفاده کنید. توی آموزش ووکامرس توضیح دادیم چطوری موقع سفارش از کاربر فایل بگیرید
   http://mihanwp.com/woo

 5. کاربر مهمان ۲۹ آبان ۱۳۹۶

  سلام. دمو کار نمی کنه!

 6. کاربر مهمان ۶ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  می سایت رو طراحی کردم برای بیمه ماشین و دنبال افزونه ای هستم که افراد در افزونه بتونن عکس های بیمه نامه، کارت ماشین رو برامون بفرستن و همچنین مشخصات خودشون و ماشین رو وارد کنن.
  آیا این افزونه چنین امکانی به من می دهد؟
  آیا در صورت ثبت سفارش به ما ایمیلی می رسد؟

 7. U9038 ۲ آبان ۱۳۹۶

  سلام
  آیا قابلیت اتصال به پرستاشاپ را داره؟

 8. کاربر مهمان ۳۰ مهر ۱۳۹۶

  سلام خدا قوت
  اگه میشه یه دمو متصل به درگاه یا ووکامرس رو قرار بدید ببینم این محصول رو می خوام خریداری کنم
  با تشکر

  • U7658 ۳۰ مهر ۱۳۹۶

   درود.
   در دسترس نیست متاسفانه، ولی به دلیل اینکه به Woocommerce متصل می شود، ارتباط با درگاه نیز مشکل ندارد.

 9. U8007 ۲ مهر ۱۳۹۶

  سلام
  من دنبال افزونه یا راهکاری میگردم که بتونم برای مشتریان در سبد خرید حداقل میزان خرید تعریف کنم، مثلا بگم که سفارش شما باید بالای 100 هزار تومن باشه تا امکان پرداخت داشته باشید. چطوری میتونم این کار رو بکنم ؟

 10. کاربر مهمان ۲۹ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام و احترام ،
  سپاس پیشاپیش بابت پاسخ شما ،
  من در حال راه اندازی وبسایتی برای ارائه خدمات ترجمه هستم، فرآیند کاری بدین شکل هست که مشتری بایستی مشخصات فایل ترجمه خودش رو مانند تعداد لغات یا صفحات و همچنین زمینه تخصصی وارد کنه ، برآیند قیمتی براش انجام بشه و در صورت تمایل فایل خودش رو آپلود کنه، قیمت ترجمه رو پرداخت کنه و سفارش رو تکمیل کنه ،
  آیا این افزونه قدرت و توانایی ارائه خدمات فوق الذکر را دارد یا خیر؟
  اگر این افزونه امکان این کار را ندارد ، آیا افزونه دیگری هست که این کار را انجام دهد یا اینکه خود شما میتوانید چنین امکانی را برای سایت من فراهم بفرمائید ؟
  روزتون به خیر و تشکر

 11. U8648 ۲۷ شهریور ۱۳۹۶

  میشه به صورت جدا گانه کاری کرد که عکس قرار بگیره
  این کار صورت بگیره هزینش چقدر میشه ؟
  چند روز زمان میبره

 12. U8648 ۲۷ شهریور ۱۳۹۶

  درود بر شما
  میشه به جای اون آیکن ها عکس قرار داد و کاربر انتخاب کنه در آخر هم سفارش مثل خرید انجام بشه و تو ووکامرس اجرا بشود؟
  میشه برای 2 حالت مختلف محصولات انجام داد 2 تا فر م جدا از هم با محصول متفاوت مور نیاز هست

 13. کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

  سلام اوکی ممنون

 14. کاربر مهمان ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

  سلام. با این افزونه میشه همچین فرمی که تو انتورک هست رو درآورد . البته می دونم از این افزونه اجرا کردن ولی اون پایینن اعلام نتیجه و دقیقا عین این . یا نیاز به کد نویسی توسعه داره .ممنون میشم راهنمای کنین

 15. U7225 ۲۰ شهریور ۱۳۹۶

  سلام میشه کاربر یه عکس آپلود کنه و در انتها به قسمت پرداخت متصل بشه

 16. U7057 ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

  با سلام.
  در صورت نیاز به استفاده از form designer باید چه کار کنیم؟ ظاهرا بدون لایسنس نمیشه و عملا این افزونه امکانات طراحی زیادی نداره.

  • U7658 ۱۶ شهریور ۱۳۹۶

   درود.

   باید لایسنس افزونه را تهیه نمایید، ولی توجه داشته باشید به همراه افزونه نسخه فارسی فرم ها نیز موجود می باشد.

 17. U7510 ۱۵ شهریور ۱۳۹۶

  سلام . دوستان ! بعد از یک مدت طولانی میخواستم فرم رو ویرایش کنم اما فرم ها نمایش داده نمیشه. کلا لیست فرم هایی که ساخته شده وجود نداره . وردپرس رو مجددا آپدیت کردم ! افزونه رو غیرفعال و مجددا فعال کردم ! افزونه رو آپدیت کردم ! افزونه های دیگه رو غیرفعال کردم (هیچ افزونه جدید اضافه نکرده بودم) . مشکل از کجاست که یهو اینطوری شده؟

 18. کاربر مهمان ۱۴ شهریور ۱۳۹۶

  سلام . امکانش هست لاین محاسبه قیمت تغییر کنه ؟ یا فقط با زدن یک فیلد قیمت مشخص بشه و با زدن فیلد های دیگه تغییر نکنه؟ سوال اولی برام مهم تره

 19. کاربر مهمان ۹ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  من دمو رو دیدم
  در دمو ی سری اطلاعات گرفت و دراخر تشکر و کرد و گفت بزودی با شما تماس میگیریم
  خب تااینجاش اوکی اطلاعات کاربر ایمیل میشه به ایمیل مدیر
  حالا بحث این میشه کاری کرد در مرحله اخر پرداختم انجام شه؟
  چون تو دمو پرداخت نداش فقط اطلاعات گرفت

 20. U7079 ۶ شهریور ۱۳۹۶

  سلام
  میخوام چند محصول بزارم(به صورت چک باکس) و برای هر محصولی که انتخاب شد یک کادر متنی باز شود و مقدار وزنی محصول را از کاربر دریافت نماید. چطور این کار را انجام دهم؟

 21. کاربر مهمان ۱۶ مرداد ۱۳۹۶

  سلام
  میخوام اینو بخرم اما قبلش سوال داشتم:
  1. در این افزونه میشه در جلوی هر ایتمی که کاربر قراره انتخاب کنه یک گزینه باشه به اسم “توضیحات” و کاربر با زدن اون در پنجره ای پاپ اپ توضیح و تصویری از اون ایتم رو ببینه؟؟؟
  2. در مرحله اخر به جای ایمیل می توان از کاربر شماره همراه رو دریافت کرد؟
  3. در مرحله اخر میشود یک جدول شبیه فاکتور نمایش داده شود و ایتم هایی که انتخاب کرده و هزینه هر ایتم و جمع ان نوشته شده باشد؟ مثل شکل زیر:
  https://s3.envato.com/files/230419087/screen_01.png
  4. کاربر وارد شده به سایت می تواند لیست سفارش های قبلی که پر کرده است را مشاهده نماید؟ (سفارش هایی که با همین افزونه پر کرده)
  5. امکان رفتن به صفحه پرداخت بانک ملت بلافاصله پس از پر کردم فرم وجود دارد؟ (اتصال فرم به درگاه بانکی)
  6. نسخه ای که شما می فروشید همه امکانات نسخه لایسنس دار را دارد؟
  ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۶ مرداد ۱۳۹۶

   سلام
   ۱.خیر
   ۲.میتونید فیلد بدید بله
   ۳.بله این افزونه دقیقا همون عکسی هست که ارسال کردید. در واقع به ووکامرس متصل شده
   ۴.خیر
   ۵.بله باید به ووکامرس متصل کنید
   ۶.بله

   • کاربر مهمان ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

    سلام
    WooCommerce support : items can be woo products, and can be added to cart automatically
    Orders are stored on backend
    Discount coupon codes management
    Can make Paypal and Stripe payments
    در لینک زیر برای این افزونه امکانات بالا رو هم نوشته. وقتی به عنوان یک محصول در سبد خرید اضافه می شود. پس طبیعتا باید در لیست سفارشات هم قرار بگیرند. همینطور نیست؟؟
    https://codecanyon.net/item/wp-cost-estimation-payment-forms-builder/7818230?_ga=2.211175123.716418462.1502104370-1343444860.1502104370
    درگاه پرداخت پی پال و استریپ را قبول میکنه نمیشه با یک افزونه کمکی درگاههای ایرانی رو بهش متصل کرد؟؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۷ مرداد ۱۳۹۶

     محصول بله اما فرمی که پر کردید خیر . درگاه پرداخت رو هر درگاهی که روی ووکامرس نصب کنید میتونه استفاده بشه حتی درگاه های ایرانی

 22. کاربر مهمان ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

  با سلام ، توی دمویی که توی سایت اصلی افزونه دیدم دکمه آپلود فایل هم وجود داشت ، آیا توی نسخه ای ک شما قراردادید هم این قابلیت وجود داره ؟

 23. U7935 ۴ مرداد ۱۳۹۶

  درضمن دقیقا بفرمائید برای استفاده از فرمی که درست کردم تو ی صفحه خاص باید چکار کنم ؟؟؟؟

 24. U7504 ۷ تیر ۱۳۹۶

  سلام چرا اپدیت نمی شود به روش آموزش داده شده اینکار انجام شده است علت عدم انجام چیست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۷ تیر ۱۳۹۶

   سلام شاید روی سیستم شما کش شده. بعد از اپدیت بخش افزونه های نصب شده رو ببینید باید آخرین نسخه رو جلوی اسم افزونه نمایش بده

 25. کاربر مهمان ۶ تیر ۱۳۹۶

  سلام این افزونه با کد فعال سازی از سمت فروشنده اصلی فروخته میشه .میخواستم ببینم این نسخه هم نیاز به کد فعال سازی داره ؟چون من نسخه انگلیسی این افزونه رو دارم همش کادر فعال سازی میاد آدمو اذیت میکنه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۶ تیر ۱۳۹۶

   سلام کادر فعالسازی میاد اما در صورت فعال نکردن هم میتونید ازش استفاده کنید. اگر حتما میخواید فعالسازی بشه باید از سایت اصلی خریداری کنید کد رو

 26. U6112 ۵ تیر ۱۳۹۶

  با سلام
  من واقعا از پشتیبانی شما خیلی راضی ام
  سه روز پیش با پشتیبانی تماس گرفتم و مشکل آپدیت جدید این پلاگین رو اعلام کردم و همون روز پس از بررسی سایت من ، مشکل خودشون رو قبول کردند و امروز آپدیت کردند. واقعا از تواضع و سرعت پشتیبانیتون متشکرم.

 27. U6824 ۲ تیر ۱۳۹۶

  سلام ممکنه راهنمایی کنید چگونه از بخش درون ریزی فرم ها می توانید فرم دموی فارسی را ایمپورت کنیم. ممنون

 28. U7510 ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  دوستان ببخشید
  خیلی بررسی کردم اما نفهمیدم که چطور میشه برای یک مرحله فقط یک انتخاب رو مجاز کرد . ینی با انتخاب یک آیتم جدید ، آیتم قبلی خودکار غیرفعال بشه

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱ تیر ۱۳۹۶

   سلام. شما باید نوع انتخاب رو روی انتخاب تکی قرار دهید. حالت radio

   • U7510 ۱ تیر ۱۳۹۶

    عزیز این بخشی که میگی کجاست؟ دقیق آدرس بده
    من زیاد وقت ندارم . فقط مونده درست کردن همین بخش برای چند مرحله

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱ تیر ۱۳۹۶

     روی ویرایش آیتم کلیک کنید. از تنظیمات آیتم نوع را از چک باکس به انتخاب فیلد تغییر دهید.

     • U7510 ۱ تیر ۱۳۹۶

      من میخوام از تصویر استفاده کنم ، نه میخوام از چک باکس و نه از فیلد استفاده کنم بلکه میخوام از تصویر برای اون مرحله استفاده کنم که بتونم تصویر دلخواه رو بارگذاری کنم. حالا بگید باید چیکار کنم. برخی از مرحله ها در دموی اصلی این افزونه ، دقیقا همینطور که من میخوام تنظیم شده

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱ تیر ۱۳۹۶

       دوست عزیز. شما نوع انتخاب رو روی انتخاب قرار دهید سپس برای این ایتم یک عکس آیکون انتخاب کنید.

 29. U7510 ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام. شرت کد کوتاه این افزونه برای استفاده در برگه های دلخواه چیه؟

 30. کاربر مهمان ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  من وقتی میخوام این افزونه را نصب کنم با این خطا روبه رو میشم: “نوشتن پرونده روی دیسک با خطا مواجه شد.”
  یعنی افزونه 100% لود میشه ولی بعدش این خطا رو میده.
  فقط با این افزونه مشکل داره و افزونه های دیگرو نصب میکنه به راحتی
  مشکل کجاست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

   سلام مشکل از سمت هاستینگ هست. از هاست دلیل این خطا را بپرسید. احتمالا خطا به دلیل آپلود دستی افزونه یا حجم بالای افزونه نسبت به دیگر افزونه هاست.

   • کاربر مهمان ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

    با هاستینگ مطرح کردم و بررسی کردند و مشکلی از اون جانب نبود. ولی هنوز نصب نمیکنه افزونه رو و همون خطا رو میده دوباره

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳۱ خرداد ۱۳۹۶

     مشکل آپلود روی دیسک همانطور که از اسمش پیداست از سرور و هاستینگ شماست

 31. U6862 ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  من نسخه جدید رو همراه با فرم دموی فارسی رو دانلود کردم اما هنوز مشکلات قبل رو داره!
  مثه راست چین نبودن، درست نشون ندادن هزینه و…
  مشکل از کجاست؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ خرداد ۱۳۹۶

   سلام کش سیستم رو خالی کنید احتمالا کش شده بخاطر تغییر مسیر فایلها. دموی نسخه جدید رو مشاهده بفرمایید راستچین و کامل هست

 32. U3694 ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

  سلام
  پس از ساخت فرم نمیشه مشتری به درگاه متصل شه و پرئاخت رو انجام بده؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ خرداد ۱۳۹۶

   سلام بله به ووکامرس متصل میشه

   • U3694 ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

    1)در مورد نحوه اتصالش ميشه يه توضيحي بديد؟
    2)بايد محصول مجاري بسازيم؟
    3)چيزي براي آموزش ماژول نيست؟
    4)در ضمن اين ماژول كه ما خريديم لايسنس ميخواد
    5)بعد روي form designer ميريم ميگه بايد لايسنس بزنيد

    ممنون

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۱ خرداد ۱۳۹۶

     سلام توی تنظیمات فرم گزینه ای داره برای اتصال به ووکامرس. اونجا مراحل نوشته شده. آموزش نه متاسفانه . در مورد لایسنس نیازی به لایسنس نیست و فقط برای آپدیت هست اما اگر از سمت خودتون ضرورتی هست میتونیم براتون از سایت اصلی خریداری کنیم.

 33. U7129 ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلاممن این فرم رو خریداری کردم! purchase code رو از کجا میتونم ببینم؟ برای فعالی سازی form designer بهش نیاز دارم

 34. کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

  دوست عزیز وجه پرداخت شده، افزونه رو نصب کردم ! اما هیچ منویی مثل عکسایی که از پنل افزونه گذاشتید مشاهده نمیشه ! خدارو خوش نمیاد فایلی که مورد و مشکل داره رو برای فروش بذارید ! من این افزونه رو 24 تومن خریدم ! کم نیست ! اما استفاده هم نکردم ازش

  • U6358 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام. شما افزونه را نصب بفرمایید منویی اضافه شده که از طریق آن می توانید به پنلی دقیقا مشابه عکس دسترسی داشته باشید. ما به هیچ عنوان فایلی که مشکل دارد را برای فروش قرار نمی دهیم. اگر مشکلی بود با شماره تلفن پشتیبانی تماس بگیرید تا بررسی شود.

   • کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

    من دقیقا همین کارو کردم، اصلا اون منو نیومد، اینم اسکرین شات از منو … http://uupload.ir/files/3kvu_chek.png

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

     ظاهرا با یکی از افزونه های شما تداخل دارد. لطفا اطلاعات ورود به سایت را از تماس با ما ارسال بفرمایید مشکل را حل کنیم

     • کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
     • کاربر مهمان ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

      در ضمن من نسخه انگلیسی این افزونه رو نصب کردم روی قالب مدیا، کار کرد ولی لایسنس نداره ! اما روی صفیحا نه ! من میخوام روی قالب صحیفا استفاده کنم؟ برای این خرید کردم که شما ذکر کردید سازگاری با انواع تم ها ! الان تکلیف چیه؟

 35. U7057 ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام خدمت شما. تشکر به خاطر ارائه ی این افزونه خوب. آیا امکان آپلود فایل در مراحل انتخابی برای مشتری هست؟

 36. U3050 ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلام. من الان فرمم رو به نسخه جدید آپدیت کردم. اما تو این نسخه جدید اعداد نوار بالا برعکس نمایش داده میشه! در صورتی که در نسخه قبلی این مشکل رو نداشتم.فونتها هم یکدست نیست و از فونت قالب پیروی نمیکنه. مثلا تیر پیروی نمیکنه اما برخی از فونتها پیروی میکنه. نمونه رو میتونید اینجا ببینید:https://noorbin.com/mag/fee

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام کش سیستم رو خالی کنید مشکل حل می شود. فونت افزونه بصورت پیشفرض بی یکان هست

   • U3050 ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

    سلام مجدد. من کش رو هم خالی کردم و با 3 مرورگر دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل ترتیب اعداد در نوار بالا حل نشد

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶

     فایل های سی اس اس رو مجدد رفرش کنید چون توی نسخه جدید این مشکل حل شده. در صورت نیاز مجدد افزونه رو آپدیت کنید. توی دمو هم مشاهده میفرمایید که حل شده

 37. U6862 ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  چرا اون تخمین هزینه سر جاش میمونه وقتی مرحله به مرحله میریم جلو؟؟خواهشا باگاشو رفع کنید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

   سلام این مورد باگ نیست! باید به موراد هزینه اضافه کنید تا تخمین قیمت افزایش پیدا کنه

   • U6862 ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

    افزایش قیمت پیدا میکنه ولی اون دایره سر جاش میمونه و حرکت نمیکنه!!توی پیشنمایشش هم همینطوره ولی توی افزونه اصلی اینطوری نیستش!!

 38. U6862 ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶

  سلامچرا نسخه جدید رو نمیزارید توی سایت؟شما که همیشه جدیدترین نسخه های یه افزونه رو میزارید توی سایتتون

 39. کاربر مهمان ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

  دوستان امکان پرداخت آنلاین وجود داره هم از طریق محصولات ووکامرس هم بهصورت کاستوم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ فروردین ۱۳۹۶

   بله درسته توی نسخه جدید ووکامرس اضافه شده. از طریق کاستوم درگاه های پرداخت ایرانی نداره

 40. کاربر مهمان ۱۹ فروردین ۱۳۹۶

  سلام من میخواستم این افزونه و بخرم.میخواستم بدونم چون داخل تنظیمات پشتیبانی از ووکامرس داره میشه در مرحله نهایی که قیمت مشخص شد همون لحظه وارد سبد خرید بشه و پرداخت انجام بشه؟