سایت برتر

افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس - WP Estimation Form
افزونه سفارش گیری وردپرس – WP Estimation Form

با استفاده از این افزونه شما به راحتی می توانید در سایت وردپرسی خود فرم سفارش گیری از مشتری داشته باشید و کسب درآمد کنید. با افزونه سفارش گیری وردپرس  wp estimation form که قابلیت کار کردن با انواع سفارشات و خرید ها را دارد و می توانید انواع محصولات و خدمات مورد نظرتان را به فروش برسانید. این قابلیت ها شامل برنامه های کاربردی، وب سایت ها، گرافیک، حیوانات خانگی و انواع محصولات دیگر می باشد. با این افزونه فرم های پرداخت و سفارش حرفه ای بسازید.

افزونه سفارش گیری وردپرس WP Estimation Form

این افزونه سفارشات و خدمات شما را مدیریت کرده و قیمت ها را برآورد می کند و به مشتری نمایش می دهد. مشتری در صورت تایید مبلغ سفارش می تواند اقدام به ثبت سفارش خود نماید و درخواست خود را برای شما ایمیل کند.

این افزونه کاملا مسطح و فلت طراحی شده و قابلیت ریسپانسیو دارد و در هر صفحه نمایشی به بهترین شکل هماهنگ می شود و کاملا پاسخگو است. شما با این افزونه می توانید بطور همزمان چندین فرم سفارش را مدیریت کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به قابلیت سفارشی سازی رنگ ها و فونت ها و نمایش پاپ آپ روی سایت، پشتیبانی از ووکامرس و غیره اشاره کرد.

تصاویری از پنل مدیریت فارسی Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس
ساخت فرم در Estimation Form
تنظیمات Estimation Form
فرم ها در Estimation Form

افزونه سفارش گیری وردپرس

ما می‌‌تونیم از راهکارهای زیادی برای حرفه‌‌ای شدن سایت خود استفاده کنیم. موارد بسیاری هستند که به ما کمک می‌‌کنند تا سایت ما برای کاربران ما حرفه‌‌ای تر به نظر برسد.

یکی از این راهکارها استفاده از افزونه‌‌های متفاوت و متناسب با سایت ما است که به راحتی کاربران ما منجر می‌‌شود و باعث می‌‌شود کاربر تجربه بهتری را در سایت ما کسب کند. به عنوان مثال در صورتیکه ما در سایت خودمون یک کسب و کار راه‌‌اندازی کرده باشیم لازمه‌‌ی این موضوع یک سری امکانات است که ما باید به سایت خودمون اضافه کنیم تا کاربران ما تجربه خرید بی‌‌نظیری را از سایت ما داشته باشند.

Estimation Form یک افزونه سفارش گیری وردپرس حرفه‌‌ای با طراحی بسیار زیبا است که برای ساخت فرم‌‌های مختلف توانایی‌‌های بسیار زیادی دارد، این افزونه انتخاب مناسبی برای سایت ما است.

همه ما در سایت‌‌های خودمون خواستار رضایت و راحتی کاربران خود هستیم. در این راستا ما باید در سایت فروشگاهی خودمون شرایطی را ایجاد کنیم که بتوانیم هر نوع سفارشی را از کاربران خودمون بگیریم و محدودیتی در انجام این کار نداشته باشیم.

در این رابطه ما نیاز به در نظر گرفتن یک سری راهکار داریم که یکی از بهترین آن‌‌ها استفاده از یک افزونه مناسب در این راستا است. Estimation Form یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز است که می‌‌تونه به سایت ما امکان انواع سفارش‌‌گیری را بدهد. این افزونه کاربران خودش را در امر سفارشی‌‌سازی به هیچ عنوان محدود نمی‌‌کند.

قابلیت‌‌های افزونه Estimation Form

Estimation Form به ما این امکان را می‌‌دهد که چندین فرم جذاب و متنوع را ایجاد کنیم و از آن‌‌ها در سایت خود قرار دهیم تا کاربران امکان استفاده از آن‌‌ها را داشته باشند.

این قالب در واقع برای کاربران ما برآورد قیمت محصولاتی که انتخاب کرده‌‌اند را انجام می‌‌دهد. کاربر زمانیکه وارد سایت ما می‌‌شود برخی از محصولات ما را انتخاب و اقدام به سفارش دادن آن‌‌ها می‌‌کند. این افزونه مدیریت خدماتی که ما در سایت خود ارائه می‌‌دهیم را برعهده دارد و زمانیکه مشتری سایت ما کالاهای خود را انتخاب کرد برای آن کاربر برآورد قیمت می‌‌کند و به نمایش در می‌‌آورد. در صورتیکه کاربر از این مبلغ رضایت داشته باشد و اقدام به تایید آن می‌‌کند و پس از آن برای سایت ما ایمیلی مبنی بر همین موضوع ارسال می‌‌کند.

تخمین قیمت در این افزونه می‌‌تونه توسط خود افزونه صورت بگیرد و یا اینکه ما با کدنویسی و وارد کردن کدهای ریاضی در این افزونه هم می‌‌تونیم کاری کنیم که این افزونه محاسبات را انجام دهد. ما می‌‌تونیم از این افزونه به‌‌عنوان یک صفحه نمایش کامل استفاده کنیم.

امکان سفارشی سازی فرم‌‌ها

این افزونه به ما امکان سفارشی‌‌سازی فرم‌‌های سایت خودمون را می‌‌دهند به این صورت که ما می‌‌تونیم آیتم‌‌های فرم‌‌های مختلف سایت خودمون را سفارشی‌‌سازی کنیم.

این آیتم‌‌های گفته شده می‌‌توانند به صورت متن باشند و یا به صورت تصویر و گزینه‌‌ای که این ما هستیم که مشخص می‌‌کنیم کدامیک از این موارد نمایش داده شوند و جایگذاری شوند. تمامی المان‌‌های موجود در فرم‌‌های ما قابل جا‌‌به‌‌جایی هستند و ما می‌‌تونیم همگی آن‌‌ها را به صورت دلخواه جایگذاری کنیم.

علاوه بر انتخاب آیتم‌‌ها گزینه‌‌های دیگری هم هستند که ما می‌‌تونیم آن‌‌ها را سفارشی‌‌سازی کنیم. این افزونه به ما این امکان را می‌‌دهد که از بین رنگ‌‌های متنوعی که در اختیار داریم رنگ موردنظر خودمون را برای هر فرمی انتخاب کنیم. علاوه بر این انتخاب فونت این فرم‌‌ها نیز به سلیقه ما بستگی دارد و ما می‌‌تونیم از هر فونتی در این باره استفاده کنیم. البته این افزونه از تمامی فونت‌‌های گوگل نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

با استفاده از این افزونه ما می‌‌تونیم در فرم‌‌های خود فیلدهای مختلفی را به دلخواه جایگذاری کنیم. برخی از این فیلدها دکمه رادیویی، چک باکس و یا متن هستند که امکان انتخاب هریک از آن‌‌ها را داریم.

پنل مدیریت این افزونه بسیار انعطاف‌‌پذیر و پویا است و ما می‌‌تونیم تغییرات مد نظر خودمون را در آن به سادگی اعمال کنیم. علاوه بر این در این افزونه ما می‌‌تونیم برای جذابیت بیشتر فرم‌‌ها برای کاربر از پاپ‌‌آپ بر روی فرم‌‌ها استفاده کرد.

با استفاده از این افزونه کاربران سایت‌‌های فروشگاهی می‌‌تونند اطلاعات خودشان را به صورت کامل در فرمی که از طریق افزونه‌‌ی Estimation Form ساخته شده است وارد کند.

سازگار با افزونه‌‌ها

این افزونه سفارش گیری وردپرس در راستای تخمین قیمت و ساخت فرم طراحی شده است و سازگاری آن با یکی از مهم‌‌ترین افزونه‌‌های فروشگاه‌‌ساز یعنی ووکامرس بسیار هائز اهمیت است. این افزونه به صورت کامل از ووکامرس پشتیبانی می‌‌کند و مادامی که از این افزونه استفاده می‌‌کنیم هیچ مشکلی در این مورد نخواهیم داشت.

به دلیل سازگاری این افزونه با ووکامرس ما می‌‌تونیم در نهایت ما می‌‌تونیم به یکی از محصولات ووکامرس متصل کنیم تا مشتری و کاربران ما بتوانند

Estimation Form با افزونه‌‌های دیگری مانند افزونه‌‌ی Gravity Form که یک افزونه‌‌ی فرم‌‌ساز دیگر است سازگاری دارد. همچنین از افزونه‌‌ی Easy Digital Downloads نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌‌کند.

واکنش‌‌گرا و رسپانسیو

این افزونه کاملا رسپانسیو است یعنی نمایش خوبی در تمامی دستگاه‌‌های هوشمند دارد. فرم‌‌هایی برآورد هزینه‌‌ای که ما با استفاده از این افزونه برای سایت خودمون طراحی می‌‌کنیم و در اختیار کاربران خود قرار می‌‌دهیم کاملا واکنش‌‌گرا است. با استفاده از این پلاگین دیگه نیازی نیست نگران نمایش این فرم‌‌ها در درستگاه‌‌های ورودی سایت خود باشیم.

رسپانسیو بودن از این نظر هائز اهمیت است که با گذشت زمان و رایج شدن استفاده از تلفن‌‌های همراه کاربران به صورت معمول از این تلفن‌‌ها برای ورود به سایت‌‌ها استفاده می‌‌کنند. در واقع کامپیوترها جای خود را به تلفن‌‌های همراه واگذار کرده‌‌اند.

امکان ویرایش فرم توسط کاربر

همانطور که به آن اشاره شد در این افزونه برآورد هزینه‌‌ی سفارشات کاربران ما برای آن‌‌ها ارسال می‌‌شود. البته یکی از مواردی که این افزونه را برای کاربران جذاب می‌‌کند این است که کاربر بعد از سفارش محصول می‌‌تونه سفارشات خودش را ویرایش کند.

این افزونه سفارشات کاربر را به نمایش در می‌‌آورد و به کاربر اجازه می‌‌دهد تا در صورت لزوم مواردی را از لیست خود کم و یا به لیست سفارش خود اضافه کند. در آخر کاربر این امکان را دارد که از سفارشات خود خروجی بگیرد.

علاوه بر این ما در سایت خود ممکن است آیتم‌‌های بسیار زیادی را داشته باشیم اما مشتریان ما می‌‌تونند از بین آیتم‌‌های مختلف موارد مورد نظر خودشان را انتخاب کنند.

در تاریخ 2 خرداد 1398 افزونه WP Estimation Form به نسخه 9.671 آپدیت شد.

 • قابلیت آپدیت مستقیم افزونه از پنل وردپرس شما اضافه شد. کد لایسنس را از پنل کاربری خود در میهن وردپرس دریافت نمایید.

در تاریخ 28 مرداد 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.638 آپدیت شد.

در تاریخ 5 تیر 1397 افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.628 آپدیت شد.

در تاریخ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.610 آپدیت شد.

در تاریخ ۴ تیر ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.585 آپدیت شد.

در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ افزونه سفارش گیری وردپرس به نسخه 9.567 آپدیت شد.

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام میهن وردپرس عضو شوید.

اطلاعاتی دارید که تکمیل‌کننده این مقاله باشد؟ ارسال کنید.

لطفا در این بخش، تنها اطلاعات تکمیلی در رابطه با موضوع فوق ارسال کنید. به منظور افزایش کیفیت محتوا، سوالات و متن ارسالی خارج از موضوع این مقاله، تایید نمی‌شوند. اگر سوالی دارید می‌توانید از بخش جامعه ارسال بفرمایید. متخصصان وردپرس پاسخگوی شما هستند.

سوال دارم

 1. کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

  سلام روزتون بخیر من این افزونه رو  دریافت کردم…اما یه مشکلی باهاش دارم…مقدار هایی که دریافت میکنم رو میخوام بر اثاث سه تا پارامتر قیمت بدم میدونم با نوشتن چنتا if حل میشه و مشکل اینجاست که کجا باید این توابع رو دریافت و باز نویسی کنم؟درقسمت Use calculation کد هایی نوشتم و لی به هیچ وجه افزونه این کد ها رو اجرا نمیکنه…مشکل از کجاست ؟

 2. کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

  سلام من سیستمی میخوام که کاربرا قطعه معیوب رو ثبت کنن و کارشناسای ما اونو رفع ایراد کنن و توی درخواست ثبت کنن که مشکل چی بوده و چند دقیقه زمان برده و بعد از این بتونیم از فعالیت کارشناسمون گزارش بگیریم که چندتا سیستم رو درست کرده و چند ساعت زمان گذاشته؟ از این سیستم میشه استفاده کرد؟

 3. کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

  سلام. من می خوام مشتری به همراه ایمیل، یه فایل هم برای من بفرسته. یه همچین کاری انجام میده؟

 4. کاربر مهمان ۸ اسفند ۱۳۹۵

  با سلام,من میخواهم از این افزونه برای ساخت فرم ثبت نام و پرداخت آنلاین استفاده کنم.مثلا اردو در دو سطح , با خوابگاه و بدون خوابگاه و وقتی یوزر انتخاب کرد برای مبلغ اعلام شده به صورت اتومات وارد درگاه پرداخت سایت شده و با پرداخت مبلغ رسید و یک کد دریافت نماید.آیا این افزونه این توانایی را دارد؟

 5. کاربر مهمان ۵ اسفند ۱۳۹۵

  سلاممن با این افزونه میتونم محاسبات ساده ای رو برای حساب کردن هزینه ی سفارشم انجام بدم؟

 6. کاربر مهمان ۳ اسفند ۱۳۹۵

  سلامالگوریتم سفارش گیری مد نظر من به شکل زیر هست ، آیا میشه از افزونه شما برای اینکار استفاده کرد ؟- سفارش گیری مطابق افزونه شما در چند مرحله برای انتخاب خدمت موردنظر مشتری انجام میشود .- در مرحله آخر سفارش گیری ، چنانچه مشتری در حالت لاگین شده درحال کار باشد ، برای ارایه خدمات ، مجددا مشخصات تماس (به صورت کامل و نه تنها ایمیل) برای تایید و یا ویرایش به مشتری نشان داده شود و قابلیت تایید و یا تغییر توسط مشتری را داشته باشد .- در مرحله آخر سفارش گیری ، چنانچه مشتری در حالت لاگین شده نباشد ، برای ارایه خدمات ، از مشتری درخواست ورود و یا عضویت نماید و اطلاعات قابل ذخیره باشد .- در پایان به ازای درخواست مشتری ، به او یک کد پیگیری مجزا داده شود ، که با این کد پیگیری بتوان سفارش را تا آخرین مرحله دنبال نمود.منتظر پاسخ سریع از طرف شما هستم . ممنون

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۳ اسفند ۱۳۹۵

   سلام خیر این افزونه فقط سفارش را دریافت کرده و برای مدیر سایت ایمیل ارسال می کند.

 7. کاربر مهمان ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

  آقا ما اگه نخواییم فونت داشته باشه باید چکار کنیم؟ فایل style.css هم وجود نداره توی این افزونهتوی css هاش فقط یک فایل به اسم lfb_forms هست که درباره فونت یکان کد داره، با حذف این کد هم هیچ اتفاقی نمی افته.اگه میشه یا نسخه‌ی بدون فونت رو بزارید، یا بگید چکار کنیم.

 8. U5437 ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

  سلاماین پلاگین را خریداری کرده ام متاسفانه فایل ایمپورت فارسی فرم ها دانلود نمیشود و مشکل دارد. لطفاً پیگیری بفرمائید.

 9. کاربر مهمان ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام من این محصول را خریداری کردم اما افزونه برای ایمیل من ارسال نشد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۸ بهمن ۱۳۹۵

   سلام توی بخش دانلود آپدیت محصولات می توانید دریافت بفرمایید. اگر بازیابی رمز عبور را کلیک کنید مجدد برای شما ارسال می شود

 10. کاربر مهمان ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

  سلام من دنبال افزونه ای میگردم که محاسباتی انجام بده به عنوان مثال پرداخت 100000 ماهیانه با سود 18 درصد در طول 10سال رو محاسبه کنه آیا این قابلیت رو داره

 11. U2829 ۶ بهمن ۱۳۹۵

  جناب حسینی ، با رفتن موس روی هر آیکان یک تولتیپ باز میشه، آیا امکان لینک گزاری روی ایکون یا کنار اون هست تا مشتری توضیحات اون کالا یا خدمات رو در برگه دیگری بصورت کاملتر ببیند؟

 12. U2829 ۶ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام جناب حسینیمن از قالب انفولد استفاده میکنم و یک ورژن فارسی شده از این افزونه رو دارم که پس از قرار دادن شورتکد در برگه، به هیچ وجه برگه لود نشده و صفحه سفید میماند. آیا نسخه شما با این قالب تست شده است؟

 13. U5067 ۶ بهمن ۱۳۹۵

  با سلام من در یک مرحله می خواهم چند عکس را برای انتخاب و رفتن به مرحله بعد قرار بدهم ولی عکس ها لود نمی شوند  لطفا راهنمایی نمایید

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۶ بهمن ۱۳۹۵

   سلام از قابلیت آپلود در بخش رسانه سایتتون مطمئن شده و تصاویر را از بخش رسانه آپلود کنید

 14. کاربر مهمان ۲۰ دی ۱۳۹۵

  سلام ببخشید من یه سوال دارم این افزونه ایمیل رو به مدیر و مشتری ارسال نمیکنه میشه کمک کنین 

 15. کاربر مهمان ۹ دی ۱۳۹۵

  سلام مجدد عزیزمن روی قالب اولم که زفایر بود تست زدم و بدون مشکل کار میکردبه دلایلی قالب سایتمو کلا تغییر دادم به قالب ساختار وقتی که این افزونه رو میخوام فعال کنم متاسفانه به صورت کامل فعال نمیشهاین اخطار رو میدهWarning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/dndesign/public_html/wp-content/install.php:1) in /home/dndesign/public_html/wp-includes/option.php on line 820////////////////////////////////////Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/dndesign/public_html/wp-content/install.php:1) in /home/dndesign/public_html/wp-includes/option.php on line 821باید چیکار کنم؟؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۹ دی ۱۳۹۵

   سلام ظاهرا با قالب سازگار نیست. روی قالب پیشفرض وردپرس تست کنید اگر مشکلی نبود پس مشکل از قالب هست

 16. U5595 ۲۹ آذر ۱۳۹۵

  سلام مجدد ممنون جناب خیلی عالیه : فقط یه ضعف کوچیک داره که اونم متصل نشدن به درگاه بانکیه که اونم با کمی خلاقیت قطعا میشه راهی براش یافتولی درکل عالیه و به همه پیشنهاد میکنمیاعلی

 17. کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۵

  ببخشید یه سوال دیگ هم داشتم توی قسمت قبل نپرسیدمآیا میشه چند تا فرم ساخت؟(چندتا فرم در یک دامنه منظورمه)مثلا یه فرم بسازم برای طراحی لوگو با سه سطحیه فرم جدید بسازم برای طراحی پوستر با سه طحیه فرم بسازم برای طراحی کاتالوگ با امکانات متفاوت مثل هزینه چاپ و …و مثلا برای هر خدماتی ه دارم چندتا فرم مجزا بسازم 

 18. کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۵

  سلام وقت بخیر ممنون از افزونه خوبتونکه ضعفش به نظرم فقط متصل نشدن به درگاه پرداخت هست که اوئنم انشالله رفع بشهچندتا سوال داشتم1 انتخاب آیکن ها دلخواه است یا فقط محدود است به همون چیزی که توی دمو مبیبینیم؟یعنی فقط ما چیزی مثل دمو خواهیم داشت؟؟؟2 آیا آیکن ها میشه سفارشی بشه؟یعنی آیکن رو خودمون طراحی کنیم و آپلود کنیم؟3 تعدا آیکن ها محدوده؟مثلا اگر ما 40 تا خدمات داشتیم که باید مشتری تیک بزنه و محاسبه بشه یا فقط دوسه تا گزینه میشه گذاشت؟4 بجای ایمیل نمیشه یه حرکتی زد و مثلا شماره تماس گذاشت برای اس ام اس یا مثلا متصل به به پلاگین های ارسال متن خودکار به وردپرس؟که یک کانال مخصوص خودمون بسازیم و متن ایمیل رو بجای ارسال به ایمیل به اون افزونه وارد کنه و واس تلگرام بیاد یا کار مشابه5 آیا میشه مطالب و متن هاشو تغیر داد؟ مثلا بجای اون قسمت که نوشته آیا پیامی دارید بنیسیم شماره پیگیری پرداخت خودتونو وارد کنیدو یا بعد از این جمله (هزینه نهایی سفارش شما؟2000 تومان) بنیسیم شماره حساب ما : 56265265126326 تا شخص پرداخت کنه و شماره پیگیری رو برای ما با همین متن ایمیل کنه6 آیا امکان گرفتن سلیقه مشتری مشابه http://armcade.com/Default.aspx?tabid=101#logos یا حداقل انتخاب کردن عکسهایی که بتونیم سلیقه مشتری رو بشناسیم؟7 آیا امکان آپلود فایل توسط مشتری وجود داره؟8 یه سوال غیر مرتبط با این افزونه : بخش ارسال نظرات و دیدگاه ها که الان بنده و دوستان داردن سوالات رو میپرسن با چه افزونه ای کار شده و میتونید بگید دیدگاه این https://websima.com/%D8%B2%D9%88%D8%AF%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B4%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DB%8C%D9%85/ سایت با چه افزونه ایه و یا مشابه این به صورت شاخه ای و دوطرفه منظورمه (دوتا سوال شد 1 سایت شما با چیه 2 سایت ذکر شده با چیه)لطفا کامل و طبق شماره جواب بدید من میخوام این افزونه رو

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۵

   سلام
   ۱.بله امکان انتخاب آیکون رو دارید
   ۲. بله امکان انتخاب تصویر هست
   ۳.تعداد زیاد هست
   ۴.میتونید یک متن نمایش دهید
   ۵.بله میتوانید تغییر دهید
   ۶. خیر
   ۷.خیر
   ۸.ما از commentator استفاده می کنیم. توی سایت موجود هست. این سایت ظاهرا اختصاصی هست
   با تشکر

   • کاربر مهمان ۲۸ آذر ۱۳۹۵

    ممنون از پاسخ های کاملتون عزیزفک کنم سوالمو درست متوجه نشدید توی گزینه 2 و 32 میشه خودمون آیکنهایی رو طراح یکنیم و جایگزین آیکن های پیفرض افزونه کنیم؟و اینکه میشه آیکن ها GIF باشه؟////////////3 ما توی این افزونه چند گزینه محدود تو.ی صفحه اول داریم برای انتخابمیتونیم این تعداد رو مثلا به 40 تا برسونیم؟تشکر از شما

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۸ آذر ۱۳۹۵

     خواهش میکنم. بله امکان قرار دادن تصویر هست. و تعداد رو میتونید افزایش بدید به تعداد انتخاب های دلخواه

 19. U5361 ۱۵ آذر ۱۳۹۵

  یعنی امکانش نیست به درگاه بانکی وصل بشه ؟

 20. U5361 ۱۵ آذر ۱۳۹۵

  سلام آیا میشه از این افزونه برای ثبت نام کاربر در دوره های آنلاین هم استفاده کرد؟ مثلا سفارش ثبت نام در یک دوره خاص

 21. کاربر مهمان ۱۴ آذر ۱۳۹۵

  سلام وتشکر هم از توضیحات کاملتون هم از پاسخگویی سریع به نظرات

 22. U3694 ۲۹ آبان ۱۳۹۵

  سلام و عرض ادبفرم ساخته شده رو چطوری بیارم توی یه برگه مجزا ؟

 23. U3694 ۲۲ آبان ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشیداین افزونه لایسنس داره؟میتونیم روی دوتا سایت نصب کنیم؟

 24. U5187 ۱۸ آبان ۱۳۹۵

  همون دیگه میخوام فونت افزونه رو تغییر بدم باید از کجا اقدام کنم

 25. U5187 ۱۷ آبان ۱۳۹۵

  ببخشید منظورم افزونه بود 

 26. U5187 ۱۶ آبان ۱۳۹۵

  سلام ممنون مشکلم حل شد راستی من  این قالب نصب کردم فونت منو، برگه ای که این افزونه رو گذاشتم تغییر کرد چرا؟

 27. U5187 ۱۴ آبان ۱۳۹۵

  سلام چطور میشه مراحل رو به هم وصل کرد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ آبان ۱۳۹۵

   یه بخش داره که توی تصویر پیش نمایش هم نمایش داده شده. با اون میتونید انجام بدید و بصورت گرافیکی مشاهده کنید پیوستگی مراحل رو

 28. U5187 ۱۴ آبان ۱۳۹۵

  سلام من این افزونه رو خریداری کردم و مراحل خودم رو ساختم اما هنگام رفتن به مرحله بعد به مبلغ نهایی میره نمیدونم چرا

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۵ آبان ۱۳۹۵

   سلام باید مراحل رو تنظیم کنید و مشخص کنید بعد از یک مرحله به کدوم مرحله بره

 29. U3694 ۱۲ آبان ۱۳۹۵

  با سلام من نسخه انگلیسی این افزونه رو از یه سایتی دانلود کردم ولی بعد از نصبش کلا دیگه داخل پیشخوان نمیتونستم بشم به نظرتون مشکل از افزونه بوده یا با سایت من هماهنگ نبوده؟؟؟اگر من این افزونه رو از شما بخرم به این مشکل نیمخورم؟؟ 

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱۲ آبان ۱۳۹۵

   سلام مشکل از افزونه بوده. خیر توی نسخه ما این مشکل رو نخواهید داشت

   • U3694 ۱۲ آبان ۱۳۹۵

    تو مرحله اول میتونم باز شاخه اضافه کنم؟؟ و زیر مجموعه امکاناتشو بزنم من این افزونه رو برای سفارشگیری نرم افزار حسابداری میخوام که توی مرحله اول شغلشون انتخاب کنن و بعدش امکاناتی که از نرم افزار میخوان

   • U3694 ۱۲ آبان ۱۳۹۵

    یه سوال دیگه شما افزونه wp job manager رو دارین برای فروش چون داخل سایتتون ندیدم؟؟!! یک قالب برای سایت کاریابی داشتین ولی من داخل همین سایت خودم میخوام از همین افزونه استفاده کنم اگر برای فروش بزارین ممنون میشم

 30. U2778 ۱۷ مهر ۱۳۹۵

  با سلام
  آیا با این افزونه میشه تابلو روان ال ای دی رو محاسبه کرد؟
  مثلا سه تا باکس بسازی و در یکی از اون ها قیمت و در دوتای دیگه تعدادی عدد به عنوان طول و عرض تابلو روان تعیین کرد که با انتخاب طول و عرض مناسب مشتری و ضرب کردن اتوماتیک طول و عرض و بدست امدن مساحت و در اخر در قیمت ضرب بشه؟
  اگه نمیشه میشه همچین افزونه ای معرفی کنید؟

 31. U3647 ۱۴ مهر ۱۳۹۵

  میتونین افزونه مشابه برای درست کردن فرم سفارش با امکان اتصال به درگاه معرفی کنید؟

 32. U4099 ۴ مهر ۱۳۹۵

  با عرض سلام و خسته نباشید. چجوری باید گزینه ها رو طوری تعریف کرد که مثل مرحله اول با کلیک روی یکی از گزینه ها بره مرحله بعد؟ یعنی نیاز به زدن گزینه (مرحله بعدی) نباشه

 33. کاربر مهمان ۲۱ شهریور ۱۳۹۵

  سلام ایا امکان اتصالش به زرین پال هست؟سوال دوم اینکه امکان انتخاب ایکون هست؟

 34. U3293 ۲۲ مرداد ۱۳۹۵

  اگر افزونه پرداخت هم براش درست بشه فوق العاده میشه

 35. U81 ۴ خرداد ۱۳۹۵

  سلام و خسته نباشید.من این افزونه را از شما خریدم.دقیقاً همون افزونه‌ای بود که دنبالش می‌گشتم.با افزونه تونستم کار کنم و مراحل را بسازم.اما دو تا مشکل دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:اولین موضوع اینکه من در ابتدای مراحل اسم پروژه را با ناحیه متنی از کاربر دریافت می‌کنم.این مورد در مرورگر کروم به خوبی کار میکنه اما در فایرفاکس اگه کاربر هم اسم پروژه را وارد کنه با پیغام خطا مواجه میشه.آدرس را براتون ارسال کردم ممنون میشم بررسی کنید.http://ankidroid.ir/%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AA/
  موضوع بعدی اینکه آخرین مرحله را که میخواهم ویرایش کنم جدول ویرایش مربوط به اون قسمت دریافت ایمیل و همچنین قسمت پیام آخری با دیگر قسمت‌ها تداخل پیدا کرده و امکان ویرایششون نیست.ممنون میشم این مورد را هم راهنمایی کنید.با تشکر

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۴ خرداد ۱۳۹۵

   سلام
   1. بله درسته چک کردم با فایرفاکس مشکل داره. باید بررسی کنیم و منتظر نسخه جدید باشیم
   2. امکان ویرایش ایمیل و باکس پیام نیست متاسفانه. ممکن هست توی نسخه بعدی اضافه بشه.

 36. U1586 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید
  من افزونه فوق را از شما خریداری نموده و بدون مشکل نصب و با آن کار کرده ام. ولی تنها مشکلی که با آن مواجه شدم این است که این افزونه با افزونه siteorigin page builder تداخل دارد و وقتی صفحه ساز فعال است این افزونه عمل نمی کند ( برگه ای که فرم را در آن قرار داده ام فقط شامل شورت کد است و با صفحه ساز درست نکردم). از طرفی من به هر دو افزونه نیاز دارم. لطفاٌ راهنمایی بفرمایید.
  با سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام. بهتره از این افزونه در یک وردپرس روی یک پوشه جدا با همین قالب استفاده کنید تا نسخه های بعدی افزونه منتشر شود.

 37. کاربر مهمان ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

  سلام
  امکان ارسال فایل و پیگیری هم وضعیت هم داره؟
  یا افزونه دیگه ای برای این کار هست؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

   خیر فقط سفارش آنلاین محصولات و خدمات و در نهایت ارسال ایمیل به مدیر سایت

 38. کاربر مهمان ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

  با سلام.ممنون می شم فایل فرم دموی فارسی رو برای درون ریزی در اختیارم قرار بدین و یا اینکه یک آموزش بذارین که بتونیم که یک فرم سفارش رو تا اخرش انجام بدیممن در مرحله سوم هر کاری می کنم نمیتونم به مرحله بعدی سفارش تنظیمات بدم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

   سلام فایل فرم فارسی در کنار بسته دانلودی قرار گرفته

   • کاربر مهمان ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

    متاسفانه لینکش به لینک بالایی چسبیده بود من ندیدم دو تا لینکه.ممنون می شم اگر لینک رو دوباره برام ارسال کنید چون لینکی که برا فرستادید منقضی شده مهندس

 39. کاربر مهمان ۲۷ فروردین ۱۳۹۵

  سلام و وقت بخیربزرگوار آیا افزونه ای هست که به نوعی یک اتوماسیون ساده را برای ما پیاده کنه به این شکل که یک کاربر عضو سایت بشود و در قسمتی به عنوان مثال مقاله ای برای ترجمه بفرستد
  و دریک استاتوس از سمت مدیر سایت( که این درخاست کاربرها هم در سیستم مدیریتش براش مشخص باشه) برای کاربر مشخص کنه “ارسال شد” “دردست بررسی(تحویل در فلان زمان)” “آماده دریافت” 
  و با یک درگاه پرداخت امکان دانلود داشته باشه

 40. کاربر مهمان ۲۰ فروردین ۱۳۹۵

  با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم توی مراحل سفارش گیری این افزونه، آیا امکانش هست وقتی روی یک گزینه کلیک میشه، از کاربر تعداد بخواد و قیمت واحد اون گزینه رو در تعدادی که کاربر وارد کرده ضرب کنه و اعمال کنه؟

  ممنونم
  یا حق

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۰ فروردین ۱۳۹۵

   سلام خیر اما میتونید مشخص کنید بصورت انتخابی تعداد رو و به 1 عدد قیمت مثلا 2000 تومان و به سه عدد قیمت 6000 تومان رو بدید تا با انتخاب هر آیتم قیمت رو محاسبه کنه

   • کاربر مهمان ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

    ممنونم
    فقط یه سوال دیگه، اینکه در مرحله نهایی میشه گزینه هایی که انتخاب کرده هدایت بشن به ووکامرس و اضافه بشه به سبد خرید؟

    • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۴ فروردین ۱۳۹۵

     سلام. خیر متاسفانه اتصال به ووکامرس رو نداره

     • U9948 ۱ دی ۱۳۹۷

      سلام وقتتون بخیر من میخوام این افزونه رو خریداری کنم ولی میخوام یه سری آپشن بذارم که کاربر بتونه چندین خدمات انتخاب کنه که این خدمات هرکدوم دارای قیمت باشه کاربر وقتی چند تا خدمات انتخاب کرد اخرش خروجی جمع قیمتا رو بده و مستقیم بتونه آنلاین پرداخت کنه آیا این امکانات داره؟؟؟؟

      • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۱ دی ۱۳۹۷

       درود بله دقیقا این افزونه برای همین کار ساخته شده. برای پرداخت از ووکامرس کنار این افزونه استفاده کنید.