وردپرس به‌‌عنوان یکی از محبوب‌‌ترین‌‌ سیستم‌‌های مدیریت محتوا در دنیا به‌‌حساب می‌‌آید. وردپرس دارای یک سری توابع هست که این توابع به شما کمک می‌‌کنند تا بتونید یک سایت منحصر‌‌به‌‌فرد داشته باشید. کدهای وردپرسی به شما این امکان رو می‌‌دهند که سایت خودتون رو به گونه‌‌ای طراحی کنید که دلخواه خودتون هست به بیان دیگر این کدها به شما امکان سفارشی‌‌سازی سایت خودتون رو می‌‌دهد.

استفاده از این کدهای وردپرسی امکانات فوق‌‌العاده‌‌ای رو به وب‌‌سایت شما اضافه می‌‌کند که این امکانات باعث حرفه‌‌ای‌‌تر شدن سایت شما می‌‌شود. با مراجعه به مقالات موجود در این صفحه از سایت میهن‌‌ وردپرس نه تنها با کدهای متنوع وردپرس آشنا می‌‌شوید بلکه می‌‌تونید به مقالات مربوط به آموزش تمامی این کدها نیز دسترسی داشته باشید و به راحتی از آن‌‌ها در راستای هر چه بهتر شدن سایت خود استفاده کنید.

در این صفحه ده‌‌ها مقاله آموزشی در ارتباط با توابع وردپرس قرار داده شده است. کدهای وردپرس یک ابزار کاربردی در طراحی سایت هست که سهولت طراحی سایت رو برای شما چند برابر می‌‌کند. آموزش‌‌های میهن وردپرس برای توابع وردپرس بسیار جامع بوده و شما همه مواردی که به آن نیاز دارید رو می‌‌تونید در این صفحه پیدا کنید و از آن بهره ببرید.

تمامی کد ها و هک های وردپرس را بشناسید. با آنها قالب وردپرس طراحی کنید و امکانات فوق العاده ای به سایت وردپرسی خود اضافه کنید.