این تیکت توسط مشتری برای بخش پشتیبانی ارسال شده و صرفا جنبه رفع ایراد دارد. برای ارسال تیکت باید محصول را خریداری کرده باشید.
آیدی وضعیت تاریخ محصول خریداری شده
#129253 پاسخ داده شده BeTheme
Customer Reply

سلام وقت ب خیر
با توجه به اینکه امکان ویرایش صفحه فروشگاه فقط از طریق کامپوزر فراهم هست برای ما مشکلاتی را در طراحی این صفحه ایجاد کرده و با توجه به اینکه امکان ویرایش صفحه فروشگاه از طریق MUFFIN GROUP فراهم نیست لذا خواهشمندم برگه ای را ایجاد نمایید که هم برگه اصلی فروشگاه باشد و هم امکان طراحی آن از طریق MUFFIN GROUP فراهم باشد .
سپاس.

تیم تولید محتوا - میهن وردپرس

سلام

شما میتوانید برگه خود را طراحی کنید و سپس از قسمتی که در عکس برای شما ضمیمه کردم آن برگه را به عنوان برگه فروشگاه قرار بدهید.

از قسمت ووکامرس –> پیکربندی –> محصولات –>نمایش

Customer Reply

سلام
این کار رو کردم اما به محض اینکه برگه جدید رو به عنوان برگه فروشگاه تعریف میکنیم همه چی پاک میشه .میشه مثله همون صفحه فروشگاهه اصلی!
راه کاره دیگه ای هست ؟

تیم تولید محتوا - میهن وردپرس

سلام

راه کار دیگر این هست که

نیازی نیست که برگه را به فروشگاه تغییر بدهید شما میتوانید از طریق صفحه ساز Be  یک المنت دارد که آخرین محصولات را نمایش میدهد و اون را در صفحه ای که میخواید استفاده کنید.

Customer Reply

متوجه نشدم. دقیقا چکار باید بکنم؟!!

تیم تولید محتوا - میهن وردپرس

سلام

یک برگه ای بسازید با صفحه ساز و از المنت آخرین محصولات استفاده کنید و نیازی نیست که این صفحه را در ووکامرس به عنوان صفحه فروشگاه قرار بدهید.

نوشتن یک پاسخ

تیکت توسط پشتیبان پاسخ داده شده.. اگر مشکل شما هنوز حل نشده می توانید با اینجا کلیک کردن دوباره پاسخ ارسال کنید..