این تیکت توسط مشتری برای بخش پشتیبانی ارسال شده و صرفا جنبه رفع ایراد دارد. برای ارسال تیکت باید محصول را خریداری کرده باشید.
آیدیوضعیتتاریخPublic/Privateمحصول خریداری شده
#129253 پاسخ داده شده public BeTheme
Customer Reply

سلام وقت ب خیر
با توجه به اینکه امکان ویرایش صفحه فروشگاه فقط از طریق کامپوزر فراهم هست برای ما مشکلاتی را در طراحی این صفحه ایجاد کرده و با توجه به اینکه امکان ویرایش صفحه فروشگاه از طریق MUFFIN GROUP فراهم نیست لذا خواهشمندم برگه ای را ایجاد نمایید که هم برگه اصلی فروشگاه باشد و هم امکان طراحی آن از طریق MUFFIN GROUP فراهم باشد .
سپاس.

امید عرب زادگان

سلام

شما میتوانید برگه خود را طراحی کنید و سپس از قسمتی که در عکس برای شما ضمیمه کردم آن برگه را به عنوان برگه فروشگاه قرار بدهید.

از قسمت ووکامرس –> پیکربندی –> محصولات –>نمایش

Customer Reply

سلام
این کار رو کردم اما به محض اینکه برگه جدید رو به عنوان برگه فروشگاه تعریف میکنیم همه چی پاک میشه .میشه مثله همون صفحه فروشگاهه اصلی!
راه کاره دیگه ای هست ؟

امید عرب زادگان

سلام

راه کار دیگر این هست که

نیازی نیست که برگه را به فروشگاه تغییر بدهید شما میتوانید از طریق صفحه ساز Be  یک المنت دارد که آخرین محصولات را نمایش میدهد و اون را در صفحه ای که میخواید استفاده کنید.

Customer Reply

متوجه نشدم. دقیقا چکار باید بکنم؟!!

امید عرب زادگان

سلام

یک برگه ای بسازید با صفحه ساز و از المنت آخرین محصولات استفاده کنید و نیازی نیست که این صفحه را در ووکامرس به عنوان صفحه فروشگاه قرار بدهید.

نوشتن یک پاسخ

تیکت بسته شد.. اگر می خواهید جوابی ارسال کنید می توانید با اینجا کلیک کردن دوباره پاسخ ارسال کنید..