این تیکت توسط مشتری برای بخش پشتیبانی ارسال شده و صرفا جنبه رفع ایراد دارد. برای ارسال تیکت باید محصول را خریداری کرده باشید.
آیدی وضعیت تاریخ محصول خریداری شده
#129253 پاسخ داده شده BeTheme
Customer Reply

سلام وقت ب خیر
با توجه به اینکه امکان ویرایش صفحه فروشگاه فقط از طریق کامپوزر فراهم هست برای ما مشکلاتی را در طراحی این صفحه ایجاد کرده و با توجه به اینکه امکان ویرایش صفحه فروشگاه از طریق MUFFIN GROUP فراهم نیست لذا خواهشمندم برگه ای را ایجاد نمایید که هم برگه اصلی فروشگاه باشد و هم امکان طراحی آن از طریق MUFFIN GROUP فراهم باشد .
سپاس.

Customer Reply

سلام

شما میتوانید برگه خود را طراحی کنید و سپس از قسمتی که در عکس برای شما ضمیمه کردم آن برگه را به عنوان برگه فروشگاه قرار بدهید.

از قسمت ووکامرس –> پیکربندی –> محصولات –>نمایش

Customer Reply

سلام
این کار رو کردم اما به محض اینکه برگه جدید رو به عنوان برگه فروشگاه تعریف میکنیم همه چی پاک میشه .میشه مثله همون صفحه فروشگاهه اصلی!
راه کاره دیگه ای هست ؟

Customer Reply

سلام

راه کار دیگر این هست که

نیازی نیست که برگه را به فروشگاه تغییر بدهید شما میتوانید از طریق صفحه ساز Be  یک المنت دارد که آخرین محصولات را نمایش میدهد و اون را در صفحه ای که میخواید استفاده کنید.

Customer Reply

متوجه نشدم. دقیقا چکار باید بکنم؟!!

Customer Reply

سلام

یک برگه ای بسازید با صفحه ساز و از المنت آخرین محصولات استفاده کنید و نیازی نیست که این صفحه را در ووکامرس به عنوان صفحه فروشگاه قرار بدهید.

نوشتن یک پاسخ

تیکت بسته شد.. اگر می خواهید جوابی ارسال کنید می توانید با اینجا کلیک کردن دوباره پاسخ ارسال کنید..