فیلم آموزش سئو سایت وردپرس – دوره نبرد صفحه اول گوگل
3.4 از 65 رای

آموزش سئو سایت وردپرس

فیلم آموزش سئو سایت وردپرس

سئو کردن به معنای افزایش ورودی سایت از موتور های جستجوگر هست. این یعنی بدست آوردن مشتریان همیشگی و مادامالعمر! تبلیغات رایگان و همیشگی برای سایت شما

در فیلم آموزش سئو ، نحوه کامل سئو وبسایت خودتان را به شما آموزش خواهیم داد. این پکیج فیلم آموزش سئو و بهینه سازی وبسایت ، شامل 90 دقیقه آموزش جامع سئو و بهینه سازی وبسایت از روش های قانونی و تست شده می باشد که در طول چند سال فعالیت و تجربه کاری ما در زمینه سئو و بازاریابی موتور های جستجو بدست آمده

در این فیلم آموزشی نحوه سئوی قانونی سایت شما بصورت کاملا واضح توضیح داده شده و با مشاهده این فیلم دیگر نیازی به پرداخت هزینه های نجومی به سئو کارها ندارید.

سئو چیست؟

سئو یا SEO که به معنی بهینه سازی موتورهای جستجو و مخفف عبارت Search Engine Optimization می باشد. آموزش و گسترش سئو برای سایت ها در کشور های اروپایی از سالها قبل مورد توجه بوده است. همچنین در 5 سال اخیر ایران هم در زمینه استفاده از گوگل در لیست 5 کشور اول دنیا قرار گرفته است. همین امر باعث شده که سئو سایت به شدت مورد توجه ایرانیان قرار گیرد. سئو تنها به معنی بهینه سازی سایت ها برای گوگل نبوده بلکه شامل تمام موتورهای جستجو بوده است. اما در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است.

شما هم می توانید سایت خود را در رتبه های اول گوگل قرار دهید این امر شاید باور کردنی نباشد اما کسانی که تجربه این مسیر از موفقیت را داشته اند می دانند که قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است.

رتبه سایت شما در موتورهای جستجو تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت کسب و کار شما دارد. این امر باعث شده که اکثر وب مستر ها و مدیران وبسایت ها تلاش می کنند که در نتایج موتور های جستجو خصوصا گوگل رتبه بالایی داشته باشند. و این امر باعث رقابت بین کسب و کارهای اینترنتی شده است. و در حقیقت رتبه ی بهتر بین سایت ها در موتور های جستجو به رونق و کیفیت کسب و کار های اینترنتی بستگی دارد. چیزی که از آن به عنوان بازاریابی اینترنتی و یا دیجیتالی یاد می شود. پس درک بهتر سئو و مفاهیم آن می تواند در بهینه سازی سایت به شما کمک بیشتری کند.

سئو جامع چه رویکردی دارد؟

همه ی ما تلاش می کنیم که با این مفهوم که سئو یک ترفند و یا حقه است مبارزه کنیم. سئو چیزی فراتر از این می تواند باشد. در طول سال ها، رسانه های اجتماعی برای کشف محتوا و محصولات جدید پیشرفت بسیاری داشته اند. گوگل الگوریتم خود را به معنای واقعی کلمه صدها بار در سال تغییر می دهد. و این با تغییر رسانه های اجتماعی سازگار بوده و سئو بیشتر پیچیده می شود. به طور دائم رتبه بندی خوب در گوگل خواستار یک استراتژی سئو گسترده است که در هر جنبه ای از وب سایت شما متمرکز باشد. مسائل فنی، تجربه کاربر، محتوا در وب سایت شما و حتی امنیت وب سایت شما باید مرتب باشند. برای حفظ رتبه بندی خوب در گوگل، شما باید رویکرد سئو جامع خود را توسعه دهید.

چرا باید سایت من سئو شود؟

یکی از مهمترین عوامل کسب و کار های اینترنتی بحث بهینه سازی و موتورهای جستجو است. این امر در جستجو مطالب سایت ها به قدری مهم و ارزشمند است که یکی از عوامل رقابت بین کسب و کار های اینترنتی و شرکت های معتبر در جهان شده است. این که سایت ما در رتبه های اول گوگل قرار گیرد یک امر مهم در ساخت سایت ها و کسب وکار ها می باشد.

یکی از دلایل سئو کردن سایت این است که اگر می خواهیم کسب کارمان در رقابت با کسب کار های اول ایران و یا حتی جهان قرار گیرد می بایست سایت خود را سئو کنیم و با به روز رسانی آن در مقابل سایت هایی با سئو قوی قرار دهیم.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات اینترنتی

یکی از مهم ترین عامل کسب و کارها بازاریابی اینترنتی است. که افزایش تعداد مصرف بازدید کنندگان سایت از طریق شبکه های اجتماعی انجام می شود. امروزه کاربران و مشتریان از راه های جستجو از طریق گوگل نیازمندی های روزانه خود را برطرف می کنند این امر فقط به بازاریابی های اینترنتی و هزینه های آن بستگی ندارد. بلکه به میزان قدرت سئو سایت می توان اشاره کرد. قدرت سئو سایت شما می توان یکی از عوامل اصلی در تبلیغات و گسترش کسب کار شما باشد.

مزایای سئو نسبت به تبلیغات محیطی

یکی از پر هزینه ترین و زمانبر ترین تبلیغات، بازاریابی محیطی است. امروزه کمتر کسی دیده می شود که برای کسب کار خود و تبلیغات از بازاریابی محیطی استفاده کند. برای کمتر شدن هزینه های بازاریابی و گسترش کسب وکار، با کاربران سایت از طریق شبکه های اجتماعی و اینترنتی می توان استفاده نمود.

امروزه وب مستران و مدیران سایت های معتبر و گسترش یافته زمان و هزینه های تبلیغاتی خود را از طریق سئو سایت کاهش می دهند. شما هم اگر بخاهید سایت خود را هم رقیب با سایت های موفق و پر بازدید قرار دهید می بایست یادگیری سئو را شروع کنید.

تبلیغ در گوگل چگونه است؟

به نمایش سایت در نتیجه جستجو گوگل تبلیغات در گوگل گفته می شود. با توجه با اینکه سایت ما پربازدید ترین سایت موجود و قویترین موتور جستجو در گوگل را داشته باشد، می گویند ترافیک خوبی از تبلیغات در گوگل شامل سایت شما شده است.

همچنین ما می توانیم به دو روش سایت خود را در نتیجه های جستجو ی گوگل نمایش دهیم، روش اول که Adwords نامیده می شود،  شما برای نمایش در نتایج جستجوی گوگل هزینه پرداخت می نماید که پرداخت هزینه شما ممکن است با انجام کلیک توسط کاربر و یا نمایش تبلیغ شما باشد.

در روش دوم تبلیغ در گوگل سایت برای کلمات کلیدی مرتبط به زمینه فعالیت شما بهینه سازی می گردد تا سایت شما در صفحه اول گوگل نمایش داده شود که این روش را سئو می نامند. در حقیقت می توان کم هزیه ترین روش برای بالا بردن موتورهای جستجو را سئو نام برد. که این امر با اموزش و یادگیری سریع شما را به هدف نزردیکتر می کند.

چرا سئو از گوگل Adwords بهتر است؟

 • سئو یک بهینه ساز سایت در بلند مدت و دائمی است. و در هر زمان و مکانی بدون هزینه ای می توان آن را ارتقاع داد. اما در صورتی که مدت زمانی که برای Adwords هزینه کرده ایم تمام شود، نمایش سایت شما در صفحه اول گوگل حذف خواهد شد.
 • با توجه به بالا رفتن نرخ ارز هزینه های تبلیغاتی در گوگل افزایش یافته است، و امکان ارتقاع Adwords با مشکلاتی مواجه می شود. در صورتی که تعرفه های سئو و انجام بهینه سازی سایت با سئو تغییری نخواهد کرد.
 • یکی از بزرگترین مشکلات پیش رو برای Adwords  این بوده که ممکن است گوگل در آینده خدمات Adwords را برای ایران به صورت کامل مسدود کند. و این امر باعث ضرر فراوانی برای شرکت هایی می شود که هزینه ی تبلیغاتی خود را بر روی گوگل Adwords می گذارند.
 • قبلا گوگل Adwords در ایران فیلتر شده بود و امکان استفاده از آن وجود نداشت و ممکن است این اتفاق مجدد پیش آید و این امر برای کسب کار های اینترنتی بسار ناخوشایند بوده.

چرا باید سئو یاد بگیریم؟

من بعنوان مدیر یک سایت اگر بخواهم کسب و کارم را ارتقاع دهم می بایست تمام زیر و بم های راه اندازی یک سایت حرفه ای کسب و کار اینترنتی را یاد بگیرم. خب یکی از مهمترین این عوامل جستجو در گوگل است. یاد گیری سئو و راه اندازی آن بر روی سایت خود کم هزینه ترین و آسان ترین روشی است که می توانید انجام دهید.

از آنجا که در ایران استفاده از گوگل به مراتب بیشتر از سایر موتورهای جستجوگر است پس یادگیری سئو امری واجب برای وبمستران و مدیران سایت های بزرگ کسب وکار های اینترنتی است. حال اگر بخواهیم از صفر کسب و کار خو را راه اندازی نیم می بایست از همین امروز یادگیری سئو را بصورت پیشرفته شروع کنیم.

آیا واقعا سایت من می تواند در صفحه اول گوگل نمایش داده شود؟

این که سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم کار آسانی نیست. ابتدا می بایست تمام قوانین سئو را یادبگیریم و آن ها را بر روی سایت خود اجرا کرده. ورود به نتایج جستجوی گوگل رایگان و آسان است، شما حتی نیازی به ارسال سایت خود به گوگل ندارید همچنین یک موتور جستجوی کاملا اتوماتیک است. اما اجرای سئو بر روی سایت خود از یک سری قانون و عملیاتی تشکیل شده است که در حین راه اندازی سایت می بایست آن ها را انجام دهید، از این رو ابتدا آموزش کامل سئو را خوانده و سپس آن را اجرا کنید.

برای اینکه سایت خود را در صفحه اول گوگل قرار دهیم می بایست ابتدا یک سئو کار حرفه ای شویم و این امر کار دشواری نیست کافیست آموزش های لازم را یاد بگیریم. اگر وب سایت شما تعداد زیادی صفحه داشته باشد، ساختار سایت و طبقه بندی بسیار مهم است. احتمالاً ۱۰۰ صفحه محصول دارید. هر صفحه محصول را چگونه می خواهید بهینه سازی کنید؟! صفحه به صفحه درست است ؟! در این صورت، برای بهینه سازی صفحه خود هزینه زیادی را باید پرداخت کنید. مطمئن شوید که صفحه دارای محتوای کافی و عالی است، به طوری که برای کلمه کلیدی که بیشتر عمومی است رتبه قابل توجهی داشته باشید. با بهینه سازی صفحات طبقه بندی شده، و قرار دادن آن در موقعیت مناسب در ساختار سایت، به هر صفحه محصول تکی کمک می کنید که در هر دسته بندی که مناسب تر است قرار بگیرد. اگر گزینه های فلیتر و گزینه های جستجو را در طول مسیر بهینه سازی کنید، بدون هیچ زحمتی صرفه جویی خواهید کرد!

کیفیت محتوای سایت چه تاثیری بر روی سئو دارد؟

باید روی محتوای با کیفیت سرمایه گذاری کنید. درباره چیزهایی بنویسید که مشتریان و بازدیدکنندگان می خواهند درباره آنها بخوانند. از طریق مقالات عالی آنها را سرگرم یا اطلاع رسانی کنید. یک زیر بنای منظم برای بازدیدکنندگان درست کنید، یا با نوشتن محتوای عالی یا تمرکز بر روی محصولاتی که کمتر به آنها توجه شده است و بسیاری از مردم این محصولات را خیلی دوست داشته باشند. اگر وب سایت شما به اندازه کافی چشمگیر باشد، سایت های دیگر دوست خواهند داشت که به سایت شما لینک دهند. و رتبه شما بالا خواهد رفت. و به لطف گوگل، می توانید به درستی به نقطه بالا برسید. البته، می توانید از آژانس های سئو  که در این ضمینه واقعی کار می کنند برای این کار راهنمایی بگیرید! این یک فریب نیست، بهینه سازی است که به شدت موفقیت آمیز است.

داشتن یک سایت عالی با محتوای با کیفیت، یک تجربه کاربری عالی و امنیت رتبه بندی شما را بهبود نخواهد داد. هر چند در بلند مدت قطعاً تاثیر مثبتی روی سئوی شما خواهد داشت.وب سایت های جذاب شانس بیشتری را دارند که توجه رسانه های اجتماعی را دریافت کنند. این ها دقیقاً چیزهایی هستند که نیاز دارید تا مطمئن شوید وب سایت شما در طولانی مدت رتبه خوبی را حفظ خواهد کرد. اگر هیچ کس در مورد وب سایت شما در رسانه های اجتماعی صحبت نکند گوگل چگونه می تواند فکر کند که یک وب سایت خوب است؟

در نتیجه وب سایت های عالی نرخ تبدیل بالاتری نیز خواهند داشت. اگر مخاطبان سایت شما را دوست داشته باشند احتمال اینکه محصولات شما را بخرند یا دوباره به سایت شما بازگردند خیلی بیشتر است.

نتیجه گیری نهایی

در دنیای واقعی هیچ ترفندی وجود ندارد که به شما کمک کند تا رتبه بهتری را داشته باشید. باید هر کاری را که می توانید انجام دهید تا وب سایت جذابی برای کاربران و موتورهای جستجو داشته باشید. افزونه سئو یک راه آسان برای بهینه سازی وب سایت فراهم می کند. اما به شما نیاز دارد تا بهینه سازی کنید.

انجام سئو بر روی سایت خود نیاز به تجربه تخصص فراوانی دارد این امر به این معنی نیست که هر کسی نمیتواند سئو سایت خود را ارتقاع دهد. بلکه بدست آوردن تجربه و تخصص نیاز به یادگیری صحیح و کاربردی دارد. و با یک آموزش مفید می توانید سایت خود را سئو کنید. امور اصلی و کاربردی را در آموزش نبرد صفحه اول گوگل مشاهده نمایید.

موفق و پیروز باشید.

توضیح مختصری درباره این پکیج

همانطور که می‌دانید در هر وبسایت، سئو و افزایش ورودی گوگل یک امر حیاتی می باشد و امروزه هر مدیر حرفه ای کسب و کاری می بایست بتواند سئو وبسایت خودش را انجام دهد. پکیجی که مشاهده میکیند شامل 90 دقیقه ویدیو آموزشی سئو به شکل حرفه ای می باشد و یکی از خصوصیات این پکیج برای دوستانی که خریداری کرده اند، آپدیت مداوم بر اساس الگوریتم های بروز گوگل می باشد. شما میتوانید ویدیو های آموزشی این پکیج را از بخش پروفایل کاربری خود، دانلود و یا بصورت آنلاین مشاهده بفرمایید. در این دوره تکنیک هایی گفته شده که سال ها تجربه را در خود جای داده که با این تکنیک ها می توانید کار های جالبی را در سئو سایت خود انجام دهید. به عنوان مثال ایندکس کردن مطالب در عرض پنج دقیقه در گوگل. به این شکل که شما یک پست را در سایت منتشر می‌کنید و در عرض پنج دقیقه در گوگل ایندکس خواهد شد. همین نکته می تواند کاربران را به سمت سایت شما بکشاند و سود شما را چندین برابر کند.

در پکیج فیلم آموزش سئو به چه سوالاتی پاسخ می دهیم؟

 • سئوی وبسایت چه اهمیتی در وب و بازاریابی اینترنتی دارد؟
 • منظور از دو کارمند استخدامی چیست؟
 • نقشه سایت چیست و چه کنیم که در رشد وبسایت ما تاثیر مثبت داشته باشد؟
 • چگونه مطالب سایت را در کمتر از 5 دقیقه در گوگل ثبت کنیم؟!
 • چگونه یک پست مفید و سئو شده در وردپرس ارسال کنیم؟
 • ارور های گوگل وبمستر چیست و چگونه آنها را رفع کنیم؟
 • چگونه افزونه سئو وردپرس را طوری تنظیم کنیم که بیشترین ورودی گوگل را داشته باشیم؟
 • چطور کلمات کلیدی مورد نظر را برای مطالب سایت وردپرس پیدا کنیم.
 • و ارائه نکات ریز دیگر درباره نحوه افزایش ورودی گوگل سایت شما…

این پکیج آموزشی مناسب چه افرادی هست؟

 • مدیران وبسایت های اینترنتی که به افزایش رتبه و بازدید سایت خود اهمیت می دهند.
 • علاقه مندان به بازاریابی آنلاین و SEM – search engine marketing
 • افرادی که می خواهند بدون صرف هزینه های تبلیغاتی فروش خود را بصورت رایگان افزایش دهند.
 • افرادی که می خواهند بدون پرداخت هزینه های نجومی به سئو کارها ، خودشان سایتشان را بهینه سازی کنند.

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد
 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

سر فصل های این دوره آموزشی

 • موارد مورد نیاز برای سئوی سایت
 • چگونه کلمه کلیدی مناسب برای سایت خود پیدا کنیم؟
 • پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب با ابزارهای گوگل
 • انتخاب یک سیستم مدیریت محتوای قوی برای داشتن سئوی بهتر سایت
 • راهنمای انتخاب دامنه و هاست مناسب برای داشتن سئوی بهتر
 • اهمیت عنوان صفحات در سئوی بهتر سایت
 • اهمیت توضیحات متای صفحات در سئوی سایت
 • اهمیت کلمات کلیدی (تگ ها) در سئوی سایت
 • افزایش ورودی گوگل موبایلی
 • افزایش سئوی سایت با افزایش سرعت سایت
 • معرفی ابزار google page speed
 • معرفی سرویس CDN برای افزایش سرعت سایت
 • کاهش خطاهای گوگل وبمستر تولز برای داشتن سئوی بهتر سایت
 • آموزش ثبت وب سایت خود در google  و  bing
 • آموزش ایجاد site map  با روش صحیح
 • استفاده به موقع از تگ های هدینگ متناسب
 • زمانبندی مناسب در بروزرسانی سایت
 • ایندکس کردن مطالب در عرض 5 دقیقه
 • سئوی تصاویر وب سایت
 • چرا باید مطالب سایت را ستاره دار کرد؟
 • معرفی google rich snippets
 • لزوم استفاده از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئوی سایت
 • نقش لینک بیلدینگ در سئوی سایت شما
 • معرفی بهترین افزونه ی سئو و آموزش تنظیمات آن
 • محتوای سنگ بنا و روش های ایجاد آنها
 • کار با نسخه جدید افزونه یواست سئو پلاگین
 • بهترین طول متا توضیحات برای گوگل چیست؟
 • بررسی آپدیت های جدید الگوریتم های سئو در گوگل
 • آموزش کار با یواست سئو پرمیوم
 • و بسیاری موارد دیگر که سایت شما را بصورت اصولی در صفحه اول گوگل نمایان خواهند کرد...

لیست آپدیت‌های رایگان این دوره

در تاریخ 2 دی 1397 آپدیت شماره ۹ دوره نبرد صفحه اول گوگل منتشر شد.

 • در این آپدیت درباره نحوه حل مشکل Duplicate Title Tag در صفحات آرشیو شده توضیح دادیم.

در تاریخ 24 آذر 1397 آپدیت شماره 8 دوره نبرد صفحه اول گوگل منتشر شد.

 • در این آپدیت نحوه حل مشکل کش شدن سایت مپ موقع استفاده از افزونه‌های کش توضیح دادیم.

در تاریخ 2 آبان 1397 آپدیت شماره ۷ دوره نبرد صفحه اول گوگل منتشر شد.

 • در این آپدیت Impression را کاملتر توضیح دادیم و اینکه چه زمانی Impression در پنل وبمستر ما ثبت می شود.

در تاریخ 30 مهر 1397 آپدیت ششم به دوره نبرد صفحه اول گوگل اضافه شد.

 • در این آپدیت نحوه کار با نسخه جدید یواست سئو پرمیوم و ویژگی‌های جدید آن صحبت می‌کنیم.

در تاریخ 29 مهر 1397 جلسه پنجم به دوره نبرد صفحه اول گوگل اضافه شد.

 • در این آپدیت درباره طول متای توضیحات در آپدیت سال ۲۰۱۸ گوگل صحبت میکنیم.

در تاریخ ۶ اسفند ۱۳۹۶ آموزش نحوه پیدا کردن کلمات کلیدی کانونی به دوره آموزش سئو اضافه شد.

در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۶توضیحاتی در مورد حذف شدن کلمات کلیدی متا به دوره آموزش سئو اضافه شد.

در تاریخ ۲۳مهر ۱۳۹۶ جلسه آموزش حل خطاهای ۴۰۴ در وردپرس به پکیج آموزشی اضافه شد.

در تاریخ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ آموزش مدیریت CornerStone ها به پکیج آموزشی اضافه شد.

مراحل یادگیری دوره
زمان کل دوره: 90 دقیقه
 • پس از پرداخت٬ می توانید بلافاصله از پنل کاربری خود، یادگیری را شروع کنید. اطلاعات بیشتر
 • بعد از اتمام دوره و قبولی در آزمون آنلاین، مدرک پایان دوره به شما اهدا خواهد شد.
 • پشتیبانی دوره‌ها میهن وردپرس بصورت مادامالعمر خواهد بود.
 • آپدیت های این دوره، برای همیشه از طریق پنل کاربری شما بصورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.
پشتیبانی و خدمات پس از فروش این دوره