آموزش گوگل آنالیتیک

حل مشکل ارسال ایمیل های وردپرس از لوکال هاست

حل مشکل ارسال ایمیل های وردپرس از لوکال هاستReviewed by پروانه on Feb 22Rating: 2.0دريافت ايميل هاي وردپرس از لوكال هاستممكن است تا به حال براي شما پيش آمده باشد كه در حال استفاده از وردپرس بر روي لوكال هاست باشيد و با پيغام دريافت ايجاد ايميل توسط وردپرس و يا افزونه مواجه

حل مشکل ارسال ایمیل های وردپرس از لوکال هاست

حل مشکل ارسال ایمیل های وردپرس از لوکال هاست

ممکن است تا به حال برای شما پیش آمده باشد که در حال استفاده از وردپرس بر روی لوکال هاست باشید و با پیغام دریافت ایجاد ایمیل توسط وردپرس و یا افزونه مواجه شوید? بطور پیش فرض، قابلیت ایمیل برای WAMP یا MAMP (بر روی مک سرور) فعال نیست. می توانید این سرویس را با استفاده از سرور جیمیل SMTP پیکربندی کنید. در این مقاله با نحوه چگونگی ارسال و دریافت ایمیل های وردپرس در لوکال هاست آشنا خواهید شد.

برای انجام اینکار ابتدا باید افزونه  WP Mail SMTP را در سرور محلی خود نصب و راه اندازی کنید. پس از فعالسازی به مسیر  تنظیمات » Email برای پیکربندی افزونه بروید.

در این صفحه نمایش اولین گزینه از شما میخواهد که آدرس ایمیل خود را در این قسمت وارد کنید. گزینه بعدی قسمتی است که بعنوان نام فرستنده در پیام های خروجی استفاده می شود. شما می توانید وردپرس را در اینجا وارد کنید. با انجام اینکار تشخیص ایمیل آسانتر خواهد شد. گزینه سوم گزینه انتخاب گیرنده است. بطور پیش فرض تابع ایمیل های php در بسیاری از محیط های سرور محلی بدون پیکربندی کار نمی کند. بنابراین برای انجام اینکار باید گزینه Send all WordPress emails via SMTP را انتخاب کنید.

ایمیل

اکنون باید افزونه را با استفاده از سرور SMTP جیمیل برای ارسال ایمیل پیکربندی کنید. در قسمت سرور متن smtp.gmail.com ، و برای قسمت پورت عدد 587 وا وارد کنید. برای رمزنگاری باید گزینه TLS را انتخاب کنید. در نهایت باید روی دکمه Yes برای رفتن به مرحله بعد کلیک کنید. برای احراز هویت آدرس کامل ایمیل خود را مانند این نمونه yourusername@gmail.com  و پسورد خود را وارد کنید.

ایمیل و پسورد

بر روی دکمه ذخیره تغییرات برای ذخیره تنطیمات انجام شده کلیک کنید. زمانی که تغییرات را ذخیره کردید به پایین صفحه رفته و یک پیام بعنوان نمونه و تست ارسال کنید. پس از ارسال به صندوق دریافت بروید اگر پیام را دریافت کردید همه چیز به خوبی کار می کند.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

همه پکیج های آموزشی
پیشنهاد می کنیم
نظرات کاربران
  • درخواست شما پس از تایید در سایت نمایش داده می شود. از ارسال پرسش تکراری خودداری نمایید.

avatar
نظرات میهن وردپرس