responsive کردن صفحات در web

478 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

با سلام،سایتی با کد html , css نوشتم که تگ مربوط به menu از boostrap اوردم و گزینه های خودمو داخلش نوشتم اما در مرحله ریسپانسیو کردن صفحات وقتی تو سایز ایستاده و خوابیده گوشی قرار میگیرم منو ب صورت دکمه ای نمایش داده می شود اما زیرمنوها باز نمی شود125575b438896198b08c502da7c8cec48d581a05 42587bc308d03cc563c5e0fd9e5663ce68479e940b625 42587

0
امیرپارسا

سلام

اگر آشنایی کامل با css داشته باشید، یعنی باید حتماً با مدیا اسکرین ها (@media) هم آشنایی داشته باشید که برای واکنش‌گرا کردن یا همان ریسپانسیو کردن سایت به کار میره.

اگر با css آشنایی کامل ندارید، پیشنهاد بنده این است که ابتدا خوب و کامل css رو یاد بگیرید و سپس سراغ چارچوپ ها (فریمورک ها)یی نظیر sass و bootstrap برید.

موفق و موید باشید 🙂

0
سعید

سلام دوست عزیز!

اینکه در دیوایس های کوچکتر بجای منوی عمودی شما دکمه ای به عنوان collapse کردن نمایش داده میشه خب یک عمر طبیعی از سمت طاحی هستش که با کمک بوت استرپ پیاده کرده.

فکر نمیکنم این صفحه html رو خودتون نوشته باشید چراکه خبری از این موارد ندارین موردی که هست میتونید این موارد رو با کمک داکیومنت (مستندات) سایت اصلی bootstrap پیش ببرید که با همین کلمه کلیدی و درنتیجه اول میتونید وارد سایت بوت استرپ بشید و نسخه ای که به کار میبرید در صفحه html رو انتخاب و از سایدبار ویژگی ها navbar رو پیدا کنید و با اون پیش برید. چراکه ساختار یکم درست نیست و کلس ها درست و درجای صحیح ننشسته ان !

موفق باشید.

0
Mohammad

درود بر شما

شما برای اینکار باید html css رو بلد باشید که پیشنهاد من سایت برتر میهن وردپرس است

موفق و پیروز باشید

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.