پاک کردن سایت و شروع دوباره

1
0 دیدگاه

سلام دوستان. من سایتی طراحی کردم . ولی اوایل به دلیل مبتدی بودنم سایت نامرتب و بهینه نشده ای طراحی کردم. الان میخوام سایتم رو کلا نابود کنم و مجددا بسازم. آیا راهی هست که تمامی مطالبی که تا الان نوشتم رو از گوگل پاک کنم؟ یعنی کلا گوگل فراموش کنه همچین سایتی وجود داشته و  میخوام مجددا با همان نام دامنه قبلی سایت جدید و بهینه شده ای بسازم و گوگل من رو به عنوان یک سایت جدید و تازه وارد شناسایی کنه.

1
کاوه توفیقی

سلام

نه متاسفانه،تا جایی که من می‌دانم حتی در صورت شروع دوباره گوگل، کردیت قبلی را به شما نخواهد داد.باز هم اگر دوستان اطلاعاتی بهتر دارند که بنده هم استفاده کنم ارائه دهند.

تجربه شخصی من در این مورد این است که حتی وقتی شما یک نوشته ایندکس شده را پاک میکنید هم شما را چندین پله عقب میبرد.

زحمت زیادی باید بکشید تا دوباره در گوگل حالا امروز را پیدا کند.

بجای پاک کردن پیشنهاد من این است که تک تک پستها را شروع کنید بروزرسانی.گوگل از بروزرسانی نوشته ها خیلی بیشتر خوشش می‌آید تا پاک کردن نوشته.

کیفیت پست‌ها خودتان را بالا ببرید بهتر است.

لایک شما موجب دلگرمی ماست.

موفق باشید.

0
امیرپارسا

سلام.

به نظرم نیاز نیست بزنید کلا سایت رو بکوبید و از اول شروع کنید.

بیاید به جاش مطالب اضافی (یعنی مطالبی که ربطی به سایتتون ندارند و حالت اسپم دارند) رو حذف و ری دایرکت به سایتتون بکنید (تا خطای ۴۰۴ هم نده) و برچسپ ها و دسته بندی هاتون هم (هم برای محصولات و هم برای مطالب) درست مدیریت کنید و باز برچسپ ها رو پاک بکنید و ری دایرکت بکنید (فقط برچسپ هایی که یک ورودی براتون دارند رو پاک نکنید. اما احتمالاً کلی برچسپ به درد نخور دارید. مثلاً میهن وردپرس قبلاً کلی برچسپ اضافی داشت و الان بعد از پاک کردن برچسپ های اضافی، فقط تعداد کمی برچسپ موند براشون که واقعاً ورودی داشتند و مهم بودند و این کار باعث شد خیلی تو گوگل و از لحاظ سئو باز پیشرفت کنند).

برای محصولات هم عین مطالب کارایی که گفتم رو بکنید.

و سعی کنید هر روز روی تجربه کاربری سایتتون (طراحی بر اساس اصول UI/UX و افزایش امنیت و سرعت سایت، واکنش گرا کردن سایت و …) کار کنید و قطعاً خیلی خوب پیشرفت خواهید کرد.

به نظرم به جای ساخت یک سایت کاملاً نو با دامنه جدید و … و کلی هزینه کردن، برید از دوره سئوی میهن وردپرس استفاده کنید که واقعاً فوق العاده ست و خود من هم از این اشتباهات در سایتم کرده بودم، ولی با این دوره تونستم کلی از مطالب سایتم رو بیارم تو رتبه های اول و برتر گوگل…

موفق و موید باشید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.