پاک کردن اطلاعات کش شده افزونه all in one wordpress security

499 بازدیدامنیت وبسایت
0
0 دیدگاه

سلام . سوالی داشتم خدمتتون. اینکه افزونه all in one wordpress security  رو نصب کردم و یک سری تنظیمات رو اعمال کردم . حالا این افزونه رو از نصب خارج کردم و میخوام وارد کنترل پنل وردپرس بشم برام اخطار میده که پاسخ شما اشتباه است ( فکر کنم برای کد امنیتی ) در حالیکه هیچ کد امنیتی هم برام نشون نمیده تا درست وارد کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا چگونه این خطا رو برطرف کنم و هم اینکه این افزونه رو داشته باشم.

0
امیرمحمد قره‌باقری

درود بر شما
از تنظیمات خود افزونه روی از کار انداختن همه‌ی ویژگی‌ها کلیک کنید.

0
حسین بقایی

وقتی این افزونه رو فعال میکنم . از کنترل پنل بیرون میندازه و دوباره باید لاگین کنم که اجازه نمیده

0
امیرمحمد قره‌باقری

درود مجدد
در کنترل پنل هاست به نام پوشه افزونه یک کاراکتر مثل 2 اضاف کنید و بعد از ورود کاراکتر اضاقه شده را حذف کنید.
بعد از این کارها، پیکربندی را تصحیح کنید.

0
حسین بقایی

سلام مجدد. دوست عزیز این کاررو انجام دادم ولی وقتی وارد پنل وردپرس میشم ، افزونه غیر فعال هست ووقتی فعال میکنم تا تنظیم کنم دوباره از پنل خارج میشه و میگه زمان تمام شده و باید دوباره وارد بشی که وقتی نام کاربری و پسورد وارد میکنم در اون موقع هم ارور پاسخ شما درست نیست ظاهر میشه و از وارد شدن من جلوگیری میکنه . حتی جدولهای افزونه رو از پایگاه داده پاک کردم و کش رو هم خالی کرم ولی باز هم بعد از نصب دوباره همین اتفاق می افته . ظاهرا اطلاعات افزونه در جای دیگر ثبت شده که باید از طریق دیتابیس تنظیم بشه . اگه در این مورد اطلاعاتی دارید.راهنمایی بفرمایید.ممنون

0
حسین بقایی

داداش وقتی افزونه رو از خود وردپرس فعال میکنم منو از کنترل پنل بیرون میندازه و اجازه کار با افزونه رو نمیده و هنگام ورود وقتی افزونه فعال هست ارور میده کد امنیتی را درست وارد کنید در حالی که درست وارد میکنم . حالا میام از هاست نام افزونه رو غیر فعال میکنم اونوقت میتونم وارد پنل وردپرس بشم ولی دیگه که نمی تونم به تنظیمات افزونه دسترسی داشته باشم چون غیرفعال شده و اگر فعال کنم باز منو از پنل میندازه بیرون … برای این راه حل داری بفرما

اگر میدونستم تنظیماتش در فایل htaccess یا functionیا …. کجا هست اونا رو پاک میکردم یا از پایگاه داده . اگر شما اطلاع دارید بفرمایید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.