نمایش نظرات مشتریان در حساب کاربری

868 بازدیدووکامرس
0
0 دیدگاه

دوستان سلام 
چطور میتونم نظرات کاربران رو تو حساب کاربریشون نمایش بدم . مثلا تو افزونه میهن پنل یه فیلد اضاف بشه بعنوان دیدگاه های من و توی اون تمام نظراتی که اون کاربر برای محصولات یا نوشته ها گذاشته نمایش داده بشه ؟

0
محمد امین

سلام

در ابتدا شما باید افزونه Easy Testimonials را نصب و فعال کنید. بعد از فعالسازی شما باید صفحه Easy Testimonials Settings را ببینید جهت انجام تنظیمات این افزونه. این افزونه شامل گزینه های مختلفی است و شما می توانید با توجه به نیاز خود تنظیمات را انجام دهید. بعد از انجام تغییرات باید کلید ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

سپس شما باید به صفحه Testimonials و سپس Add New Testimonial بروید جهت اضافه کردن نظرات مشتریان

در این صفحه یک عنوان وارد کرده و در صفحه ویرایشگر نوشته یک نظر واقعی را وارد کنید. شما می توانید یک دسته ایجاد یا انتخاب کنید و سپس عکسهای مشتریان را مانند تصاویر شاخص پست اضافه کنید.

در زیر ویرایشگر پست، شما می توانید اطلاعاتی از قبیل نام مشتری، عنوان، شرح شغل، آدرس ایمیل وارد کنید و نیز می توانید امتیازبندی از 1 تا 5 را هم اضافه کنید. سپس بررسی را انتشار دهید.

نمایش نظرات مشتری در یک صفحه وردپرس

در ابتدا شما باید یک صفحه جدید در وردپرس برای نمایش بررسی مشتری ایجاد یا ویرایش کنید. در صفحه ویرایشگر نوشته، متوجه کلید نظرات جدید خواهید شد. بر روی آن کلیک کنید، تعدادی گزینه نمایش داده می شود. شما می توانید بررسی را به صورت یک لیست یا شبکه یا اسلایدر توصیفات یابررسی تکی یا … نمایش دهید.

در لیست توصیفات شما میتوانید تم، عرض بستر بررسی، فیلتر شدن با یک دسته و گزینه های دیگر را انتخاب کنید.

سپس روی Insert Now کلیک کنید و این افزونه یک کد کوتاه در صفحه ویرایشگر نوشته اضافه می کند.

حالا می توانید صفحه ایجاد شده را ذخیره کنید و سپس آنرا انتشار دهید. بعد از دیدن سایت خود، یک صفحه نظرات را در عمل خواهید دید.

جمع آوری نظرات مشتریان در سایت وردپرس

در اکثر کسب و کارها، نظرات مشتریان را از طریق ایمیل جمع آوری می کنند. با این روش شما می توانید با آنها شخصی صحبت کنید و از آنها تقاضای عکس داشته باشید.

با این اگر شما قصد دارید که بطور مستقیم بررسی های مشتریان را جمع آوری کنید، باید افزونه خود را به نسخه حرفه ای ارتقاء دهید.

حالا که با پرداخت دلاری مشکل دارید و نمی خواهید اینکار را انجام دهید می توانید نظرات جدید را در ایمیل خود با استفاده از افزونه quform جمع آوری کنید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.