معرفی افزونه برای مشاوران املاک

666 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

با سلام، 

در نظر دارم برای یک سایت وردپرس املاک، مشاوران بتوانند در سایت مشخصات فایل های ملک خود را وارد و بروز کنند، همچنین تنها شخصی که دسترسی به این اطلاعات را داشته باشد، مدیر سایت باشد. هدف از داشتن این افزونه این است که اگر مشتری حضوری مراجعه کرد، با توجه به درخواستی که دارد، مدیر سایت فیلتر کند و فایل هایی که مورد نظر است نمایش داده شود.

ممنون میشم که همچین افزونه ای وجود دارد معرفی بفرمایین. 

2

سلام

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Search & Filter است.اگر در انجام این کار مشکل دارید می توانید به راهنمای ما درباره نحوه نصب افزونه ها مراجعه کنید.پس از فعال سازی این افزونه بخش جدیدی به منوی داشبورد وردپرس شما تحت عنوانSearch & Filte اضافه خواهد شد.با کلیک بر روی این گزینه صفحه ای برای شما باز خواهد شد که نحوه استفاده از این افزونه را به طور کامل شرح می دهد.

افزونه Search & Filter حاوی شورتکدی است که پارامترهای مختلفی را برای فیلتر کردن در اختیار کاربر قرار می دهد.شما می توانید از این شورتکد در نوشته،صفحه یا ابزارک موردنظر خود استفاده کنید.


شما همچنین می توانید از این شورتکد به عنوان یک تگ در فایل های قالب خود استفاده کنید.

<?php echo do_shortcode(''); ?>

در این صورت گزینه های فیلترینگ بر اساس جست و جو،دسته و برچسب خواهند بود

ممنون محمد یاسین نادری

اگه میشه لایک کن (:

شما در حال مشاهده یک پاسخ از 1 پاسخ هستید. برای مشاهده همه اینجا کلیک کنید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.