مشکل moved permanently to a new web address

322 بازدیدهاست و دامنه
0
0 دیدگاه

سلام صفحه تماس با ما وبلاگ ما بعد از یک بار لود شدن دیگر دوباره لود نمیشود . پشتیبانی هاست گفت مشکل از moved permanently to a new web address هست .

0
سعید

درود

معمولا برای حل این مشکل و حالا بسیاری از مشکل ها پیشنهاد میشه افزونه و قالب هاتون رو غیرفعال کنید در مرحله اول اگر دسترسی به پیشخوان وردپرس رو دارید خب طبیعتا از بخش افزونه ها همه ی افزونه هایی که فکر میکنید اخیرا فعال کرده اید و باعث بروز این مشکل شده رو غیرفعال کنید یا میتونید وارد پنل هاستتون بشید و از قسمت فایل منیجر > پوشه ای که وردپرس رو در اون محل نصب کرده اید پیدا کنید سپس وارد پوشه wp-content بشید و پوشه plugins رو به به طور مثال به plugin1 رینیم (تغییر نام). سپس دوباره مشکل رو بازبینی کنید اگر مشکل حل شده بود از بخش افزونه ها شروع به فعال کردن تک به تک افزونه ها کنید و در هرمرحله به صفحه ای که مشکل رخ داده برید تا اینکه متوجه اون افزونه تداخل ایجاد کرده بشید.

اگر مشکل حل نشد بود با این روش اینبار پوشه themes رو تغییر نام بدید و مانند مرحله قبل پیش ببرید.

یا در نهایت وارد روت اصلی فایل های وردپرس در فایل منجیر هاستتون بشید و از فایل htaccess یک بکاپ و سپس اون رو حذف کنید و وارد پیشخوان وردپرس بشید و از قسمت تنظمیات > پیوندهای یکتا > روی نام نوشته فعال و ذخیره تغییرات رو اعمال کنید.

موفق باشید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.