مشکل عدم نمایش محتوای صفحه سفارشی سازی قالب

2.48K بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

سلام بنده یه سایت راه اندازی کردم اولش همه چیز خوب بود و کلی تغییرات در سایت اعمال کردم و چند تا افزونه هم نصب کردم ولی الان قسمت سفارشی سازی پیشخوان باز نمیشه فقط نوار سمت راست اونم فقط عنوانش نشان داده میشه و کلا کامل لود نمیشه صفحه…..من همین قالب رو روی اون یکی هاستم نصب کردم و کلی هم افزونه نصب کردم و هیچ مشکلی ندارم ولی این سایته شانسم اینجوری شده میدونید مشکل کجاست و چیکار باید بکنم؟ توروخدا کمک کنید تا عید غدیر باید سایتو تحویل بدمdc0ab472e79d133b16ef20d4de99cd3029eff3dc 35776

0
شایان فرهنگ پژوه

سلام، یک پلاگین باعث تداخل شده یا در نهایت قالب باعث مشکل شده.

برای بررسی این موضوع، در مسیر public_html/wp-content پوشه‌ی plugins را به نام دیگری تغییر نام دهید و اگر حل شد، به حالت قبل برگردانید و سپس یکی یکی افزونه‌ها را غیرفعال کنید از پیشخوان وردپرس، تا مشکل را پیدا کنید.

موفق باشید.

0
سعید

درود

این مشکل معمولا از سمت قالب پیش میاد اگر قالب خودتون رو جای دیگه تست کردین و مشکلی نبود سراغ افزونه ها برید و پوشه Plugins رو به طور مثال به Plugin1 تغییر بدید.

اگر مشکل حل شد پس نتیجه میگیریم که یکی از افزونه های شما تداخل ایجاد کرده نام پوشه را به مقدار اولیه تغییر بدید و یکی یکی افزونه هارو نصب و بعد هر نصب قسمت سفارشی سازی رو تست کنید.

موفق باشین.

0
حسام الدین

سلام یکی یک افزونه ها رو غیرفعال کنید و مجددا تست کنید. قالب های غیرفعال رو هم حذف کنید.

4
Armin

سلام.

از چه قالبی استفاده می کنید؟ پلاگین هایی که روی سایتتون نصب هست چیه؟

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.