مشکل در یواست سئو

0
0 دیدگاه

سلام خسته نباشید

بنده یک مشکلی دارم با افزونه ی یواست سئو پریمیوم

من در بخش ظاهر شبکه های اجتماعی فقط انتخاب کردم که در گوگل اسم نوشته نمایش داده بشه و در تنظیمات سئو خود نشوته هم هیچ تغییری ندادم ولی وقتی در گوگل ایندکس میشه و در نتایج نمایش داده میشه خود به خود اسم سایت دو سه بار پشت سر هم بعد اسم مقاله میاد!

کسی میتونه راهنماییم کنه مشکل از کجاست؟

0
احمدرضا

احتمالا یک افزونه باعث ایجاد تداخل میشود

1
علیرضا ناجی - RankMath

دورد بر شما. این مشکل زمانی ایجاد می شود که شما در تنظیمات عمومی نوشته و برگه در یوست، جای یک متغیر از چند متغیر نشان دهنده عنوان استفاده کرده باشید. در تنظیمات یوست به بخش برگه ها و پست ها رفته و بررسی کنید آیا برای عنوان عمومی، یک متغیر وجود دارد یا چندین متغیر. از بخش فوق می توانید نحوه نمایش عنوان و شرح متا را در یوست تنظیم نمایید.

یک روش اطمینان بخش دیگگر این است که در صفحه مورد نظر، وارد ویرایش نوشته شده و از باکس سئوی یست، چک کنید چه متغیر ها و نوشته هایی درج شده و در پیشنمایش زنده ببینید. اگر پیشنمایش درست بود، به کنسول گوگل رفته و کش صفحه را پاک و سپس درخواست ایندکس دستی ارسال کنید تا عناوین جاری نمایه سازی شود.

موفق باشید

0
امیرعلی سعادت فر

سلام ، اول تداخل افزونه های دیگر را چک کنید ؟! بعدش کش ؟! بعدش اگر مشکل نبود یواست رو حذف کنید و از رنک مث استفاده کنید یا یواست رو از دیتابیس هم حذف کنید دوباره نصبش کنید

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.