مشکل باز شدن صفحه

0
0 دیدگاه

سلام من این سوال هر چی میپرسم کسی جواب نمیده اگه شما می دونید ممنون میشم جواب بدید. 

من به تازگی به لطف شما سایت راه اندازی کردم و مطالبی درون آن گذاشتم.
زمانی که یکی از مطالب را در گوگل سرچ می کنم برخی از آن ها به صورت نوشته تکی می آید و برخی از آن ها بجای فقط اون نوشته کل سایت (صفحه اصلی) را به من نشان می‌دهد. و همیشه قبل از اینکه کلیک کنم این اتفاق می اُفتد یعنی به عنوان مثال زمانی که در گوگل سرچ می کنم طراحی سایت به جای اینکه فقط قسمت طراحی سایت میهن وردپرس را نشان دهد (قبل از اینکه کلیک کنم) کل سایت را به صورت میهن وردپرس می آورد.
مشکل کجاست؟

0
رامتین

درود بر شما دوست گرامی،

زمانی که یکی از مطالب را در گوگل سرچ می‌کنید و به صورت نوشته تکی می‌آید به این معنا است که شما از کلمه‌ی کلیدی مربوطه در آن مطلب منحصر استفاده کرده‌اید. مثلا وقتی از کلمه‌ی کلیدی “کفش مردانه” در یک مطلب استفاده می‌کنید، پس از ایندکس شدن توسط خزنده گوگل مطلب شما تنها با همان کلمه کلیدی بالا میاد.

اما زمانی که کل سایت به شما نشان داده می‌شود یعنی شما از کلمه‌ی کلیدی که برای صفحه اصلی استفاده کرده‌اید، همان کلمه را در مطلب موردنظر نیز استفاده کرده‌اید و این مورد برای سئو سایت شما مضر به حساب میاد. مثلا اگر صفحه‌ی اصلی‌تان را با کلمه‌ی “مهارت آموزی” بالا آوردید دیگر نباید (بهتر است) در مطالب جداگانه از این کلیدواژه استافده کنید.

امیدوارم پاسخ بنده کمک کرده باشد.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.