مشکل باز شدن صفحه جدید در میهن پنل

141 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

سلام تو پلاگین رایگان میهن پنل، وقتی تو قسمت منو یک آدرس صفحه تعریف میکنیم، روش اون گزینه که کلیک می کنیم یک پنجره جدید باز میکنه. چطوری میشه تو همون پنجره اون لینک باز کرد با زدن دکمه در قسمت منوی پنل کاربری؟

0
امیرمحمد قره‌باقری

درود بر شما
این مورد امکان پذیر نمی‌باشد و البته استاندارد می‌باشد.
برای مثال شما آدرس کانال تلگرام را در منو می‌گذارید و زمانی که کاربر بر روی آدرس کلیک می‌کند، آدرس در صفحه‌ی جدید باز می‌شود و کاربر صفحه را ترک نمی‌کند و این می‌تواند یک مورد مثبت برای سایت شما باشد.
با تشکر

0
امیرپارسا

سلام و درود.

برای اینکه منو داخل همون صفحه باز بشه شما باید از شورت‌کد استفاده کنید. اگر هم شورت کد موجود نباشد، باید از لینک استفاده کنید که در این حالت لینک در صفحه جدید باز میشه.

مثلاً ما یک صفحه با افزونه المنتور طراحی کردیم، اگر بخواید داخل خود میهن پنل نشون بدید میتونید شورت کد صفحه رو بردارید و قرار بدید که اینطوری داخل خود همون صفحه پنل کاربری باز میشه، ولی اگر لینک همون صفحه رو بزارید، صفحه المنتور توی یک تب جدید باز میشه و تو همون برگه پنل کاربری باز نمیشه.

موفق و موید باشید.

0
Mohammad

درود بر شما دوست عزیز

این مورد کاملا استاندارد است و عوض نمی‌شود .

شاد و سربلند باشید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.