سوال در ارتباط با رفع پنالتی سایت در گوگل

0
0 دیدگاه

سایت من قبلا در گوگل رتبه و ورودی خوبی داشت. اما به دلیل بک لینک اسپم زیاد، در گوگل پنالتی شد. من از طریق Disavow گوگل لیست لینک های اسپم را به گوگل گزارش دادم تا آنها را در سئو سایت من در نظر نگیرد. اما متاسفانه به دلیل حجم بالای بک لینک های اسپم بعد از گذشت چند ماه هم سایت من از پنالتی خارج نشد و ورودی گوگل من به حد 20 الی 30 ورودی در روز رسیده بود.

بنابراین من کل سایت را به دامنه جدید منتقل کرده ودامنه قبلی را به دامنه جدید ریدایرکت 301 کرده ام. الان پس از گذشت حدود 10 الی 15 روز هنوز سایت من چه در کلمات کلیدی و چه رتبه مطالب سایت در گوگل به حد خوبی نرسیده است.

الان 3 سوال داشتم :

  1. آیا اینکه پس از مدت 10 الی 15 روز هنوز دامنه جدید نتوانسته در گوگل، رتبه خوبی کسب کند به دلیل جددی بودن دامنه است و به مدت زیادتری زمان برای رسیدن به رتبه های بالا (مانند زمانی که سایتم در گوگل پنالتی نبود) نیاز است یا اینکه این موضوع نشانه اعمال شدن مجدد جریمه گوگل بر روی دامنه جدید است و باید کلا یک سیات جدید با مطالب جدید و بدون ریدایرکت 301 دامنه قبلی راه اندازی کنم؟
  2. اگر جریمه گوگل بر روی دامنه قبلی به دامنه جدید منتقل نشده است، چه مدت زمان می برد تا سایتم بتواند رتبه خوبی در گوگل بدست آورد؟
  3. در این مدت چه کارهایی می توانم برای سرعت بخشیدن به روند بهبود رتبه سایت در گوگل انجام دهم؟

با تشکر از رهنمایی شما

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.