درصورت تسلط داشتن به زبان C++ ، یادگیری چه زبانی برای نوشتن افزونه در وردپرس بهتر است؟

حل شده481 بازدیدبرنامه نویسی
0
0 دیدگاه

به زبان ++C و برنامه نویسی پیشرفته با آن تسلط دارم. برای یادگیری افزونه نویسی کدام یک از زبان‌های جاوااسکریپت، پی اچ پی، جاوا و… پیشنهاد می‌شود؟(هدف این است بتوانم چند اپلیکیشن مورد علاقه خودم را بسازم).    آیا تسلط داشتن در زبان سی‌پلاس‌پلاس، هیچ سودی(برای یادگیری سریع‌تر یا آسان‌تر برنامه نویسی تحت وب) ندارد؟

باتشکربسیارفراوان فراوان

5
Armin

سلام، به صورت مستقیم خیر ولی ممکن هست داخل c++ یک سری قانون وجود داشته باشه که داخل PHP هم هست و این می‌تونه کار شما رو راحت تر کنه.

پیشنهاد می کنم برای پلاگین نویسی PHP رو یاد بگیرین و برای طراحی یا توسعه قالب HTML، CSS، PHP و در صورت نیاز JavaScript رو یاد بگیرید.

1
سعید

درود

دوست من برای توسعه پلاگین های وردپرس شما بایستی اول خود وردپرس رو بلد باشید و بتونید درک کنید این سیستم رو پس در مرحله اول چند ماهی بدون کدنویسی پیش برید و سپس وارد توسعه قالب و درواقع  تم ها بشین طوری که با مهارت هایی چون: html و CSS و کمی js و PHP پیش برید.

حال برای توسعه پلاگین های وردپرس اول باید حتما PHP رو بصورت پیشرفته یاد بگیرید و با مطالعه مستندات سایت اصلی وردپرس یعنی دولوپر وردپرس.اوارجی و همچنین کُدِکس وردپرس توسعه افزونه هارو به شناسایی نیاز بازار شروع کنید.

موفق باشید.

0

پس اینطور که گفتید زبان سی پلاس پلاسی که من بلدم اصلا هییچ کمکی نمی کنه در انتخاب زبان های برنامه نویسی تحت وب مانند asp یا php یا جاوا . درست میگم؟؟

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.