حل مشکل در localhost در نرم افزار xampp

حل شده814 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

سلام من نرم افزار wamp را دارم و چون سرعتش خوب نیست  میخواهم نرم افزار xampp رو بریزم و وقتی نرم افزار xampp را اجرا میکنم آپاچی و مای اسکوئل به رنگ سبز در می آید و بعد سرچ میکنم localhost و میگه دسترسی به این سایت امکان پذیر نیست در صورتی که با نرم افزار wamp می رود داخل ولی با نرم افزار xampp داخل نمیرود میخواستم ببینم راهی وجود دارد تا بتوان نرم افزار xampp جایگزین wampp کرد 

0
امیرپارسا

سلام و درود.

ببینید توی این موقع شما باید پورت mysql و apache رو روی یک عدد دیگه قرار بدید و روی عدد پورت mysql و apache نرم افزار wamp نباشه تا این دو در زمپ درست کار کنند.

ضمن اینکه سرعت لوکال هاست کلاً پایینه چون داخل کامپیوتر خود شما و با منابع کامپیوتر شماست که معمولاً به اندازه هاست وردپرس و لینوکس واقعی بهینه نیستش و روی زمپ هم سرعت به همین شکله. (به ویژه هنگام دانلود افزونه ها و قالب ها)

موفق باشید.

0
محمد حسین

چگونه میتوانم به تنظیمات apache و  mysql دسترسی داشته باشم

0
امیرپارسا

سلام.

اول پیشنهاد می‌کنم که کلا اگر نیازی به ومپ ندارید برنامه‌ش رو به طور کامل ببندید و بعدم کامل پاکش بکنید. بعد زمپ رو تست کنید اگر درست نشد، برای آپاچی مطلب زیر رو مطالعه کنید:

http://farhadhp.ir/post/fix-Error-Apache-shutdown-unexpectedly-xampp

و برای مای‌اس‌کیو‌ال هم این مطلب:

https://ikarsoo.com/solve-problem-error-starting-apache-and-mysql-in-xampp/

موفق باشید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.