حل مشکل درون ریزی بک آپ گرفته شده از لوکال هاست

396 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

من از لوکال هاست با افزونه Migration بک آپ گرفته بودم و به خاطر مشکل عدم اجرای MySQL مجبور به حذف XAMPP شدم (هیچ کدام از راه حل های موجود جواب نداد از تغییر نام پوشه Data گرفته تا بستن نرم افزارهای استفاده کنند از پورت 3306 و …) اما با نصب مجدد و بازگردانی فایل با همین افزونه با این ارور مواجهه شدم: ” بررسی قابلیت انطباق پسوندها…” و هر چقدر هم صبر کردم فایده ای نداره و روی همین پیام مونده.

800eb87389437568abd7b9ea8de3727528f7eec4 311805

لطفاً راهنمایی بفرمائید. ممنون

 

0
امیرپارسا

سلام و درود.

ببینید تغییر اسم پوسه data این نبودش که فقط اسم پوشه data رو عوض کنیدا، باید مثلاً اسم پوشه data رو می‌کردید data_old بعد بعد یک پوشه جدید می‌ساختید با اسم data. بعدش از پوشه backup باید فایل ها رو کپی می‌کردید تو data که ساختید پوشه‌ش رو، بعدشم از data_old پوشه های دیتابیس + فایل ibdata1 رو کپی می‌کردید و توی پوشه data قرار می‌دادید.

اونوقت اگر بعدش اگر xampp رو باز و بسته می‌کردید و ری‌استارت می‌کردید MySQL رو درست می‌شد، تمامی مراحل رو انجام دادید؟ و اینکه یکی از برنامه هایی که مشکل ایجاد می‌کنه anydesk هست، سرویس اون رو غیرفعال کرده بودید؟ (من با غیرفعال کردنشم کار راه نیوفتاد و کلاً انی دسک رو پاک کردم تا درست شد)

اما نکته‌ای که هست، اینه که بک‌آپ خالی از فایل های وردپرس لوکال هاست کافی نیست و باید از دیتابیس هم بک‌آپ می‌گرفتید (از پوشه های data و backup که تو پوشه mysql بودش).

اگر از دیتابیس بک‌آپ نگرفتید و درون‌ریزی نکردید، نمیتونید سایت رو برگردونید.

موفق باشید.

0
Arash

سلام بر شما و ممنون از پاسخگویی تون

بله تمام کارهای که گفتید رو انجام دادم ولی درست نشد – برنامه AnyDesk رو هم ندارم رو سیستم و حتی آنتی ویروس رو غیر فعال کردم و کلی روش های دیگه ای هم بود تست کردم اما نشد متاسفانه و مجبور شدم حذف کنم XAMPP رو و بک آپ از پوشه هایی که میگید رو ندارم متاسفانه ولی کپی پوشه WP رو دارم و با اون روشی که گفتم برون ریزی گرفتم یک فایل با پسوند WPRESS دارم فقط نمیشه برگردوند ؟ خیلی حیف شد کلی وقت گذاشته بودم کار 3 روزم بود !!

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.