حل مشکل انتقال تصاویر به هاست جدید

423 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

با سلام. من هاست قبلی سایتم رو تغییر دادم از یک شرکت به شرکت دیگه و تصمیم گرفتم که قالبم رو هم عوض کنم. بعد از انتقال اطلاعات و تغییر قالب، از طریق درون ریزی هر کاری کردم نشد که نوشته ها، تصاویر و … رو انتقال بدم. چرا که در حین درون ریزی می نوشت انتقال نا موفق، البته پروسه برون ریزی رو هم چندین بار چک کردم و با موفقیت انجام شد اما در حین درون ریزی خطا می داد.

روش بعدی اومدم و اطلاعات پوشه آپلود رو دستی از هاست قبلی به هاست جدید آپلود کردم، این بار هم هرچی آدرس URl , …. چک کردم، انتظار داشتم که وقتی رسانه رو باز میکنم، تصاویر رو مشاهده کنم که متاسفانه نشد. لطفا راهنمایی کنید که چطور می تونم تصاویر رو مججدا بارگذاری کنم؟

سوال بعدیم اینه که آیا در روش درون ریزی، آیا نشوته و دسته بندی ها و … بطور صحیح و کامل به وردپرس جدید منتقل میشوند یا خیر ؟

0
Armin

سلام وقت بخیر من هم با این مشکل مواجه شدم دلیل این هست که وردپرس آدرس تصاویر رو با دامنه قبلی ذخیره میکنه و زمانی که شما سایت رو انتقال میدید عکس ها لود نمیشن !

بهترین راه انتقال سایت این هست که از داپلیکیتور استفاده کنید !

کاری که باید انجام بدید این هست که وارد دیتابیس بشید و در جدول wp_posts رکورد هایی که رو با دامنه قبلی ثبت شدند رو به دامنه جدید تغییر بدید.

با استفاده از جستجو کردن در phpmyadmin دامنه قبلی رو سرچ کنید و با دامنه جدید جایگزین کنید موفق باشید.

نوا وردپرس وبلاگ آموزش وردپرس

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.