حل مشکل ارور در ووکامرس

995 بازدیدووکامرس
0
0 دیدگاه

باسلام من پس از نصب ووکامرس  در هر صفحه ای که میرم دیر باز میشه و وقتی اینترنت قطع میشه درست همه چیو باز میکنه و حتی وقتی ووکامرس غیر فعال میکنم سایتم ارور داره و سریع صفحه هارو باز میکنه ارور

خطای RSS: WP HTTP Error: نشانی معتبر نیست.

ممنون میشم سریع پاسخ بدهید

0
علیرضا

نکته مهم: در این مسیر دقت داشته باشید که RSS Feed به استفاده از زبان نشانه گذاری XML نمایش داده می شود. به همین دلیل زمانی که شما کوچک ترین اشتباهی را در هنگام ارائه این ویژگی در وب سایت خود داشته باشید، باعث ناخوانا شدن آن شده و کاربران دیگر امکان مشاهده محتوای قرار گرفته در این بخش را نخواهند داشت. به همین دلیل حل خطا RSS Feed در وردپرس به یک موضوع بسیار مهم تبدیل شده است. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا نحوه رفع خطا RSS Feed در وردپرس را به شما آموزش دهیم.
دلایل بروز خطا RSS Feed وردپرس
برای اینکه بتوانید مشکل مربوط به خطا RSS Feed وردپرس را حل نمایید باید ابتدا به شناخت مناسبی درباره دلیل بروز این خطا دست پیدا کنید. برخی از اصلی ترین دلایل بروز این خطا عبارت است از:

  • تغییر در فایل function.php: گاها تغییراتی را در فایل functions.php اعمال می کنید و پس از آن به مشکل می خورید، پس باید تنظیماتی که انجام داده اید را پیدا کرده و مورد بررسی قرار دهید.
  • استفاده از افزونه های ناسازگار: گاهی اوقات یک افزونه ناسازگار و بد می تواند منجر به اضافه شدن یک کد مخرب به RSS Feed و بروز خطا در آن شود.
  • وجود مشکل در قالب ها: در صورتی که پیکربندی قالب به درستی طراحی نشده باشد، این احتمال وجود دارد که RSS Feed دچار مشکل شود. البته نمی توان گفت که این اتفاق به صورت معمول می افتد اما در صورتی که بررسی موارد عنوان نشده سبب رفع خطا RSS Feed در وردپرس نشد بهتر است که این مورد را نیز مورد بررسی قرار دهید. برای اینکار می توانید با استفاده از بخش نمایش وب سایت و از طریق زیرمنو پوسته ها، قالب وب سایت خود را تغییر دهید. در صورتی که مشکل موجود مرتفع شد، می توانید اطمینان پیدا کنید که نمایش خطا به دلیل وجود مشکلی در قالب است.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.