ثبت نشدن و نشناختن تصاویر در گوگل سرچ کنسول

0
0 دیدگاه

تمامی فایل های css سایت رو چه در قالب چه در تصاویر و غیره در گوگل سرچ کنسول نمیشناسه. از رنگ مث استفاده میکنم و در فایل robot.txt هم تغییرات مربوطه رو اعمال کردم ولی هنوز گوگل سرچ کنسول قبول نمیکنه 9e89697a39bbdbfd9f7fe91303c376a72c3bb81e 41284f16909f60fcac9532567c431eeb391e4deade9db 41284

0
احسان

سلام

این error که با شما نمایش داده ، ارتباطی به نشناختن تصاویر در گوگل ندارد.

قالب سایت شما مشکل دارد و درست لود نمیشود و در موبایل نیز به درستی نمایش داده نمیشود. این error که گوگل داده ، به همین دلیل است یعنی چون قالب سایتتان مشکل دارد ، پیام خطا میدهد که قالب سایت در موبایل مشکل دارد و به درستی در موبایل نمایش داده نمیشود.

0
علیرضا ناجی - RankMath

درود بر شما. صفحاتی که موبایل فرندلی نیستند، هشدارها را در نحوه طراحی و چیدمان صفحه دریافت می کنند. این مساله ارتباطی به پلاگین رنک مث ندارد و مشکلات قالب در درجه آخر است. با نیم نگاهی به تصویر میبینیم که گوگل بر روی صفحاتی که ئر آن تصاویر و عنناصر وقتی به نمایش موبایل می روند، از صفحه خارج می شوند اخطار داده، لامز است به کنسول گوگل رفته و در بخش مشکلات موبایل و coverage نسبت به بررسی لینک صفحات اقدام کنید.

در خصوص خطای عنصار قابل کلیک به هم نزدیک هستند، یعنی در یک صفحه محصول، ممکن است در حالت موبایل وقتی مشتری می خواهد خریدی انجام دهد، نتواند به راحتی بر روی دکمه افزودن به سبد خرید تاچ کند و اشتباها سایر لینک ها را لمس نماید. پس صفحات یاد شده را بیابید و با صفحه سازی که دارید کمی بر روی نحوه چیدمان صفحه و نمایش در موبایل ویرایشی کرده و صفحه آرایی را دستی بکشید.

حتی ممکن است ک پلاگین بهینه ساز، کد های سی اس اس را با عناصر HTML بدستی منیفای نکرده باشد، که مستعد این مسایل نیز است. پس اگر حتی در صفحه مورد هدف و با نمایش موبایل مشکلی ندیدید، یک ویرایش جزئی انجام و درخواست بررسی را برای گوگل در کنسول ارسال کنید.

موفق باشید

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.