تجربه کار با لینوکس

حل شده572 بازدیدامنیت وبسایت
1
0 دیدگاه

دوست دارم اینجا تجارب یکدیگر را درباره استفاده از لینوکس به اشتراک بگذاریم:

بنویسید از چه نگارش لینوکسی استفاده میکنید و چرا؟یا اگر از لینوکس استفاده نمیکنید از چه سیستم عاملی استفاده میکنید؟و چرا؟

از خودم شروع میکنم:

من الان حدود هفت سال هست که از لینوکس اوبونتو استفاده می‌کنم و دلیل آنهم امنیت بالاتر و خلاص شدن از دست ویروسهای کامپیوتری و استفاده از نرم افزارهای نگارش اصلی بجای کراک شده است.

جالب است بدانید که از ابتدا لینوکس اوبونتو زبان فارسی را پشتیبانی میکرد منظورم این است در نگارش های خیلی اولیه خودش هم زبان فارسی داشت.

من با لینوکس سالهای خیلی قبل با عنوان یونیکس آشنا شدم و سالهای سال هم ویندوز داشتم و هم لینوکس که معمولا خیلی مشکلات حاصل میشد ولی الان هفت سال هست که فقط از لینوکس برای سیستم عامل شخصی خودم استفاده میکنم و به شما هم توصیه میکنم.

مزایای اوبونتو زیاد هست یکی اینکه زیاد نیاز به سخت افزارهای سطح بالا برای پر سرعت کار کردن نداره و خیالم از بابت هکرها با تدابیر امنیتی خود لینوکس اوبونتو راحت هست.همه؛ منظورم بیشتر نرم افزارهای موجود برای این سیستم عامل هم رایگانه و شما از نسخه اصلی استفاده می‌کنید.

به نظر من محیط کار با اوبونتو بسیار جذاب تر است نسبت به ویندوز ده… بسیاری تصور میکنند که محیط کار با لینوکس محیط متنی است و غافل هستند از محیط بسیار زیبا و کاربر پسند لینوکس.

خلاصه هر کاری که در ویندوز انجام می‌دهید را در محیط اوبونتو و حتی سایر نگارش های لینوکس خیلی بیشتر و با کیفیت بهتر قادر هستید انجام بدهید.

وقتی میتوان از انواع نرم افزارهای اصلی به رایگان استفاده کرد چه علتی دارد که از نرم افزار های کراک شده استفاده کنیم.

منتظر پاسخ دوستان هستم.

1
Reza

سلام

من از مک استفاده می کنم

قبلا از ویندوز استفاده می کردم اما برام جذاب نبود،  به سمت کالی رفتم و الان هم کالی رو دارم هم مک اما مک رو بیشتر می پسندم

شما در حال مشاهده یک پاسخ از 3 پاسخ هستید. برای مشاهده همه اینجا کلیک کنید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.