بهترین حالت برای پیاده سازی عضویت ویژه در وردپرس

621 بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

سلام وقت بخیر ، وب سایت ما یک وب سایت آموزشی هستش که لینک دانلود تمامی پست ها فقط برای اعضای ویژه است.

البته نه به این شکل که لینک مخفی باشه ، بله لینک آزاده و فقط کسانیکه با یک پلاگین دیگر ( سیستم قدیمی ترکیب Virtual Freer + Persian VIP Download که خارج از وردپرس هستند ) اشتراک تهیه کنه ، یوزرنیم و پسوورد بهش داده میشه و میتونه در لینک ها وارد کنه 

سوال دقیقا همین هستش که :

  1. ما بخوایم در خود وردپرس به شکلی که ایمیل و رمز کاربری وردپرس هر کاربر تبدیل به مشخصات اشتراک ویژه اش بشه و لینک ها مخفی بشه و فقط برای کاربران ویژه قابل دسترس باشه ، بهترین روش در وردپرس برای عضویت ویژه برای دانلود لینکها در حال حاضر چه روش و استفاده از چه پلاگینی هست که مدرن و خوب باشه ؟
  2. چون ما سیستم اشتراک ویژه و لینک هامون سیستم سنتی و قدیمی هست ، باید هزاران پستی که در حال حاضر لینک داخلشون هست رو ویرایش کنیم و مثلا لینک رو بین یک شورتکد قرار بدیم ؟
  3. موردی که برای من مبهم هست این هستش که اکثر افزونه های عضویت ویژه فقط لینک رو مخفی می کنند. در حالیکه باید خود هاست دانلود هم محدود بشه به دانلود مخطبانی که یوزرنیم و پسوورد دارند. چون اگر فقط لینک مخفی بشه ، یک نفر میتونه اشتراک ویژه تهیه کنه و لینک رو ببینه و مثلا در تلگرام یا جای دیگر به اشتراک بذاره و همه دانلود کنند. عموما سایت های دانلودی که محتوای ویژه دارند چطور جلوی این راهکار رو میگیرن ؟

سپاس از شما

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.