بررسی استفاده از پادکست و فیلم روی سایت از لحاظ ترافیک و سرعت و seo

0
0 دیدگاه

سلام برای بارگذاری پادکست  و فیلم در سایت یک سری جاها نوشته شده که نباید روی هاست اصلی بارگذاری کرد زیرا موجب کندی سایت و افزایش ترافیک سایت و در نهایت از کار افتادن سایت میشود اما میبینیم یک سری سایت ها فیلم ها و پادکستها را روی هاست خود بارگذاری میکنند کدام کار را باید کرد؟ و اینکه از لحاظ seo اگر لینک آپارات بدهیم(مثلا) ایا اینکار به نفع سایت هست یا محتوای تکراری و کپی محسوب میشود؟

0
رامتین

سلام. اینکه محتواتونو روی هاست اصلی آپلود کنید یا هاست دانلود بستگی به تعداد و حجم محتوا داره. اگر میخواهید یک ویدئو در صفحه اصلی بگذارید یا در برخی صفحات میتونید روی هاست اصلی آپلود کنید و مشکلی پیش نمیاد اما اگر قراره تعداد بره بالا بهتره محتواتونو داخل هاست دانلود قرار بدین که سرعت سایتتون کم نشه. همچنین دقت کنید حجم محتواتون خیلی بالا نره. البته بسته به شرکت هاستینگ و نوع هاستی که دارین ظرفیت‌ها متفاوت است. در مورد آپارات هم برای سئو اصلا توصیه نمیشه. گرچه برخی اعتقاد دارند لینک‌سازی خارجی به حساب میاد اما من شخصا ازش آسیب دیدم.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.