بازیابی فایل های موجود در فایل منیجر

1.09K بازدیدوردپرس
0
0 دیدگاه

سلام وقت شما بخیر باشه.من درهنگام نصب ورد پرس  روی سی پنل به جای اینکه فایل های موجود در پابلیک html را حذف کنم  و بعد فایل زیپ ورد پرس را در آن آپلود کنم ؛ به اشتباه همه ی فایل های موجود در فایل منیجر را حذف کردم. حالا چه طور باید فایل های موجود در فایل منیجر را بازیابی کنم؟فایل view trash  هم خالی می باشد.تصویر فایل منیجر خود را برای شما ارسال کردم.باید بگم که من به تازگی ورد پرس را آغاز کردم و در سطح مبتدی هستم پس لطفا بنده را طوری راهنمایی کنید که قابل فهم و درک برای یک فرد مبتدی باشد.

همین اشتباه من باعث شده که روی سایتم خطای 404 ایجاد بشه ؛البته که من هنوز دیتا بیس برای سایت درست نکردم اما طبق ویدیوی شماره ی 7 آموزش ورد پرس استاد متوجه هستم که این قسمت را اشتباه رفتم و فایل های اولیه روی فایل منیجر پاک شده. 

0
علیرضا ناجی - RankMath

درود بر شما. برای پاسخ دادن به این موضوع باید یک سناریو در نظر بگیریم. اگر هنوز فایل زیپ وردپرس را آپلود نکرده اید، پس به این معنی است که سیستم عامل روی سایت شما وجود ندارد زیرا معمولا در روش نصب سایت با وردپرس، ابتدا نسخه وردپرس را آپلود و پس از نصب بر روی دامنه، فایل قالب را در پوشه تم قرار می دهیم. با توجه به انکه هنوز دیتا بیس هم درست نکردید پس سایتی وجود نداشته که بخواهیم نگران اش باشیم.

ابتدا عرض کنم، میزبان ها و شرکتی که از آنها هاست خریده اید، معمولا یک بکاپ هفتگی دارند یا شاید روزانه. پس می توانید یک تیکت برای پشتیبان هاست ارسال و از او بخواهید هاست شما را بازیابی کند.

در مرحله بعد، ابتدا به پوشه PUBLIC_HTML مراجعه و سپس فایل زیپ وردپرس را آپلود کنید

پس از آپلود، آن را از حالت فشرده خارج و با رفرش کردن صفحه یک پوشه میبینید

محتویات پوشه WORDPRESS را به پوشه PUBLIC_HTML منتقل کنید

حال طبق آموزش یک پایگاه داده بسازید و اطلاعات آن را یکجا یادداشت کنید، مثلا در یک فایل متنی

سپس باقی مراحل نصب وردپرس را طبق آموزش کامل کنید

بعد از آن به هاست برگشته و در پوشه wp_content به پوشه themes رفته و فایل زیپ قالب را آپلود کنید

پس از آپلود، آن را از فشرده خارج کنید، دقت داشته باشید، قالب باید داخل پوشه باشد و نباید اطلاعات آن را در پوشه themes بریزید

وقتی به سایت می روید، از طریق پنل وردپرس، به بخش نمایش و پوسته ها رفته و قالب تان را فعال نمایید

نکته: اگر قبلا روی هاست یک سایت و قالب وجود داشته و پاک کردید، فقط باید به پشتیبان هاست بگویید نسخه پشتیبان را بازیابی کند

اگر قبلا سایت و قالبی وجود نداشته، پس نصب را طبق آموزش پیش ببرید

0
علی صالحی

کاری نیست شما انجام بدید.به شرکت هاستینگ خودتون تیکت بزنید که هاستتون رو ریست کنن

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.