امتیاز منفی از طرف گوگل

0
0 دیدگاه

سلام. ببخشید من حدود 2 ساله که روی سایتی تولید محتوا میکنم و چهار ماه هم هست که برای خودم سایتی طراحی کردم ولی به دلایلی تا سه* چهار ماه آینده نمیتونم هیچگونه مطلب و محتوایی برای هر دو سایت آماده کنم. ازون طرفم وقتی چک میکنم سئوی سایتی که 2 ساله براش تولید محتوا کردم اومده پایین و در حتی در سرچ بعضی از کلمات کلیدی دیگه نیست!
میخواستم بدونم الان من از طرف گوگل امتیاز منفی دریافت کردم؟ قابل جبران هست این موضوع؟

0
Hossein

سلام دوست عزیز،

به نظر بنده شما امتساز منفی نگرفتی، فقط چون به روز نکردی امتیاز کل سایتت اومده پایین.

همونطور که شما بهتر میدونی سایت یک ربته و یک امتیاز داره و صفحات هم برای خودشون رتبه دارند، و به علت عدم به روز رسانی سایت امتیاز سایت شما اومده پایین و همین روی اون مواردی که مطرح کردید تاثیر گذاشته.

0
علیرضا ناجی - RankMath

درود بر شما. گوگل صدها فاکتور برای رتبه بندی و امتیاز صفحات و سایت ها دارد و صرفا محدود به بروز رسانی و یا عدم تولید محتوا نیست. در نتایج جستجو رقبایی داریم که از شما ممکن است فعال تر باشند و محتوایی را منتشر می نمایند که کاملا سئو شده و غنی است. در صورتیکه محتوای تولید شده شما از نظر بار علمی و اطلاعاتی دارای تاریخ انقضا نباشد و سایت نیز در دسترس بوده و نوشته های شما به نیاز کاربرانی که سوالاتی را جستجو می کنند پاسخ می دهد، صرفا رعایت سئوی تکنیکال و بروز کردن نوشته های قدیمی و همچنین تمرکز بر ریو دسته بندی می تواند به شما کمک کند.از کاربران و مخطبین بخواهید برای مطالب شما نظر بدهند و فیدبک داشته باشند تا ارزش صفحه از این طریق تقویت گردد. استفاده از اسکیما برای مقالات را نیز پیشنهاد می کنم

موفق باشید

0
امیرعلی سعادت فر

سلام ، اول دنبال حل مشکل نباشید ! اول دنبال مشکل باشید که ببینید چرا؟! میتونه خیلی دلایل مختلفی را داشته باشه

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.