افزونه های اشتراکی آنالیز سئو

0
0 دیدگاه

سلام وقتتون بخییر من براالیز کلمات کلییدی به ابزارهای اشتراکی آنالیز سئو نیاز دارم مثلalexa و kwfinder سایت شما همچنین خدماتی داره و اگر نه پیشنهاد و سایتی هست معرفی بکنید؟

0
Amirreza

سلام دوست عزیز برای آنالیز سئوی وبسایت خود میتوانید از مخزن وردپرس افزونه هایی مانند yoast seo یا all in one wp seo استفاده کنید.

برای بررسی کامل تر اطلاعات و بررسی همه چیز میتوانید از Google Light house استفاده کنید که وقتی در گوگل کروم در صفحه ای از هر وبسایتی قرار دارید میتوانید با استفاده از این بخش این کار رو انجام دهید که به این شکل است ابتدا وارد اون صفحه ی مورد نظر خودتون میشید سپس روی صفحه راست کلیک میکنید و گزینه ی Inspect رو میزنید و بعد معمولا آیکنی شبیه به دو مثلث وجود داره برای نمایش بیشتر گزینه ها که وقتی اون رو میزنید کلمه ی Light House رو میبینید که وقتی روی اون میزنید  میتوانید با زدن گزینه ی Generate Report تمام اطلاعات وبسایت خود در رابطه با سئو و سرعت وبسایت و … را بدست آورید.

متاسفانه alexa هم در ایران تحریم شده و همچنین افزونه ی خوب Google Analytics هم در ایران با مشکل مواجه شده و کاربران نمیتوانند از آن استفاده کنند . اما اگر میخواهید رتبه ی سئویی که alexa به شما میدهد را ببینید میتوانید از سایت های ایرانی یا سایت هایی که متصل به alexa هستند استفاده کنید. مانند وبسایت upseo analytics

https://www.analytics.upseo.ir/alexa-rank-checker

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.