افزایش سرعت سایت با افزونه های امنیتی

0
0 دیدگاه

سلام، وقت بخیر عزیزان 🌹
چند روز پیش جناب حسینی راد آموزشی رو در ارتباط با بهترین افزونه افزایش سرعت سایت منتشر کردند که بسیار آموزنده و مفید بود.

بنده بعد از مشاهده این ویدئو مقداری تحقیق انجام دادم و متوجه شدم در برخی آموزش های ارائه شده توسط وب سایت های معتبر فارسی، برنامه­ های فایروال مثله Sucuri یا CloudFlare که برای بهبود امنیت وردپرس استفاده میشن رو معرفی میکنند که برای بهبود سرعت سایت هم خوب هستند…

دوستان ممنون میشم توضیح بفرمایید که چطور یک افزونه امنیتی مثله Sucuri یا CloudFlare میتونه در افزایش سرعت سایت تاثیر گذار باشد.

باتشکر

0
امیرمحمد قره‌باقری

درود بر شما
همان‌طور که عرض کردید، کلود فلر هم در امنیت سایت و هم در سرعت سایت نقش ایفا می‌کند. مکانیسم افزایش سرعت به این صورت است که، کلود فلر صفحات سایت شما را کش می‌کند و این باعث افزایش سرعت سایت می‌شود.
در مورد امنیت هم، کلود فلر از حملات DDos جلوگیری می‌کند و در واقع بازدید کنندگان سایت را مورد آنالیز قرار می‌دهد و اجازه نمی‌دهد که مخاطبان جعلی وارد سایت شوند.
در صورتی که می‌خواهید در این مورد بیشتر بدانید، مقاله زیر را مطالعه کنید.
Cloudflare چیست؟ آشنایی با CDN کلودفلر و آموزش فعال‌سازی آن

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.