ادغام دو وب سایت در یک وبسایت

حل شده1.94K بازدیدهاست و دامنه
0
0 دیدگاه

سلام دوتا وب سایت وردپرسی به موضوع نزدیک رو میخوام با هم ادغام کنم.

با توجه به اینکه در گوگل دارای رتبه هستند و صفحاتشون ایندکس شده و دارن از گوگل ورودی میگیرن چطور این کار رو انجام بدم؟ چه کارهایی نیازه انجام بدم و از چه راهی ریدایرکت کنم و تا چه مدت؟

2
علی پیلبان جهرمی

درود بر شما، وقت بخیر.

قبلا چنین مقاله‌ای در سایت میهن وردپرس با عنوان “ادغام کردن دو سایت وردپرس بدون از دست رفتن سئو” منتشر کردیم.

اینجوری ورودی‌های گوگل رو هم از دست نمی‌دین.

1
حسام الدین

سلام به شما دوست عزیز شما میتونید مقاله در این رابطه رو مطالعه بفرمایید. و در مورد ریدایرکت ها شما باید دامنه سایت قبلی رو از طریق مثلا افزونه وردپرس مثل رنک مث و.. ریدایرکت کنید یا از قالبیت Aliases در کنترل پنل هاستتون استفاده کنید دامنه قبلی رو ریدایرکت کنید و فقط باید یادتون باشه برای انتقال رتبه سئو از ریدایرکت 301 استفاده کنید.

2
هاشم پور

سلام به شما دوست عزیز شما میتونید مقاله در این رابطه رو مطالعه بفرمایید. و در مورد ریدایرکت ها شما باید دامنه سایت قبلی رو از طریق مثلا افزونه وردپرس مثل رنک مث و.. ریدایرکت کنید یا از قالبیت Aliases در کنترل پنل هاستتون استفاده کنید دامنه قبلی رو ریدایرکت کنید و فقط باید یادتون باشه برای انتقال رتبه سئو از ریدایرکت 301 استفاده کنید.

لطفا قبل از ارسال پاسخ، این قوانین را مطالعه نمایید:

  • به هیچ عنوان از لینک سایت‌های دیگر یا لینک‌های تبلیغاتی در پاسخ استفاده نکنید.
  • تا حد امکان متن پاسخ کامل و واضح باشد.
  • محتوای پاسخ را از سایت خود یا سایتی دیگر کپی نکنید.

از آنجا که هدف ما ایجاد یک فضای مفید برای همفکری و رسیدن به پاسخ سوالات است، در صورتی که پاسخ شما یکی از شرایط فوق را نداشته باشد، توسط ناظرین تایید نخواهد شد.