وبینار: فرایند تولید محتوا در میهن وردپرس چگونه است؟

فرایند تولید محتوا روی وب‌‌سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حتی می‌‌توان گفت از همه‌‌چیز مهم‌‌تر است و اگر بخواهیم یک سایت موفق داشته باشیم باید انتشار پست در سایت را جزء اولویت‌‌های اول خود قرار دهیم. اما دوست دارید بدانید که میهن وردپرس چگونه محتوا تولید می‌کند؟ وبینار تولید محتوا را حتما ببینید.

شاید به نظر شما تولید محتوا نقش چندانی در رتبه الکسای سایت شما و سئو نداشته باشه، اما باید بهتون بگیم که این تفکر اشتباه هست. اگر بخوایم یک تعریف کلی از تولید محتوا ارائه بدیم باید بگیم که در واقع تولید محتوا هر گونه مطلب خبری، آموزشی، پزشکی و غیره هست که هم می‌‌تونه به‌‌صورت نوشته و مقاله باشه و هم بصورت ویدئو، تصویر و صوت.

وبینار تولید محتوا در میهن وردپرس

قصد داریم در یک وبینار ۲ ساعته به شما توضیح دهیم که چطور در میهن وردپرس محتوا منتشر می‌کنیم.

قصد داریم بصورت عملی یک پست روی سایت میهن وردپرس منتشر کنیم و چرایی و چگونگی انجام پروسه تولید محتوا را برای شما شرح دهیم. از تولید محتوا برای سئوی بهتر گرفته تا درگیر کردن مشتری و افزایش فروش و …

ما طی سال اول کار روی وب‌‌سایت میهن‌‌وردپرس فقط و فقط با استفاده از انتشار پست و بازاریابی محتوایی و بدون استفاده از بازاریابی و تبلیغات توانستیم الکسای سایت میهن وردپرس را به رتبه‌‌ی ۴۰۰ ایران برسانیم.

اصول نگارش متن پست

اگر ما در پست‌‌های خود اصول نگارشی را رعایت نکنیم نه تنها باعث کاهش سئو سایت ما می‌شود، بلکه ممکن است کاربران خود را نیز از دست بدهیم. رعایت اصول نگارشی سبب بالا رفتن میزان خوانایی پست می‌‌شود که این موضوع فهم پست‌‌های ما را برای کاربران بهتر می‌‌کند. رعایت اصول نگارشی و خوانایی در کنار سئو مناسب، بسیار مهم هست!

طراحی تصویر اصلی پست و نکاتی که باید رعایت شود.

معمولا تاثیر تصاویر روی ذهن افراد نسبت به متن بیشتر است. ما با انتخاب یک تصویر مرتبط با پست خود می‌‌توانیم کاربران را ترغیب به مشاهده پست خود کنیم. البته در انتخاب یک تصویر مناسب برای پست باید نکاتی را رعایت کرد و نمی‌‌توان هر تصویری را به‌‌عنوان تصویر اصلی پست خود قرار داد.

ساخت تصاویر درون پست در عرض چند دقیقه

تصاویری که ما درون پست‌‌های خود قرار می‌‌دهیم سبب می‌‌شوند کاربر تمایل بیشتری برای ادامه دادن پست ما داشته باشد اما ساخت تصاویر ممکن است زمان زیادی از ما بگیرد از این رو باید از ترفندهایی استفاده کنیم که بتوانیم در عرض چند دقیقه برای پست‌‌های خود تصویر بسازیم.

و فوت‌های کوزه‌گری برای حرفه‌ای شدن …

حالا قصد داریم در یک وبینار آنلاین، به شما توضیح دهیم که خودمان برای انتشار پست در سایت میهن وردپرس چه روندی را طی می‌‌کنیم. توضیح خواهیم داد که چطور در عرض مدت کوتاهی، سایت میهن وردپرس فقط و فقط با تولید محتوا به رتبه الکسای ۴۰۰ ایران رسید و این محتوا چگونه تولید می‌شود؟

شما در عرض ۲ ساعت، تجربه ۴ ساله ما در زمینه تولید محتوا را یاد می‌گیرید. پس همین حالا در وبینار فرایند تولید محتوا در میهن وردپرس ثبت نام کنید.

مدرس این دوره آموزشی

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

  • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
  • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
  • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
  • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
  • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

سوالات متداول

این آموزش به چه صورت برگزار خواهد شد؟

فیلم وبینار از قبل ضبط شده و بصورت ویدیویی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. می‌توانید بصورت آنلاین وبینار را مشاهده کنید یا فایل فیلم ضبط شده وبینار را دانلود نمایید.

وبینار چند ساعته هست؟

مدت زمان فیلم دانلودی وبینار ۲ ساعت هست.

مدرس این وبینار کیست؟

مدرس این وبینار، رضا حسینی راد مدیر و موسس وب‌سایت میهن وردپرس هست که از سال ۱۳۸۸ در زمینه تولید محتوا و کسب‌و‌کار اینترنتی فعالیت دارد.

نحوه پشتیبانی این دوره

پشتیبانی این دوره
مراحل یادگیری دوره
پشتیبانی و خدمات پس از فروش این دوره
۷۰ هزار تومان
شروع یادگیری آنلاین و دانلود جلسات دوره