مصاحبه با مدیر وب سایت پارسکدرز – ایمان قصرفخری

مصاحبه با مدیر وب سایت پارسکدرز

به طور حتم تمامی کاربران با وب سایت پارسکدرز، اولین بازار کار آنلاین آشنایی دارند، پارسکدرز یکی از قدیمی‌ترین استارتاپ‌های ایرانی به حساب می‌آید . در حقیقت، یک بازار کار آنلاین است که افراد از سراسر دنیا می توانند در آن فعالیت کنند.

در این وب سایت، کارفرما(خریداران) درخواست پروژه خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند و در پارسکدرز ثبت میکنند تا توسط مجریان (فریلنسرها) انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجام داد، کارهایی از قبیل: تایپ، ترجمه و ویرایش، طراحی وب، برنامه نویسی و گرافیک

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.

پکیج های آموزشی

نظرات کاربران

avatar
مرتب سازی توسط:   جدیدترین | قدیمی ترین
Habib Ghanbari
Habib Ghanbari

سلام و خسته نباشید به جناب مهندس حسینی راد و تیم میهن وردپرس
با تشکر از طرح جدید و بسیار جالب مصاحبه با استارتاپ ها، امیدوارم که این طرح ادامه دار باشد.
منتظر فیلم های جدید هستیم.
موفق و پیروز باشید

iman
iman

چرا کادر تصویر رو اینجوری بستین :( :l نصف تصویر بالا سفید ، 2 نفر کوچک پایین نشست! خب دوربین و پایین بیارید ! اصول کادر بندی چی میشه پس! مخاطب اذیت میشه !

Najma
Najma

سلام یه سوالی داشتم . چرا تهران بودن را عاملی برای موفقیت بیشتری می دانید در حالی که کاربران شما فقط به سایت شما مراجعه می کنن نه به محل دفتر شما ؟

ghasrfakhri
ghasrfakhri

سلام
همینطور که عرض کردم بخش مهمی از هر کسب و کار شبکه آشنایانی هست که دارد. قطعا شبکه سازی در تهران بسیار آسانتر و اثربخش تر از دیگر شهر هاست. به عنوان مثال فرض کنید برای شرکت در یک نمایشگاه، همایش یا … اگر ساکن تهران باشی کافیست اسنپ بگیری، چند ساعتی زمان برای همایش یا نمایشگاه در نظر بگیری و بعد زندگی عادی. اما زمانی که من از شیراز می خواهم در همایشی شرکت کنم حداقل یک روز از صبح تا شب را باید اختصاص دهم و هزینه ها را هم مقایسه کنید.