فریب لایسنس های محدود کننده را نخورید!
4 از 29 رای

فریب لایسنس های محدود کننده را نخورید!

فریب لایسنس های محدود کننده را نخورید!

با درود و احترام خدمت شما کاربران عزیز میهن وردپرس

محمد قاسمی هستم، سرپرست امور پشتیبانی فنی میهن وردپرس.

بنا به پرسیدن مکرر این سوال که چرا میهن وردپرس قالب ها و افزونه ها را بدون لایسنس ارائه می دهد و دیگر فروشگاه های فعال در این زمینه لایسنس محصولات را تحویل می دهند. در این مطلب به توضیح این مورد می پردازم.

دیگر ارائه دهندگان متاسفانه محصولات را محدود سازی می کنند و به عنوان لایسنس دار به فروش می رسانند.

در واقع لایسنس هایی که با چند ده هزار تومان به شما تحویل داده می شود٬ صرفا برای محدود سازی محصولات است. به عبارتی دیگر، برای محدودسازی شما برای نصب قالب ها و افزونه ها بر روی یک دامنه و به عنوان لایسنس اصلی محصول معرفی می شوند!

چرا ما محصولات را محدود نمی کنیم؟!

ما در میهن وردپرس به شعور کاربران احترام گذاشته ایم و قالب ها و افزونه ها را بدون محدودیت منتشر خواهیم کرد و دقیقا نسخه اصلی آنها را بدون تغییر در دسترس شما قرار داده ایم تا حفره های امنیتی ناخواسته باعث هک شدن وبسایت شما نشوند. در صورت نیاز برای دریافت پشتیبانی بر روی 2 وب سایت، باید محصول را مجددا خریداری کنید، حال اینکه مشتریان پر و پا قرصی داریم که یک محصول را چندین بار از ما خریداری کرده و پشتیبانی آنرا روی چند وبسایت دریافت می کنند.

لذا، در صورتی که شما نیاز به دمو های قالب ها و یا افزونه ها داشته باشید، باید لایسنس اصلی افزونه تهیه کنید برای دسترسی و استفاده از این امکان، که بعد از فعال سازی بدون هیچ مشکلی می توانید از فارسی بودن بخش مدیریت قالب ها یا افزونه ها استفاده کنید و فقط به روزرسانی خودکار بر روی قالب ها انجام ندهید، چرا که در صورت انجام این مورد، شخصی سازی هایی مثل : فونت ایران سنس – IRANSans نیز از بین می روند.

موفق باشید.

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.