همانطور که اطلاع دارید، قالب وردپرس آوادا از دموهای مختلفی برخوردار هست. این قالب وردپرسی بیش از ۵۰ دموی آماده دارد که می‌توانید از آن‌ها برای ساخت سایتتان استفاده کنید. برای نصب دموهای قالب آوادا با ما همراه باشید.

در نسخه‌های قبلی قالب آوادا، بدون مشکل می‌توانستید از پنل مدیریت وردپرس خود نصب دموها را انجام دهید اما در نسخه‌های جدید نصب دموها منوط بر ثبت کد لایسنس سازنده خواهد بود. همانطور که قبلا در این مقاله توضیح دادیم، می‌توانیم با نال کردن قالب نصب دموها را انجام دهیم که البته این کار اصلا پیشنهاد نمی‌شود. اما راه دیگری هم وجود دارد. نصب دموهای قالب با بسته نصبی آسان!

آموزش نصب دموهای قالب آوادا

با بسته نصبی آسان قالب وردپرس آوادا می‌توانید قالب را در عرض ۵ دقیقه همراه با تمام دموها روی سایت خود نصب کنید. آموزش نصب بسته نصبی وردپرس

بعد از نصب بسته نصبی قالب، وارد پنل مدیریت وردپرس خود شوید.

سپس بخش تنظیمات > خواندن را مشاهده نمایید.

تنظیمات > خواندن
تنظیمات > خواندن

حالا از بخش صفحه اصلی شما نمایش داده می‌شود باید گزینه یک برگه یکتا (از پایین برگزینید) را انتخاب کنید و سپس از منوی کشویی زیر این گزینه می‌توانید دموی مورد نظر خود را برای صفحه اصلی انتخاب کنید.

آموزش نصب دموهای قالب آوادا
دموهای قالب آوادا

به همین راحتی! نصب دموهای قالب آوادا انجام شد.

توصیه: در صورتی که هدر و فوتر قالب مطابق با دموی مورد نظر شما نیست، از بخش تنظیمات قالب می‌توانید هدر و فوتر را به دلخواه خود تنظیم کنید.

راستی! برای دریافت آخرین آموزش‌های این محصول در کانال تلگرام میهن وردپرس عضو شوید.