ثبت‌نام ورود

پنل بازاریابی

به بخش کسب درآمد از میهن وردپرس خوش آمدید!

اگر بازاریاب هستید می‌توانید از اینجا وارد شوید.

اگر بازاریاب نیستید می‌توانید عضو سیستم بازاریابی میهن وردپرس شوید و ما را به دوستان خود معرفی کنید. سپس ۲۰ درصد از مبلغ خرید دوستان‌تان را از ما دریافت کنید!

عضویت در سیستم بازاریابی میهن وردپرس

اگر پکیج وبمستران طلایی را توسط لینک بازاریابی خود از طریق سایت یا شبکه‌های اجتماعی به یکی از دوستانتان معرفی کنید ۵۶۰ هزار تومان درآمد خواهید داشت. فقط با یک مشتری!

چطور می‌توانم از درآمد کسب شده استفاده کنم؟

درآمد کسب شده به کیف پول شما در پنل کاربریتان اضافه می شود. می توانید هر زمانی خواستید با استفاده از اعتبار کیف پول خود از سایت خرید کنید و یا درخواست واریز به حساب بانکی خود را برای ما ارسال نمایید.

آیا من باید محصولات را به مشتری ارائه کنم؟

خیر. شما تنها با لینک بازاریابی خود، کاربر را به سمت سایت ارسال می‌کنید. فرایند کلی خرید و پشتیبانی و ارائه محصول توسط ما انجام خواهد شد.

میهن وردپرس چگونه متوجه می‌شود این خریدار از سمت من آمده؟

به راحتی! شما یک لینک معرف دارید و پورسانت خریدهای کاربری که از این لینک آمده شده باشد به نام شما ثبت خواهد شد.

چطور مشتری را به مستقیما به صفحه محصول هدایت کنم؟

فرض کنیم قصد دارید وبمستران طلایی را به دوست یا مشتری خود معرفی کنید. کافیست آدرس این محصول را از url مرورگر خود کپی کرده و یک ?wpam_id=1 به انتهای آن اضافه کنید. به عنوان مثال:

https://mihanwp.com/golden-webmasters/?wpam_id=1

توجه داشته باشید عدد 1 به معنای کد بازاریابی شماست که در پنل بازاریابی قرار دارد.

از چه طریقی می‌توانم محصولات را بازاریابی کنم؟

از هر طریقی که فکرش را بکنید! قرار دادن لینک روی استوری‌های اینستاگرام، ارسال لینک برای دوستان خود در تلگرام، قرار دادن بنر‌های تبلیغاتی روی سایت خود یا معرفی محصولات در سایت‌تان و …