ثبت‌نام ورود

دوره طراحی سایت با وردپرس ۲۰۲۰

دوره طراحی سایت با وردپرس
دوره طراحی سایت با وردپرس

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است؛ و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین گردیده است. اگر می‌خواهید طراح سایت شوید باید در یک دوره طراحی سایت با وردپرس شرکت کنید.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند. همچنین فروشگاه‌هایی وجود دارند که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز استفاده می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید، و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

درگذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایت داشت، که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به‌صورت آنلاین برگزار کنیم؛ تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پرسود و شیرین را داشته باشند.

به‌این‌ترتیب این آموزش جامع در وب‌سایت میهن وردپرس قرار گرفت. از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند) تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند؛ و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد در اختیار عموم مردم قرار گرفت. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

دوره طراحی سایت با وردپرس

امروزه سایت‌های زیادی هستند که به سبکی زیبا طراحی شده و درآمد بالایی دارند. مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرتر شد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد. حالا شاید شما بگویید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است. اما جالب است که بگویم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید؛ یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

طراحی سایت، فقط طراحی ظاهری نیست!

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وبمستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار، تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایتی را برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه وجود دارد، و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایت خود باشیم.

ازاین‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب‌سایت به گوش ما می‌خورد؛ اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما توجه کنید که این تمام‌کار نیست.

برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است؛ که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

دوره آموزش طراحی قالب وردپرس

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است؟ خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخواهید رانندگی کنید. وردپرس هم به همین صورت عمل کرده است، به این طریق که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده؛ و فقط لازم است با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس با کمک ما در این جاده همواری که CMS فراهم کرده است، در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شما را از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده است. فقط با یادگیری طراحی قالب Html، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن وردپرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد؛ و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر این‌ها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند؛ که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد. البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

چرا دوره طراحی سایت با وردپرس به شما پیشنهاد می‌شود؟

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به‌شدت احساس نیاز می‌شود که یک وب‌سایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب‌سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌ها است. که با توجه به حجم مطالب آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه برای طراحی سایت‌های سفارشی هستند؛ یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم مناسب می‌باشند. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته‌ایم.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید؛ احتیاج دارید که زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی را آموزش ببینید. این زبان‌های برنامه‌نویسی شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند؛ که ایجاد به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کنند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده، ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد.

به‌این‌ترتیب می‌توانید وب‌سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم؛ و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر دهید و یا ویرایش کنید.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است، تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو کنند. یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه مناسب برای سایت، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل مشاهده باشند.

پکیج طراحی قالب وردپرس

به‌طورکلی مفاهیم موردنیاز برای طراحی وب‌سایت را توضیح می‌دهیم. مفاهیم اولیه HTML و CSS و همچنین توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی را برای شما توضیح خواهیم داد. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه‌گذاری فوق متن است. زبان استاندارد طراحی صفحات وب CSS یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط آن قادر خواهید بود؛ تا استایل طراحی صفحات وب‌سایت خود را یک بار تعریف، و در صفحات موردنیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث‌برانگیز این دوره است!

روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزشی، یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید؛ و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

چرا طراحی سایت را از فتوشاپ شروع می‌کنیم؟

فتوشاپ بهترین نرم‌افزار طراحی ۲ بعدی در دنیا است که توسط شرکت معروف Adobe ساخته‌شده؛ و قابلیت‌های بارزتری نسبت به سایر نرم‌افزارهای طراحی دارد. که به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم: امکان جداسازی Header و Footer، سایر اجزا را جدا از هم نگه می‌دارد و همچنین اگر مشتری بخواهد تغییری ایجاد کند فقط در همان قسمت اعمال می‌شود.

همچنین وجود ابزارهایی که به صرفه‌جویی در زمان کمک می‌کند. فرمت‌های مختلف برای خروجی گرفتن مانند gif،png،jpg،SVG و دیگر فرمت‌ها وجود دارد. در فتوشاپ می‌توانیم طرح را کامل ببینیم و بعد از تأیید نهایی کارفرما شروع به برنامه‌نویسی می‌کنیم؛ که زمان کم‌تری نسبت به برنامه‌نویسی صرف می‌شود. همچنین فرصت مناسبی است برای اینکه از وضعیت طراحی خود قبل از برنامه‌نویسی باخبر می‌شویم. علاوه بر این امکان تغییرات قبل از شروع برنامه‌نویسی نیز وجود دارد.

ووکامرس چیست؟

افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس، که به دلیل پشتیبانی گسترده از افزونه‌ها و ترکیب با وردپرس بسیاری از وب‌سایت‌ها از آن برای اضافه کردن امکانات فروشگاهی استفاده می‌کنند.

امکانات پیش‌فرض ووکامرس تمامی نیازهای کلی برای ایجاد یک فروشگاه برای فروش فیزیکی یا فروش فایل‌ها و محتواهای دیجیتالی را فراهم می‌کند. امکانات بسیاری نیز با استفاده از افزونه‌های رایگان و تجاری که برای این سیستم توسعه پیداکرده است، به آن افزوده می‌شوند.

طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس یکی مناسب‌ترین گزینه‌ها در بیشتر موارد به شمار می‌رود. به دلیل اینکه ووکامرس بر روی وردپرس پیاده‌سازی شده است؛ در اختیار داشتن امکانات ووکامرس و وردپرس در کنار هم، مزیتی غیرقابل‌چشم‌پوشی به شمار می‌رود. طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس بهینه، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و پشتیبانی‌کننده از تجارت و کسب‌وکار آنلاین شما به‌حساب می‌آید.

ووکامرس افزونه‌های بسیار زیادی برای سفارشی کردن و افزودن امکانات جدید به فروشگاه شما در اختیارتان قرار می‌دهد. افزونه‌هایی برای مدیریت مشتریان، راه‌اندازی بازاریابی در فروشگاه، آمار فروشگاه و …

چرا طراحی سایت با برنامه نویسی؟

برنامه‌نویسی وب‌سایت در طراحی وب‌سایت، مجموعه کدها و اسکریپت‌ها و ماژول‌ها و ابزاری که در طراحی وب‌سایت از آن توسط طراح سایت استفاده می‌شود است. این کدها می‌توانند کدهای آماده باشند یا توسط خود طراح نوشته شود. این کدها باید در قالبی خاص که قرارگیری این قالب نیز دارای کدهای خاص است نوشته شوند؛ تا ظاهر سایت ما آراسته و شکیل باشد.

با استفاده از برنامه‌نویسی می‌توانیم به طرح دلخواه خود و یا سفارش‌دهنده برسیم. تهیه یک طرح کلی از وب‌سایت و تطبیق آن با اصول علمی هدایت کاربر (UX)، طراحی قسمت گرافیکی سایت (UI) توسط طراح، تبدیل صفحات طراحی‌شده به HTML,CSS و تبدیل به قالب وردپرس مطابق نیاز مشتری را می‌توان از مراحل کلی طراحی سایت با برنامه‌نویسی عنوان کرد.

طرح‌های طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده آنلاین سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده روی تصویر کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در پکیج طراحی سایت با وردپرس

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق درزمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز، کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید.

داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست. شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

چرا در دوره آموزش طراحی سایت از بوت استرپ استفاده نمی‌کنیم؟

بوت استرپ و سایر فریمورک‌های طراحی سایت، کدهای آماده از پیش تعریف شده‌ای هستند که می‌توانند به شما در طراحی سایت کمک کنند. اما شما باید از پایه اصول CSS و HTML را یاد بگیرید. در این دوره از صفر مطلق شروع به آموزش طراحی سایت کرده‌ایم. پس با دیدن دوره می‌توانید به راحتی کدهای موجود در فریمورک‌های مختلف را درک کنید. اینجا ماهی‌گیری را یاد می‌گیرید!
از این گذشته، بوت استرپ حجم بسیار زیادی دارد و هزاران خط کد را به سایت شما اضافه خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود سرعت سایت شما کمتر شود.

گارانتی بازگشت وجه
ضمانت بازگشت وجه ۷ روزه بدون ریسک

در صورت عدم تطابق دوره با سرفصل‌ها، وجه پرداختی شما را بازگشت خواهیم داد.

تاریخ آپدیت دوره:
مدت زمان دوره: ۳۳ ساعت

سرفصل‌های آموزشی

جلسه ۱ – مقدمات طراحی سایت با وردپرس

 • توضیحاتی در رابطه با دوره
 • کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.

جلسه ۲ – روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۲-۱ – طراحی سایت در Adobe XD

 • معرفی ابزار طراحی سایت
 • اسکتچ و استفاده از آن برای طراحی سایت
 • محیط کار با Adobe XD

جلسه ۲-۲ – طراحی عملی یک صفحه در Adobe XD

 • ساخت یک صفحه فرود در Adobe XD

جلسه ۳ – آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

جلسه ۴ – شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

جلسه ۵ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

جلسه ۶ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و … در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

جلسه ۸ – طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

جلسه ۹ – شروع یادگیری HTML و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

جلسه ۱۰ – شروع یادگیری CSS و معرفی تگ‌های آن

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

جلسه ۱۱ – شروع کار با HTML و CSS بصورت عملی

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و … به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

جلسه ۱۲ – ساخت هدر وبسایت با زبان HTML و CSS

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

جلسه ۱۳ – ساخت مگامنو و محصولات صفحه اصلی با HTML

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

جلسه ۱۴ – ساخت ستون کناری وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

جلسه ۱۵ – ساخت اسلایدر در HTML و CSS

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • آموزش کار با Owl Slider
 • اضافه کردن جاوا اسکریپت به سایت طراحی شده
 • استفاده از اسلایدر اسکرولی در وبسایت

جلسه ۱۶ – ساخت فوتر وبسایت با HTML و CSS

 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

جلسه ۱۷ – ساخت صفحات داخلی و صفحه 404

 • کپی گرفتن از فایل‌ها برای ساخت صفحه جدید HTML
 • ساخت فایل صفحات درباره ما، تماس با ما و … در HTML
 • ساخت صفحه ۴۰۴ یافت نشد با HTML
 • آموزش سازگار کردن سایت با مرورگر‌های مختلف

جلسه ۱۸ – ساخت مابقی صفحات وبسایت

 • ساخت صفحات دیگر در  html
 • اتمام نشانه گذاری html و تکمیل قالب در html
 • توضیح ساختار کلی قالب وردپرس
 • آموزش ساخت فایل‌های مختلف در قالب وردپرس

جلسه ۱۹ – شروع ساخت قالب وردپرس و تبدیل HTML به وردپرس

 • ساخت یک قالب ساده خام برای وردپرس
 • توضیح ساختار قالب وردپرس بصورت عملی
 • شروع تبدیل قالب HTML به وردپرس
 • داینامیک کردن Title صفحات
 • آدرس دهی بصورت داینامیک برای فایل‌های JS و CSS
 • Include کردن هدر و فوتر در صفحات سایت
 • آموزش ساخت فهرست متغیر در وردپرس
 • سازگار کردن قالب وردپرس با افزونه‌های مختلف

جلسه ۲۰ – ساخت مگامنو و ستون کناری در قالب وردپرس

 • ساخت مگامنو عریض بدون استفاده از افزونه
 • آموزش ساخت سایدبار قابل ویرایش از بخش ابزارک‌ها
 • ساخت ابزارک اختصاصی برای قالب وردپرس
 • آموزش افزودن قابلیت تصویر شاخص به وردپرس
 • افزودن سایز‌های مختلف تصویر شاخص در وردپرس
 • مدیریت سایدبار وبسایت با ابزارک‌ها
 • مدیریت تبلیغات وبسایت با استفاده از ابزارک‌ها
 • نمایش آخرین مقالات وبسایت در ستون کناری

جلسه ۲۱ – ساخت فوتر وبسایت و صفحه ۴۰۴ و صفحات آرشیو

 • انتقال کد‌های بخش سایدبار به فایل مجزا
 • ساخت پست تایپ سفارشی در وردپرس
 • نمایش پست تایپ سفارشی در بخش اسلایدر
 • ساخت فوتر وبسایت در وردپرس
 • ساخت محل ابزارک برای فوتر
 • مدیریت فوتر از پنل وردپرس
 • برنامه نویسی صفحه ۴۰۴ در قالب وردپرس
 • ساخت سایز تصویر شاخص برای بخش آرشیو
 • برنامه نویسی صفحه آرشیو در قالب وردپرس
 • نمایش شماره صفحات در بخش آرشیو بدون نصب افزونه
 • استایل دهی CSS به بخش شماره صفحات

جلسه ۲۲ – ساخت صفحه برگه ها و نوشته های وردپرس

 • نمایش برگه‌ها در وردپرس
 • نمایش نوشته تکی در وردپرس
 • نمایش برچسب‌ها در قالب وردپرس
 • نمایش نام نویسنده در قالب وردپرس
 • نمایش دسته بندی های نوشته در قالب وردپرس
 • نمایش محتوای پست در قالب وردپرس
 • نمایش نظرات در قالب وردپرس
 • ویرایش سی اس اس برای سفارشی سازی نظرات سایت
 • سفارشی کردن برنامه نویسی comments.php

جلسه ۲۳ – شروع ساخت بخش فروشگاهی وبسایت و ساخت صفحه معرفی محصول در ووکامرس

 • روش سازگار کردن قالب ساخته شده با ووکامرس
 • استفاده از تصاویر شاخص در صفحه محصول
 • ویرایش بخش های مختلف ووکامرس در قالب طراحی شده
 • سفارشی کردن صفحه نمایش محصول در ووکامرس
 • افزودن بخش مقایسه محصول در قالب طراحی شده
 • ساخت بخش افزودن به لیست خرید آینده
 • سفارشی سازی دکمه افزودن به سبد خرید

جلسه ۲۴ – ساخت صفحه محصول در ووکامرس (بخش دوم)

 • ادامه ساخت صفحات محصول در ووکامرس
 • ساخت بخش‌ معرفی کامل محصول
 • نمایش مشخصات فنی محصول در صفحه محصول
 • سفارشی سازی بخش های مختلف صفحه محصول ووکامرس

جلسه ۲۵ – ساخت صفحه آرشیو محصولات و صفحه سبد خرید و صفحه حساب کاربری ووکامرس

 • ساخت صفحه آرشیو محصولات
 • سفارشی کردن صفحه دسته بندی محصولات ووکامرس
 • سفارشی کردن صفحه سبد خرید ووکامرس
 • سفارشی سازی پیام‌های نمایش داده شده در صفحه تسویه حساب ووکامرس
 • سفارشی سازی صفحه حساب کاربری ووکامرس

جلسه ۲۶ – نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت

 • استفاده از WP_Query برای نمایش پست تایپ‌ها
 • نمایش محصولات ووکامرس در صفحه اصلی سایت
 • افزودن دکمه افزودن به سبد خرید به صفحه اصلی
 • نمایش عنوان محصولات در صفحه اصلی سایت

جلسه ۲۷ – ساخت پنل تنظیمات برای قالب وردپرس

 • بهترین روش برای ساخت پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • چرا از روش‌های قدیمی استفاده نمی‌کنیم؟
 • افزودن فیلد متنی به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد انتخاب رنگ به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • افزودن فیلد آپلود تصویر به پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت بخش‌های سایت قالب با پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • تغییر لوگوی سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • مدیریت تبلیغات سایت از پنل تنظیمات قالب وردپرس
 • انتخاب دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۸ – انتخاب رنگ و استایل قالب از پنل تنظیمات قالب

 • کوتاه کردن عنوان محصولات صفحه اصلی برای جلوه بهتر
 • انتخاب عنوان دسته بندی محصولات صفحه اصلی از پنل تنظیمات قالب
 • ساخت رنگ‌بندی و انتخاب رنگ سایت از طریق پنل تنظیمات قالب
 • افزودن رنگبندی سبز، قرمز و آبی به پنل تنظیمات قالب

جلسه ۲۹ – ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • آموزش کامل ریسپانسیو کردن بخش‌های مختلف سایت
 • کار با شرط @media and screen در سی اس اس
 • جلوگیری از اسکرول افقی در حالت موبایل

جلسه ۳۰ – ساخت منوی ریسپانسیو برای موبایل

 • ساخت منوی همبرگری در موبایل
 • اتصال منوی همبرگری به فهرست وردپرس
 • ساخت منو ریسپانسیو بدون نیاز به نصب افزونه (بصورت اختصاصی)
 • ساخت منو ریسپانسیو با استفاده از افزونه
 • استفاده از جاوا اسکریپت برای ساخت منو موبایلی

جلسه ۳۱ – حل مشکلات قالب طراحی شده

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

جلسه ۳۲ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • لینک کردن دسته بندی های موجود در صفحه اصلی
 • اضافه کردن Preloader به کل صفحات سایت

جلسه ۳۳ – اضافه کردن قابلیت به قالب

 • ساخت فرم جستجوی سفارشی
 • نمایش عناصر سایت در ساعات خاص

جلسه ۳۴ – مگامنوی ریسپانسیو

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو
 • ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی

جلسه ۳۵ – افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده

 • افزودن تنظیمات تغییر عنوان به ابزارک
 • افزودن تغییر تعداد نمایش پست به ابزارک

جلسه ۳۶ – پس زمینه سفارشی برای مگامنو

 • قرار دادن تصویر پس زمینه سفارشی برای هر مگامنو بصورت مجزا
 • روش‌های دیگر سفارشی کردن مگامنوها

جلسه ۳۷ – ساخت مینی سبد خرید

 • نمایش تعداد محصولات سبد خرید در هدر سایت
 • نمایش سبد خرید سریع در هدر سایت

جلسه ۳۸ – نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی

 • نمایش مسیر کاربر در سایت
 • ساخت فرم ورود اختصاصی برای ورود کاربر در قالب

جلسه ۳۹ – شرطی کردن دسته‌بندی‌ها و استفاده از فیلد‌های دلخواه

 • استفاده از if_category
 • استفاده از is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

جلسه ۴۰ – حل مشکلات و سوالات دانشجویان

 • ساخت شبکه پست شبیه تلویزیون میهن وردپرس
 • افزودن فلش به مسیر راهنما در سایت
 • افزودن Arrow به اسلایدر سایت
 • اضافه کردن آیکون فلش به منوهای دارای زیرمنو

جلسه ۴۱ – ساخت قالب وردپرس چندزبانه

 • کار با فایل‌های استایل rtl.css و ltr.css
 • چپ چین کردن قالب وردپرس
 • راست چین کردن قالب وردپرس
 • افزودن قابلیت ترجمه به قالب
 • ساخت فایل‌های ترجمه برای قالب
 • استفاده از تابع e_
 • سازگار کردن قالب با افزونه‌های چند زبانه وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

جلسه ۴۲ – ساخت دکمه پیمایش صفحه با اسکرول

 • استفاده از خاصیت Smooth Scroll در CSS
 • ساخت نوار ثابت پیمایش در صفحه محصول
 • کلیک روی دکمه و اسکرول به بخش دلخواه از صفحه

جلسه ۴۳ – سازگار کردن قالب با صفحه ساز المنتور

 • معرفی افزونه المنتور
 • بررسی مستندات المنتور برای توسعه‌‌دهندگان
 • سازگار کردن قالب با المنتور
 • ساخت افزونه مکمل قالب قالب برای المنتور
 • ساخت المنت اختصاصی برای المنتور

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد

 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس با رتبه ۳۵۰ ایران
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

 

نظرات دانشجویان این دوره

پوریا مقبولی

سلام من دوره طراحی سایت و افزونه میهن پنل رو خریداری کردم عالی هستن و پشتیبانی میهن وردپرس حرف نداره اقای راد فوق العاده هستن ممنون از سایت خوبتون

مهدی جعفری

به نظر من آموزش میهن وردپرس از تمام اموزش هایی که در بازار هست یه سر و گردن بالاتره اما میتونید خیلی بهترش کنید مثلا یکی از چیزایی که فکر میکنم خیلی میتونه این اموزش رو منحصر به فرد تر کنه اینه که بشه قالب ورپردس طراحی شده رو با صفحه سازها سازگار کرد. با تشکر از تیم میهن وردپرس.

محمد سیاه تیریمدیر وب‌سایت poweren.ir

میلاد کیهانیمدیر سایت قاب رنگی

لیست آپدیت‌های رایگان

در تاریخ ۵ خرداد ۱۳۹۸ آموزش سازگار کردن قالب با المنتور منتشر شد.

بروزرسانی در تاریخ ۱ خرداد ۱۳۹۹

 • آموزش اسکرول کردن صفحه با کلیک روی دکمه

بروزرسانی در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸

 • پاسخ به سوالات دانشجویان
 • آموزش چند زبانه کردن قالب وردپرس
 • آموزش چپ چین و راست چین کردن قالب وردپرس
 • کار با نرم افزار Poedit

بروزرسانی در تاریخ ۴ اسفند ۱۳۹۸

 • کار با Adobe XD
 • طراحی سایت بصورت عملی در Adobe XD

آپدیت شماره ۱۱ در تاریخ ۳ دی ۱۳۹۸

 • حل مشکلات و سوالات دانشجویان دوره

آپدیت شماره ۱۰ در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۸

 • تابع if_category
 • تابع is_category
 • استفاده از فیلد‌های سفارشی وردپرس
 • شرطی کردن فیلد‌های سفارشی وردپرس

آپدیت شماره ۹ در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸

 • افزودن تنظیمات به ابزارک اختصاصی ساخته شده به دوره اضافه شد.
 • آموزش پس زمینه سفارشی برای مگامنو به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت مینی سبد خرید به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش مسیر کاربر و فرم ورود اختصاصی به دوره اضافه شد.

آپدیت شماره ۸ در تاریخ 2 مرداد 1398

 • آموزش ریسپانسیو کردن مگامنو و ساخت منوهای باز شونده در حالت موبایلی اضافه شد.

آپدیت شماره ۷ در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸

 • آموزش اضافه کردن لینک به دسته بندی‌های صفحه اصلی
 • اضافه کردن لودینگ قبل از بارگذاری سایت (Preloader)

آپدیت شماره ۶ در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷

 • آموزش حل مشکل عنوان در تگ Title
 • آموزش اسلایدی کردن تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش افزودن LightBox به تصاویر محصولات ووکامرس
 • آموزش حل حذف شدن استایل hover منوی اصلی موقع hover کردن روی submenu

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی کردیم.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.
سوالات کاربران

 1. U11538 ۲۵ فروردین ۱۳۹۹

  سلام خسته شدم واقعا حداقل بگید زمان اپدیت چ زمانی هست منتظر نمونیم الکی
  همش میگید ب زودی اپدیت میدیم.

 2. U19805 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

  سلام جناب راد عزیز

  جناب راد ببخشید اگه خیلی پیگیر این موضوعم باور کنید پروژه گرفتم الان سر اینکه نمیتونم برای صفحه ساز هایی مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر قالب رو سازگار کنم به مشکل خوردم ، ممنون میشم اگه این آپدیت رو برای ما زودتر ارائه بدین

  با تشکر از شما

 3. U26686 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

  با سلام. از طراحی سایت و موارد مربوط به مدیریت سایت و … مطلقاً چیزی بلد نیستم. کار من تدوین ویدیو و موشن گرافیکه. به خاطر شرایط سنی که ۵۰ سالمه بازار کار برام کمه با اینکه مهارت خوبی هم تو این کار دارم مجبورم همینجایی که هستم با حقوق کم بسازم. (یعنی اگه بخوام از اینجا برم به جای دیگه میگن نیروی جوان میخوان بدون اینکه کیفیت کار مهم باشه) از نظر یادگیری مشکلی ندارم. هنوز هم میتونم دوره جدیدی را از صفر شروع کنم. به هر حال بالای ۱۵ ساله با کامپیوتر سر و کار دارم و زبان هم تا ۳۰ درصد بلدم. خواستم این دوره را خریداری کنم که انشاالله درآمد بهتری هم داشته باشم. توی این دوران قرنطینه خیلی سایتهای آموزش سایت و … رو بررسی کردم تا به این سایت رسیدم. مطالب رو با دقت خوندم و همچنین نظرات رو. فهمیدم که نمیشه همچین کاری رو تیکه تیکه و شلخته وار یاد گرفت و حتماً یک مسیر اصولی نیاز داره. چند درخواست دارم:
  ۱ – در قدم اول کدوم دوره رو یاد بگیرم؟ دوره “کامل آموزش وردپرس فارسی و کار با وردپرس” یا “دوره ۰ تا ۱۰۰ آموزش طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی” رو؟ توی این سن واقعاً وقت عقب گرد ندارم.
  ۲ – من نمیخوام مثل خیلیا فقط وردپرس یاد بگیرم و قالب آماده دانلود کنم و همین و همین. میخوام فهم خوبی داشته باشم در زمینه طراحی و مدیریت سایت و رفع اشکال و …
  ۳ – واقعاً با تمام شدن این دوره یا دوره هایی که شما معرفی کنی به عنوان مسیر اصولی میتونم با اعتماد به نفس خوبی سفارش بگیرم یا حتی جایی استخدام بشم با خیال راحت؟
  نرم افزارهای که کار میکنم شامل photoshop – Illustrator – Indesign – After Effects – Premiere هستند.
  ممنون میشم زود جواب بدید که خریداری کنم و زود شروع کنم. با امید موفقیت

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۳ فروردین ۱۳۹۹

   سلام
   1) چنانچه قصدآموزش کدنویسی را دارید باید دوره 0 تا 100 را مشاهده کنید
   2)پیشنهاد میکنیم دوره وبمستران طلایی را تهیه کنید تا به یک وردپرس کار حرفه ای تبدیل شوید
   3)بله قطعا با مشاهده تمامی جلسات و یادگیری کامل آنها این اتفاق خواهد افتاد

 4. U25456 ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام و روز بخیر
  برای ریسپانسیو کردن پیج از تکنیک float استفاده کنم بهتر یا از طرح flex-box ؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

   سلام
   برای ریسپانسیو کردن از media screen باید استفاده کنید نیازی به float نیست! منظور شما برای چه بخشی از ریسپانسیو کردن هست

   • U25456 ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

    منظورم کنترل چیدمان و نمایش صحیح عناصر پیج هست وقتی سایز اسکرین تغییر میکنه.

    • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

     از هر دو روش میتوانید استفاده کنید. بستگی به شرایط دارد که کدام خاصیت بهتر روی المنت شما کار میکند.

     • U25456 ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

      کاش آقای مهندس راد یک آپدیت برای تگ های جدید html5 بزارن واسمون ، خیلی خوب میشه یک بررسی بشه و بدونیم که از تگ های معمولی استفاده بکنیم مثل تگ div یا بیایم از تگ هایی مثل header , main , section و حتی تگ جدید nav که برای ساخت منو استفاد میشه.
      ممنون.

 5. U11538 ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام ی سوال داشتم
  خاستم بدونم پلاگینی هس ک کاربر وقتی محصولی رو خرید میکنه ۱۰درصد از مبلغ خریدش بره توی کیف پولش؟
  حالا کیف پولش با چ افزونه ای ایجاد شده مهم نی بگید فقط همچین پلاگینی هست.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

   با سلام
   بله در گوگل جست وجو کنید افزونه های زیادی برای این کار هست. اما ما ارائه نمیدیم چنین افزونه ای رو

 6. U11538 ۱۵ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  قبلا خیلی زودتر کامنت هارو تایید میکردید و جواب میدادید.

 7. U19805 ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

  سلام جناب راد عزیز

  جناب راد میتونید حداکثر زمان ارائه آپدیت مبحث سازگار کردن قالب برای صفحه ساز ها مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر رو تعیین کنید چون واقعا بهش نیاز دارم
  با تشکر از شما

 8. U11538 ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

  سلام توی لیست بروزرسانی ها این دوره بروز شده میشه بگید ایا فیلمی اضافه شده؟

 9. U19586 ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  خسته نباشید
  من میخواستم با تخفیف عید خرید کنم این پکیج رو
  به دنبال پولش بود و فکر میکردم تا اخر عید هست…
  الان نمیشه تخفیف بدین؟
  خیلی لطف میکنین واقعا
  تشکر

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

   با سلام
   متاسفانه زمان تخفیف به پایان رسیده است و امکان تمدید آن نیست

 10. U26426 ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

  سلام، خسته نباشید.
  با استفاده از این دوره توانایی این رو هم خواهم داشت ک بخش ورود و یا عضویت سایت رو هم طراحی و اضافه کنم؟! یعنی هرکس پروفایلی داشته باشه… مثل همین سایت شما ک بخش ورود و عضویت داره.
  همچین کاربردی داره این آموزش؟

 11. U19805 ۰۹ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  بنده یکی دوبار در مورد دوزبانه کردن قالب دیدگاه فرستادم که فرمودید همچین قولی داده نشده و جزو مباحث این دوره نیست اما بنده پیدا کردم که کجا جناب راد این قول رو به ما دادن

  جلسه 18 دوره دقیقه 28 ام دقیقا جناب راد فرمودن که در انتهای دوره در قالب آپدیت چند زبانه کردن قالب رو آموزش خواهند داد
  ممنون میشم از جناب راد که این مبحث رو هم طبق قولی که دادن به آموزش اضافه کنند

  و درنهایت سوالی که دارم : جناب راد چجوری میتونیم قالبمون رو برای صفحه ساز ها سازگار بکنیم یعنی اگر کسی بخواد با استفاده از یک صفحه سازی، صفحه اصلی یا صفحات دیگه رو طراحی کنه به چه صورت باید انجام بشه؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ فروردین ۱۳۹۹

   درود بر شما. مشکلی نیست توی آپدیت های بعدی توضیح خواهم داد.
   ۲. این مورد رو هم طی یک آپدیت توضیح خواهم داد.

   • U19805 ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

    خیلی ممنونم جناب راد عزیز

    فقط جناب راد توروخدا این مبحث سازگار کردن برای صفحه ساز ها مثل المنتور یا ویژوال کامپوزر رو اگه میشه تو اولویت قرار بدین یعنی حتی زودتر از آپدیت هایی که مد نظر دارید چون واقعا الان من لنگ این موردم برای پروژه ( پروژه رو گرفتم فقط نمیتونم برای صفحه ساز سازگار کنم و کارفرما هم اینو میخواد )

 12. کاربر مهمان ۰۴ فروردین ۱۳۹۹

  سلام، این دوره چند ساعته؟

 13. U19805 ۰۳ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  جناب راد ووکامرس آپدیت شده و یه سری تغییرات توی پنل خودش ایجاد کرده
  مباحثی که یاد گرفتیم برای این نسخه هم کارآمد هست یعنی به مشکلی بر نمیخوریم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۴ فروردین ۱۳۹۹

   درود توی نسخه جدید یک بخش woocommerce admin اضافه شده که تغییری در ووکامرس ایجاد نکرده. پس به مشکلی برخورد نخواهید کرد.

 14. U26201 ۰۳ فروردین ۱۳۹۹

  سلام
  بنده الان این دوره ی آموزشی رو خریداری کردم ولی توی پنل کاربریم نیومده؟
  به چه صورت باید دانلودش کرد

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ فروردین ۱۳۹۹

   درود خرید شما ناموفق بوده و به حساب شما بازگشت داده خواهد شد. مجدد خرید بفرمایید.

 15. U13003 ۰۳ فروردین ۱۳۹۹

  درود
  عیدتون مبارک….
  من خرید رو انجام دادم اما هنگام برگشت از پنل پرداخت، پیامی مبتنی بر عدم ارسال اظلاعات پرداخت از سوی بانک دریافت کردم و نشد دانلود رو انجام بدم لطفا بررسی نمایید
  سپاس

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ فروردین ۱۳۹۹

   درود عید شما هم مبارک. خرید ناموفق بوده به حساب شما بازگشت داده میشه.

 16. کاربر مهمان ۰۲ فروردین ۱۳۹۹

  سلام آیا میشه پس از گذراندن این دوره وارد بازار کار شد اخه شنیدم باید جاوااسکریپت و بوت استرپ و یک زبان برنامه نویسی هم یاد گرفت تا بعد اون بتونیم درامد کسب کنیم

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۳ فروردین ۱۳۹۹

   درود بله قطعا با دیدن این دوره می‌توانید وارد بازار کار شوید چون از صفر تا صد طراحی سایت رو یاد خواهید گرفت.

 17. کاربر مهمان ۰۱ فروردین ۱۳۹۹

  سلام.وقتتون به خیر
  من اطلاع زیادی در مورد طراحی سایت ندارم و تقریبا یک ماه و نیم که وارد این حوزه شدم. در حال حاضر با قالب انفولد سایتم رو بالا آوردم و دارم طراحی می کنم.
  هدف من ایجاد یک پنل برای ثبت نام کسب و کار ها است طوری که هر کسب و کار بتونه عکس، فیلم، توضیحات رو توی سایت من بگذاره و در صفحه ی مربوط به اون کسب و کار نمایش داده بشه.کاری مشابه با وبسایت های دانرو یا نت برگ مثلا.
  آیا با این دوره میشه چنین کاری رو کرد؟ یا باید دوره ی دیگری رو خریداری کنم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۱ فروردین ۱۳۹۹

   درود برای طراحی و ساخت سایت بله می‌تونید از این آموزش استفاده کنید اما برای ساخت سیستم ثبت نام و ثبت و … باید از افزونه اختصاصی استفاده کنید.

 18. U11538 ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  ۱-چرا این دکمه پاسخ کامنت ها کار نمیکنه توی کروم و فایرفاکس امتحان کردم نمیشه
  ۲-منظورم اینکه ک فایلی رو که توی هاست اپلود میکنم رو چجوری نمایش بدم توی سایت و چجوری ادرس دلخواه بزارم روش
  ۳-و در ضمن هیچ مقاله خوبی در مورد ساخت لندینگ پیج ندارین.

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۸ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   1) بررسی کردیم و مشکلی مشاهده نشد
   2)در دوره آموزش کار با وردپرس نحوه کار با ساختار هاست و لینک گرفتن بصورت کامل توضیح داده شده
   3) درباره لندینگ به زودی آموزش های بیشتری منتشر خواهیم کرد

 19. کاربر مهمان ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  به نظرتون یهتر نیس که نظرات توسط مدرس دوره مدیریت بشه و ایشون جواب بدن؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

   سوالاتی که دوستان در پاسخگویی شک داشته باشند توسط اینجانب پاسخ داده خواهد شد. مهم این هست که پاسخ داده بشه و پاسخ صحیح باشه. خریدی با ایمیل شما پیدا نشد متاسفانه

 20. U14773 ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

  باسلام
  آموزش خیلی فوق العاده ای هست . اگر سازگاری کامل با هر افزونه ای رو هم در آپدیتها ارائه بدین مخصوصا صفحه ساز هارو دیگه عالی میشه… ممنون از جناب حسینی راد

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   قالبی که در دوره طراحی شده استاندارد هست و با تمام افزونه ها سازگار هست.

 21. U18571 ۲۷ اسفند ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من اگر بخوام یک سایت فیلم و سریال ایجاد کنم با یادگیری این آموزش میتونم این کار رو انجام بدم یا خیر؟

 22. کاربر مهمان ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  من میخوام برای کارهی دستی که انجام میدم یک سایت فروشگاهی طراحی کنم
  ایا این دوره به درد من میخوره
  با توجه به اینکه نمیخوام خیلی حرفه ای توی این کار بیام
  و فقط یک ونهایتا 2 تا سایت داشته باشم .
  با توجه به تجربه شما راهکارچیست.
  خودم رو درگیر این اموزش نکنم و طراحی را به یک طراح بدهم یا اینکه با استفاده از این اموزش و طرهای اماده خودم سایت رو بسازم
  البته با فوتوشاپ کار کردم و با محیطش اشنام .
  من خیلی توانایی ذهنی هم برای برنامه نویسی ندارم .
  امیدوارم بتونید راهنماییی کنید
  پیشاپیش تشکر فراوان

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   شما برای این کار نیازی نیست که دوره برنامه نویسی را بگذرانید فقط کافیست که کار با وردپرس و قسمت های محتلف آن را بلد باشید
   پیشنهاد میکنیم که این دوره را تهیه بفرمایید:https://mihanwp.com/wordpress-start/

 23. U15690 ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

  همچنین اگه دوره بروز رسانی بشه و از ابتدا دوباره تهیه کنید و آموزش بدید چه جوری می تونیم قالبی نشابه میهن مارکت بسازیم ممنون میشم چون فک می کنم قالب میهن مارکتی که توی سایت به فروش میره ادامه این قالب هست و لی با این تفاوت که تم آپشن داره و همچنین با صفحه ساز ها هماهنگی داره

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۶ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   در دوره آموزش یک سایت فروشگاه از 0 تا 100 بصورت کامل توضیح داده شده است

 24. U15690 ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

  سلام دوره عالی هست فقط یه سوال آموزش ساخت تم آپشن رو داره که واسه قالب پنل تنظیمات بسازیم یا خیر

 25. U11538 ۲۵ اسفند ۱۳۹۸

  مستقیم توی هاست اپلود کنم اونوقت چجوری ب برگه ها یا نوشته ها اون صفحرو اضافه کنم
  منظورم ادرس دهی هست.

 26. U11538 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  ۱-چیز خاصی با عنوان story html پیدا نکردم
  اگ سایتی مد نظرتون هست ممنون میشم بگید.
  ۲-کد اچ تی ام ال فقط میتونیم توی ویرایشگر وردپرس اضافه کنیم cssرو توی فایل استایل اضافه باید کرد؟

 27. U11538 ۲۴ اسفند ۱۳۹۸

  چرا کامنت منو تایید نمیکنید

 28. کاربر مهمان ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

  به کمک نیاز دارم من چند تا دوره خریدم بعد دیشب استفاده کردم امروز میام وارد بشم متوجه شدم ایمیل اشتباه شدم بعد رمز هم گذاشتم قبول نمیکنه میشه کمک کنید

 29. U11538 ۲۳ اسفند ۱۳۹۸

  سلام این صفحه داستان ما
  ک اخر متن ما کی هستیم رو چجوری ساختین؟
  ممنون میشم بگید چجوری لندیگ پیج مثل صفحه داستان مارو اموزش بدید یا بگید چجوری ساختید.

 30. کاربر مهمان ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

  سلام ممنون از دوره فوق العاده شما، لطفا اگر امکان دارد سایت اصلی میهن وردپرس را هم با تمام تغییرات گرافیکی برای آموزش قرار دهید چون خیلی سایت زیبایی دارید

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

   سلام
   سپاس از لطف شما 🙂
   به مدرس دوره پیشنهاد شما را منتقل خواهیم کرد ودر صورت امکان به آموزش های این دوره اضافه خواهیم کرد

 31. U19805 ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد راهی وجود داره سایتمون رو به یه سایت فریلنسری تبدیل کنیم؟

 32. U19805 ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

  دقیقا یادم نیست ولی فکر میکنم توی یکی از قسمتها گفتن که در انتهای دوره دوزبانه کردن رو یاد میگیریم

 33. U23152 ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

  سلام من چن وقت پیش این دوره رو خریدم یه مدت بود که سرنزده بودم الان هرچیرو لینک دانلود میزنم میگه منقضی شده…یعنی کلا پرید?چرا اخه اینجوری میکنین?

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   اطلاعات ورود به پنل کاربری خود به بخش پشتیبانی تیکت کنید تا این موضوع بررسی شود

 34. U25890 ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

  منظور من این بود که آیا میتونم بعد از یادگیری این دوره وارد بازار کار بشم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۲۰ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   در این دوره اصول برنامه نویسی آموزش داده شده است. برای اینکه با تمامی جنبه های کسب و کار اینترنتی آشنا شوید پیشنهاد میکنیم که دوره وبمستران طلایی را تهیه بفرمایید

 35. کاربر مهمان ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  من برای این که طراح وردپرس بشم بعد از این دوره دیگه به چی نیاز دارم ، منظورم اینه که آیا این دوره به اندازه ای کامل هست که بعدش بتونم کار کنم

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۹ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   در این دوره کدنویسی سایت به صورت کامل از 0 تا 100 آموزش داده شده است.

 36. U19805 ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد قرار بود دوزبانه کردن سایت رو آموزش بدید اما هنوز ارائه نشده
  کی این مبحث رو اضافه میکنید؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   در کدام قسمت قول اضافه شدن این مبحث به شما کاربر گرامی داده شده است؟

 37. کاربر مهمان ۱۶ اسفند ۱۳۹۸

  باسلام وخسته نباشی سوال داشتم که فارسی سازی قالب هم داریم در دوره اندازه سایت باهمه نوع یکسان بشه هم داریم یعنی داخل گوشی و لپتاپ به یک اندازه بشه

 38. کاربر مهمان ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

  سلام ببخشید من قسمت فوتوشاپ لازم ندارم امکانش هست بدون اون برای من قیمتش لحاظ کنید ممنون میشم

 39. کاربر مهمان ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید
  ببخشید برای تنظیم قیمت وکامرس که بخوایم حذف هزارگان رو از قیمت پاک کنیم دقیقا به شکل میهن وردپرس..
  به جای 35,000 هزار تومان
  اینجوری درست کنیم
  35 هزار تومان
  ممنون میشم راهنمایی کنید

 40. کاربر مهمان ۱۵ اسفند ۱۳۹۸

  سلام وقت تون بخیر
  توی ابدیت های بعدی حتما پیشنهاد لحظه ای وگفت انگیز اضافه کنید
  ممنون

 41. کاربر مهمان ۱۴ اسفند ۱۳۹۸

  سلام من میخوام درمورد این دوره یه مشاوره تلفنی بگیرم اگر امکان داره یه شماره لدین تماس بگیرم!

  و اینکه آیا این دوره به صورت کلی آپدیت میشه ینی کل دوره از اول ضبط بشه و مواردی که گفته شده بروز بشه؟؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۱۴ اسفند ۱۳۹۸

   درود
   در حال حاضر امکان مشاوره تلفنی نیست با عزض پوزش.
   هر سوالی و موردی که هست در همین قسمت یا چت آنلاین سایت مطرح بفرمایید بنده و همکارانم پاسخگو هستیم.
   مواردی که نیاز باشه بله. مجدد ضبط و آپدیت میشه

 42. U19805 ۱۴ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد شما قرار بود دوزبانه کردن سایت رو آموزش بدید ولی هنوز ارائه نشده

 43. U11538 ۱۳ اسفند ۱۳۹۸

  سلام اقای راد لطفا توی اپدیت بعدی حتما این سایدبار کنار محصولاتتون رو اضافه کنید ممنون.
  و اینکه داخل مقالات بخایم نوشته های مرتبط رو اضافه کنیم باید چیکار کنیم
  یعنی داخل مقاله نوشته شده سئو بعد پایینش ی باکس باز میشه میگ از این مقاله هم دیدن کنید مثلا سئو چیست
  این رو بدون پلاگین نویسی چجوری اضافه کنیم ممنون میشم توی جلسات بعد اضافه کنید.

 44. کاربر مهمان ۱۲ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  آیا در این دوره به مباحث UI/UX هم پرداخته خواهد شد؟ اگر بله در چه سطحی؟

 45. U15690 ۰۹ اسفند ۱۳۹۸

  سلام خسته نباشید دورتون عالی هست از روی نمونه سایت ساخته شده متوجه شدم اما می خواستم بدونم توی آموزش به ما دانشجو ها یاد میدید که سایت رو با صفحه ساز ها هماهنگ کنیم یا خیر

 46. U19805 ۰۸ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  جناب راد چجوری میتونیم قالبمون رو به یک قالب یا سایت گردشگری تبدیل کنیم؟

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۹ اسفند ۱۳۹۸

   درود کار خاصی نیاز نیست تنها کافیست طراحیش رو تغییر بدید. البته اگر بخش رزرو میخواید افزونه‌های رزرواسیون رو نصب کنید.

   • U19805 ۰۹ اسفند ۱۳۹۸

    آخه بعضی از این سایت های گردشگری یه جدول قرار میدن واسه انتخاب شهر که کدوم شهر میخوای بری و بعد که شهر رو انتخاب کردی سفارشات رو برات میاره ، منظورم این بود

 47. U25495 ۰۷ اسفند ۱۳۹۸

  به نظرم جای ساخت زمینه های دلخواه در صفحات خالی هست.. لطفا این قسمت رو به مجموعه آموزش بدید.
  ممنون

 48. U25456 ۰۶ اسفند ۱۳۹۸

  ممنون از بابت آپدیت ها

 49. کاربر مهمان ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

  سلام
  امنیت در کدنویسی قالب هم در مباحث این دوره وجود داره؟

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   خیر دوره امنیت وردپرس یک دوره کاملا جداستhttps://mihanwp.com/wordpress-security/

  • رضا حسینی راد رضا حسینی راد ۰۵ اسفند ۱۳۹۸

   سلام اگر با استفاده از توابع استاندارد قالب رو طراحی کنیم امنیت قالب برقرار خواهد بود و توی این قالب توابع استاندارد استفاده شده

 50. U11538 ۰۴ اسفند ۱۳۹۸

  سلام یک سوال دارم
  دیدید زیر کامنت های یک محصول خریداران ک نطر میزارن بقل اسمشون زده دانشجوی دوره
  این دستور اسمش چیه چجوری اضافه کنیم
  لطفا ی راهمایی چیزی بگید سرچ کنم پیدا کنمش

  • تیم پشتیبانی تیم پشتیبانی ۰۴ اسفند ۱۳۹۸

   با سلام
   شما باید ابتدا با افزونه فروشگاهی خودتون چک کنید که این کاربر محصول رو خریداری کرده یا نه. هر افزونه ای توابع مختص به خودش رو داره. و بعد با if این نمایش رو شرطی کنید