آموزش طراحی سایت با وردپرس – ۰ تا ۱۰۰ طراحی قالب وردپرس
4.8 از 85 رای

آموزش طراحی سایت با وردپرس

آموزش طراحی سایت با وردپرس

در دنیایی زندگی می‌کنیم که رشد اینترنت و استفاده از گوشی‌های هوشمند و آشنایی با فضای مجازی، از علاقه‌مندی‌ها و نیازهای امروزه است و این امر باعث رشد روزافزون سایت‌ها و خدمات فروش آنلاین شده است.

شرکت‌های موفقی در این زمینه وجود دارند که درآمد پرسودی از طریق یک سایت دارند و فروشگاه‌هایی که در کنار کسب‌وکار سنتی خود از یک سایت معتبر برای فروش آنلاین نیز اقدام می‌کنند. حال برای داشتن این نوع از کسب‌وکار پرسود شما یا نیاز به داشتن علم این کار رادارید و یا با پرداخت هزینه زیاد از طراحان سایت کمک بگیرید.

گروه وب‌سایت میهن وردپرس تصمیم به تدوین بسته آموزشی برای شما عزیزان گرفت، کسانی که علاقه‌مند به حضور در این بازار پرسود و کسب‌وکار اینترنتی هستند و می‌خواهند برای خود یا دیگران طراحی سایت انجام دهند.

وردپرس به‌گونه‌ای عمل کرده که شمارا از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده. فقط با یادگیری طراحی قالب Html ، CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که این CMS فراهم کرده با یک خودرو از قبل آماده‌شده برانید. درگذشته نه‌چندان دور میهن ورد پرس با برگزاری دوره‌های حضوری طراحی سایت آغاز به‌کار کرد. و افراد علاقه‌مند و خاص خودش را می‌طلبید.

با رشد روزافزون میهن وردپرس و تقاضای بیشتر برای یادگیری سبب شد تا با برگزاری دوره‌های آموزشی آنلاین شانس یادگیری این کسب‌وکار نوین و پردرآمد را در اختیار عموم مردم قرار دهد. دوره‌ای که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به‌راحتی به کسب درآمد بپردازند.

امروزه با رشد اینترنت، فراگیر شدن گوشی‌های هوشمند و دنیای مجازی، در ایجاد شغل و کسب درآمد رویه تازه‌ای به وجود آمده. امروزه ما با واژه‌هایی روبرو می‌شویم، از قبیل کسب‌وکار اینترنتی و فروش آنلاین. اشخاصی را می‌بینیم که با راه‌اندازی این‌گونه شغل‌ها به درآمد بالایی رسیده‌اند، مثلاً وب‌سایت دیجی‌کالا را می‌بینیم که از یک فروشگاه زنجیره‌ای هم فراگیرترشد و سود و حتی مشتریان بیشتری هم دارد، حالا شاید بگید رسیدن به دیجی کالا خیلی رؤیایی است، جالبه که بگم فروشگاه کفشی را در قشم دیدم که می‌گفت ۹۰ درصد فروش روزانه‌اش از طریق فروش آنلاین بوده. خب برای دست‌یابی به این بستر پرسود لازم است که شما یا علم این کار را داشته باشید یا هزینه‌ای کنید تا طراحان سایت برای شما سایتی را طراحی کنند.

این بود که گروه وب‌سایت میهن وردپرس تصمیم به تدوین بسته آموزشی برای شما عزیزان گرفت، شمایی که می‌خواهید سهمی در بازار پرسود کسب‌وکار اینترنتی داشته باشید و برای خودتان یا دیگران سایت طراحی کنید.

اما چرا تأکید کاری ما در بستر آماده‌ای مانند وردپرس است، خب جواب ساده است. شما برای خرید خودرو و رانندگی کردن، به سراغ این کار نمی‌روید که تک‌تک وسایل را مثل موتور، چرخ، دنده را بخرید و مونتاژ کنید و بعد تازه بخاید رانندگی کنید، وردپرس هم به همین صورت عمل کرده، شمارا از دردسرهای اولیه ساخت سیستم مدیریت محتوا نجات داده، و فقط لازمه با یادگیری طراحی قالب HTML و CSS و علم کار با وردپرس در این جاده همواری که این CMS فراهم کرده، با کمک ما در این مسیر برانید و ویراژ دهید.

در گذشته‌ی نه‌چندان دور، میهن وردپرس دوره حضوری طراحی سایتی داشت که افراد مشتاق خاص خودش را می‌طلبید! با بزرگ‌تر شدن میهن وردپرس، رفته‌رفته بر تعداد درخواست‌های آموزش طراحی سایت افزوده می‌شد. این شد که تصمیم گرفتیم دوره را به صورت آنلاین برگزار کنیم تا همه‌ی افراد شانس یادگیری این مهارت پر سود و شیرین را داشته باشند. به این ترتیب این آموزش جامع بر روی میهن وردپرس قرار گرفت و از آن روز به بعد دوره حضوری که فقط مختص افرادی خاص بود (فقط افرادی که در شیراز حضور داشتند)، تبدیل به دوره‌ای شد که همه می‌توانند در آن شرکت کنند و بعد از یادگیری به راحتی به کسب درآمد بپردازند.

آموزش طراحی قالب وردپرس

امروزه برای هر کسب‌وکاری که ما داریم، به شدت احساس نیاز می‌شود که یک وبسایت داشته باشیم. برای داشتن یک وب سایت، وردپرس یکی از بهترین گزینه‌هاست که با توجه به حجم مطالبی آموزشی، یادگیری آن بسیار آسان است. البته برای متفاوت بودن سایتمان و همچنین زیباسازی آن باید از قالب‌های وردپرسی استفاده کرد. گروهی از قالب‌های وردپرسی، قالب‌های اختصاصی هستند که بهترین گزینه‌اند برای طراحی سایت‌های سفارشی، یا برای زمانی که ما می‌خواهیم سایتی را از پایه طراحی کنیم. در این دوره ما به آموزش طراحی سایت از ۰ تا ۱۰۰ پرداخته ایم.

مراحل دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس

روند دوره آموزش طراحی سایت

به طور کلی مفاهیم مورد نیاز برای طراحی وب سایت را توضیح می‌دهیم. از مفاهیم اولیه‌ HTML و CSS و توضیحاتی در رابطه با فتوشاپ و طراحی سایت قبل از کد نویسی. شما می‌توانید قالب HTML خود را طراحی کنید. Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است، زبان استاندارد طراحی صفحات وب css یا Cascade Style Sheets زبانی است که توسط ان قادر خواهید بود تا استایل طراحی صفحات وب سایت خود را یک بار تعریف و به صفحات مورد نیازتان اعمال کنید. اضافه کردن فروشگاه به سایت هم یکی دیگر از سرفصل‌های بحث بر انگیز این دوره است!
WooCommerce افزونه‌ای رایگان برای طراحی فروشگاه اینترنتی در وردپرس هست.


روند آموزش طراحی قالب وردپرس

از طراحی سایت در فتوشاپ تا برنامه نویسی تحت وب

شما در این دوره آموزش یک پروژه را از ۰ تا ۱۰۰ یعنی از یک سند خالی در فتوشاپ تا یک قالب در وردپرس، طبق مراحل طراحی قالب اختصاصی (مراحلی که در بالا آورده شد) انجام می‌دهید و در جریان تمام مراحل و حتی مشکلات احتمالی قرار می‌گیرید. و در آخر اضافه کنیم که اگر زمان و حوصله‌ی تمرین کردن را دارید و پیگیر این هستید که طراح وب شوید ما این آموزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات دانشجویان دوره آموزش طراحی سایت

نظر آقای میلاد کیهانی ٬ طراح گرافیک و مدیر سایت قاب رنگی

نظر آقای مهیار اکبری ٬ مدیر سایت یک حس خوب

نظر آقای محمد سیاه‌تیری – مدیر وبسایت PowerEn

تا بحال برنامه‌نویسی نکرده ام! این دوره برای من مناسب است؟

جالب است بدانید اکثر افرادی که در این دوره شرکت کرده‌اند، حتی راه اندازی اولیه و کار با سایت را هم به خوبی یاد نداشتند و در انتهای دوره توانستند طراحی و راه اندازی سایت را به صورت کامل یاد بگیرند. هم برای خودشان و هم برای مشتریانشان! پس با اطمینان به شما می گوییم که شرکت در این دوره و انجام تمرین‌های آن حتماً به شما کمک می‌کند تا به یک طراحی حرفه‌ای تبدیل شوید و درامد شیرینی را هم از این مهارت کسب کنید.

کافی ست اصول و عملکردهای ایجاد یک سایت را بدانید تا بتوانید خود طراح سایت شوید. با شرکت در این دوره دیگر نیاز ندارید سایت خود را به یک طراح حرفه‌ای بسپارید تا طراحی کند. خودتان می‌توانید یک سایت حرفه‌ای با تمام امکاناتی که یک سایت حرفه‌ای می‌تواند داشته باشد را طراحی کنید.

آیا با استفاده از این آموزش می توانم سایتم را هر طور که دوست دارم طراحی کنم؟

بله. شما با دیدن این آموزش هر سایتی که دوست داشته باشید و به هر شکلی که مدنظرتان باشد، می‌توانید طراحی کنید. اکثر ما زمانی که به اجرا و طراحی سایت فکر می‌کنیم اولین چیزی که ذهنمان را درگیر می‌کند شکل ظاهری و رنگ بندی و دیگر موارد آن است. اما اینها کافی نیست. ارائه خدمات و یا حتی محصولات، امنیت، بهینه‌سازی و… یکی از مهم‌ترین مواردی است که در طراحی سایت باید به آن توجه داشت. ما در این دوره تمامی این موارد را به شما آموزش می‌دهیم. پس مطمئن باشید با شرکت در این دوره می‌توانید یکی از طراحان حرفه‌ای سایت شوید.

من می‌خواهم قالب آماده خودم را ویرایش کنم و تغییرات اساسی در آن ایجاد کنم. این آموزش به من کمک می‌کند؟

بله. بعد از دیدن این دوره و یادگیری HTML و CSS می‌توانید ظاهر قالب آماده‌تان را منحصربه‌فرد کنید! طوری که دیگر مشخص نشود قالبتان آماده است. CSS برای تعیین استایل صفحات وب، از جمله طراحی، طرح بندی تغییر رنگ‌بندی ها و تغییرات در صفحه‌نمایش برای دستگاه‌های مختلف و اندازه صفحه‌نمایش استفاده می‌شود. در قالب‌های وردپرس هم امکان این رادارید که شکل ظاهری سایت خود را با استفاده از CSS تغییر دهید. ممکن است قالبی که برای سایت خود در نظر گرفته این می‌خواهید تغییر دهید مثلاً رنگ یک قسمت خاص و یا اندازه فونت‌ها و حتی راست چین یا چپ چین بودن مطالب را، تمامی این موارد را به راحتی با شرکت در این دوره آموزش می‌بینید.

تعدادی از افراد بعد اینکه‌ هاست و دامنه موردنظر خود را تهیه کردند، اقدام به نصب و استفاده از پوسته‌ها و قالب‌های آماده می‌کنند و سعی دارند تا سایت را خودشان بدون پرداخت هزینه طراحی، بارگذاری و اجرا کنند. این امر درصورتی‌که این افراد به تمام نکات اجرا و طراحی سایت مسلط باشند، موفق خواهند بود و سایت خود را بدون هیچ مشکلی راه‌اندازی می‌کنند. اما آن دسته از افراد که به طراحی و اجرای یک سایت حرفه‌ای مسلط نیستند و آموزش‌های موردنیاز را ندیده‌اند، باید توجه داشته باشند که برخی از این قالب‌ها در مدت‌زمان کوتاهی طراحی‌شده‌اند، حجم بالایی دارند و معمولاً دارای مشکلات کد نویسی، امنیتی و هزاران مشکل دیگر که از آن اطلاعی ندارند، هستند که برای وب‌سایت شما بسیار مضر به‌حساب می‌آید. برای رفع تمام این مشکلات کافیست که قبل از آنکه اقدام به اجرای یک سایت حرفه‌ای داشته باشیم، از آموزش‌هایی که می‌تواند ما را در ساخت یک سایت حرفه‌ای راهنمایی و کمک کند استفاده کنیم.

می‌خواهم سایتم در موبایل و تبلت به خوبی نمایش داده شود. آیا این آموزش به من کمک می‌کند؟

بله، شما با دیدن این دوره آموزشی می‌توانید با یادگیری اصول‌های ریسپانسیو بودن یک سایت و اینکه چطور بفهمید که سایت شما ریسپانسیو هست یا نه را آموزش بینید. امروزه افراد زیادی از تلفن همراهشان برای جستجوهای آنلاین استفاده می‌کنند. برخی قالب‌های آماده در موبایل‌ها و تبلت ها به‌درستی نمایش داده نمی‌شوند و استفاده از وب‌سایت برای کاربران موبایل بسیار دشوار خواهد بود. این امر باعث پایین آمدن کیفیت سایت شما شود. پس قبل از انتخاب قالب باید بدانید که با موبایل و تبلت می‌تواند سازگار باشد یا خیر. در الگوریتم‌های گوگل سایت‌هایی که موبایل پسند طراحی می‌شوند از رتبه بهتری در صفحات گوگل برخوردار خواهند بود. با این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت رعایت بهینه‌سازی و طراحی سایت سازگار با تلفن‌های همراه ضروری است.

آیا طراحی سایت می‌تواند تأثیری بر روی سئو داشته باشد؟

بله، با اندکی آشنایی با تکنیک‌ها و اصول سئو و بهینه‌سازی سایت، می‌توان تا حدی رتبه سایت در موتورهای جستجو و بهینه‌سازی سایت را افزایش داد اما این تمام‌کار نیست. تعداد بسیار زیادی از افراد بر این باورند که سئو، قرار دادن تعداد زیادی کلمات کلیدی در مکان‌های مخصوصی در سایت موردنظر است اما برخلاف تصور این افراد سئو مسائل زیادی را شامل می‌شود ازجمله کد نویسی سایت و بسیاری از مسائل دیگر که در طراحی سایت آن‌ها را نباید نادیده گرفت. که قرار دادن کلمات کلیدی در سایت تنها بخش کوچکی از پازلی است که می‌بایست برای بهینه‌سازی سایت تکمیل شود.

این دوره برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی ندارند.
 • کسانی که دوست دارند هزینه‌های گزافی بابت طراحی قالبشان یا ایجاد یک سفارشی‌سازی جزئی در قالبشان، پرداخت کنند.
 • کسانی که فکر می‌کنند نمی‌توانند خود طراح سایت حرفه‌ای شوند و سایت خودشان را طراحی کنند.
 • آن دسته از افرادی که خود را در امر یادگیری باور ندارند.

این دوره برای چه افرادی مناسب است؟

 • افرادی که دوست دارند از طریق طراحی سایت کسب درآمد کنند.
 • کسانی که به کسب درآمد از اینترنت اعتقادی دارند و می‌خواهند سایت خودشان را حرفه‌ای بسازند.
 • کسانی که می‌خواهند ایده‌های کسب و کار خود را ارزیابی کنند.
 • کسانی که ایده‌های لازم برای کسب‌وکار اینترنتی خود را اجرا می‌کنند.
 • آن دسته از افرادی که به دنبال اجرای کسب و کارهای خود هستند.
 • افرادی که برای یادگیری خود ارزش قائلند.

آموزش طراحی سایت با وردپرس

طراحی و اجرای سایت برای کسب‌وکار تنها به این معنی نیست که یک برنامه‌نویس و یا متخصص سایت برای ما طراحی کند. امروزه روش‌های متفاوتی از طراحی سایت در بازار و سایت‌های مربوطه است و تنها با آموزش‌های کافی و حرفه‌ای می‌توانیم خودمان طراح سایتمان باشیم.

بسیاری از طراحان سایت بر این باورند که طراحی سایت تنها در ساخت سایت‌های جذاب و زیبا خلاصه می‌شود. اما در حقیقت طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی ظاهر آن است. برای طراحی سایتی مطلوب، عوامل زیادی ازجمله ساختار سایت، کاربردپذیری، خوانایی، عملکرد و… تأثیرگذار هستند. امروزه تمام وب مستران و مدیران سایت‌های حرفه‌ای و به‌روز به دنبال اجرای سایت‌های باکیفیت و پاسخگو هستند.

از این‌رو برخی از طراحان قالب‌های حرفه‌ای و سایت‌های به‌روز جهان تلاش می‌کنند تا روش‌های آسان‌تر و کاربردی‌تری برای اجرای یک سایت ارائه دهند. مانند قالب‌های حرفه‌ای که اکثر سایت‌های حرفه‌ای دنیا از آن‌ها استفاده می‌کنند. هنگامی‌که کلمه طراحی وب سایت به گوش ما می‌خورد اولین مسئله‌ای که به ذهن ما خطور می‌کند رنگ‌بندی، جذابیت و طراحی زیبای صفحات سایت است. اما این تمام‌کار نیست. برخی از افراد طراحی سایت را به‌عنوان یک اثر هنری می‌شناسند. باید توجه داشت که یک سایت، ارائه محصولات و خدمات به‌صورت دیجیتالی است، که در آن قالب، کد نویسی و ساختار سایت امری اساسی و مهم به شمار می‌آید. بر همین اساس، طراحی وب‌سایت موضوعی فراتر از طراحی ظاهر آن است زیرا یک طراحی مناسب و ایده آل ساختار، کارایی و قابلیت‌های یک وب‌سایت را رقم می‌زند.

قالب یا همان ساختار کلی یک سایت از عوامل بسیار مهم در طراحی سایت است. انتخاب زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف مانند PHP، CSS، HTML و نظیر اینها و قالب‌های آماده هرکدام معایب و مزایای زیادی دارند که بنا بر سلیقه و نظر طراح آن و هدفی که از طراحی سایت دنبال می‌کند می‌تواند متفاوت باشد که البته این موضوع در بهینه‌سازی سایت نیز بی‌تأثیر نخواهد بود.

کاربردپذیری در طراحی سایت به معنای استفاده آسان از سایت و راهنمای آن است تا کاربران بتوانند با سایت تعامل برقرار کنند و به‌راحتی بتوانند در صفحات سایت جستجو نمایند. طراحان حرفه‌ای با طراحی و پیاده‌سازی ساختار و نقشه سایت مناسب، سایت را برای کاربران بهینه‌سازی می‌کنند. که یکی از مهم‌ترین عوامل در طراحی سایت بهینه‌سازی آن است. یکی دیگر از عناصر مهم در طراحی وب‌سایت خوانایی سایت است. در طراحی‌ها باید از رنگ و فونت‌های مناسب در متن و پس‌زمینه استفاده شود تا متن‌ها به‌راحتی قابل‌مشاهده باشند.

هنگامی‌که بخواهید یک سایت تأثیرگذار و کاربردی طراحی کنید، به زبان‌های برنامه‌نویسی زیادی احتیاج دارید که آموزش ببینید. این زبان برنامه‌نویسی‌ها شامل HTML، CSS، JavaScript و… هستند که ایجاد، به‌روزرسانی و یا تغییرات را امکان‌پذیر می‌کند. به هنگام استفاده از قالب‌های آماده ایجاد تغییرات می‌تواند سخت یا غیرممکن باشد. به همین دلیل داشتن دانش کافی در خصوص مدیریت و ویرایش قالب‌های باکیفیت اهمیت زیادی دارد تا وب سایتتان را در مسیری طراحی کنید که به‌راحتی و با سرعت پشتیبانی و مدیریت شود. ما در این دوره آموزشی امکان ویرایش کردن قالب‌ها را به شما آموزش می‌دهیم و به‌راحتی می‌توانید قالب خود را همان‌گونه که می‌خواهید تغییر و یا ویرایش کنید.

مشاهده طرح طراحی شده در این دوره

پیش نمایش دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس
برای مشاهده تصویر سایت طراحی شده در اندازه واقعی، روی تصویر بالا کلیک کنید.

تصمیم گیری در مورد شرکت در این دوره

اگر می‌خواهید یک طراح سایت موفق در زمینهٔ توسعه تجارت الکترونیک خود از طریق اینترنت باشید، باید وب‌سایتی جذاب، تعامل برانگیز،کاربرپسند و همچنین دارای خدمات کاربردی داشته باشید. داشتن یک سایت حرفه‌ای و کاربرپسند کار مشکلی نیست شما حتی با کمترین هزینه می‌توانید خود یک سایت حرفه‌ای داشته باشید و کسب‌وکار خود را به‌صورت حرفه گسترش دهید. کافی است در این دوره آموزشی بسیار مفید شرکت کنید و در کمترین زمان ممکن سایت کاملاً اختصاصی و حرفه‌ای برای خود و مشتریان خود را راه‌اندازی کنید.

شروع دوره جدید طراحی قالب وردپرس

بعد از دو سال، تصمیم گرفتیم دوره ۰ تا ۱۰۰ طراحی سایت را با توجه به دانش روز طراحی سایت، مجددا ضبط کنیم. جلسات آموزشی دوره جدید صفر تا صد بصورت رایگان در پنل دانشجویان قبلی دوره و وبمستران طلایی قرار خواهد گرفت.

ارسال رایگان با پست پیشتاز

مدرس این دوره کیست؟

رضا حسینی رادرضا حسینی راد
 • مدیر و موسس وبسایت میهن وردپرس
 • دارای گواهینامه SEO Expert از SEO MOZ
 • دارای گواهینامه بین المللی PHP , HTML & CSS و JavaScript از W3Schools
 • نویسنده کتاب شاه کلید سئو
 • مشاور و مدرس کسب‌و‌کار اینترنتی

سر فصل های این دوره آموزشی

جلسه ۱

 • توضیحاتی در رابطه با دوره و کار‌هایی که در این دوره انجام خواهیم داد.
 •  

جلسه ۲ - روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت

 • روش های کسب در آمد از طریق طراحی سایت
 • آزادکاری یا فریلسنری از طریق سایت های انجام پروژه
 • نحوه طراحی سایت برای افراد و شرکت ها
 • نحوه قیمت گذاری پروژه های طراحی سایت
 • نحوه عقد قرارداد طراحی سایت با مشتری و مواردی که باید رعایت کنید
 • کسب در آمد از طریق پشتیبانی وبسایت مشتریان
 • ساخت محصول و فروش آن در مارکت های آنلاین و شرایط کار با تم فارست
 • کسب در آمد از طریق آموزش به دیگران

جلسه ۳ - آموزش مقدماتی کار با فتوشاپ برای طراحی سایت

 • چیدمان و طرح بندی استاندارد یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • مفهوم سند و ایجاد یک سند برای طرح گرافیکی یک صفحه وب
 • آشنایی با ابزارهای فتوشاپ برای طراحی یک صفحه وب
 • معرفی واحدهای اندازه گیری و انتخاب اندازه مناسب برای یک سند گرافیکی صفحه وب
 • کار با بخش‌های مختلف Blending Options
 • ایجاد یک بنر تبلیغاتی برای شروع کار با فتوشاپ بصورت عملی

 جلسه ۴ - شروع طراحی سایت در فتوشاپ (بخش اول)

 • روانشناسی رنگ و انتخاب صحیح ست رنگی در طراحی قالب
 • طرح ریزی قسمت های اصلی سایت (هدر، فوتر، ساید بار) با ابزارهای فتوشاپ
 • مفاهیم ruler و guideline؛ تنظیم و استفاده از آن ها
 • ایجاد طرح گرافیکی صفحه ی وب در فتوشاپ ( فایل psd طرح وب سایت)
 • ایجاد بخش هدر سایت در فایل psd
 • اضافه کردن استایل به بخش های ایجاد شده
 • توضیح میزان شفافیت و شفافیت داخلی یک صفحه ی وب
 • معرفی انواع border و inner shadow متن و تصویر
 • ساخت گرادینت‌ها در طراحی وب به سبک جدید
 • استایل دادن به بخش های مختلف سند گرافیکی یک صفحه ی وب در فتوشاپ
 • توضیح مفاهیم UX و UI برای طراحی صفحات وب
 • ساخت منوی وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی بخش سبدخرید سایت در هدر
 • طراحی لوگو ساده و شیک برای مشتری در فتوشاپ
 • طراحی مگامنو و هدر کامل وبسایت در فتوشاپ

 جلسه ۵ - طراحی سایت در فتوشاپ (بخش دوم)

 • طراحی بخش محتوای وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی نمایش لیست محصولات وبسایت در فتوشاپ
 • طراحی صفحه اصلی وبسایت در فتوشاپ بصورت کام
 • معرفی ابزار lorem ipsum برای ایجاد متن تصادفی مورد نیاز برای یک صفحه وب

 جلسه ۶ - طراحی سایت در فتوشاپ (بخش سوم)

 • طراحی فوتر وبسایت در فتوشاپ
 • تکمیل طرح اصلی وبسایت و افزودن مواردی برای زیباسازی بیشتر سایت

جلسه ۷ - طراحی سایت در فتوشاپ (بخش چهارم)

 • طراحی صفحه مقالات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه تماس با ما و درباره ما و ... در فتوشاپ
 • طراحی صفحه ۴۰۴ یافت نشد در فتوشاپ

 جلسه ۸ - طراحی سایت در فتوشاپ (بخش پنجم)

 • طراحی صفحه محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • طراحی صفحه آرشیو محصولات در فتوشاپ بصورت کامل
 • اتمام طراحی سایت در فتوشاپ
 • دریافت خروجی برای ارائه به مشتری

 جلسه ۹ - آموزش HTML و CSS (بخش اول)

 • توضیح در مورد فایل های HTML و CSS
 • تفاوت فایل های HTML و CSS
 • چگونگی ایجاد فایل ها ی HTML و CSS
 • طرز نمایش، استایل بندی، چیدمان و رنگ بندی صفحه ی وب با CSS
 • توضیح چگونگی نمایش یک صفحه ی وب برای user ها
 • توضیح ساختار فایل HTML شامل تگ های header و body
 • معرفی تگ های مختلف HTML

 جلسه ۱۰ - آموزش HTML و CSS (بخش دوم)

 • توضیح ساختار CSS به طور کامل
 • چگونگی ایجاد کلاس و آی دی در فایل CSS و فراخوانی آنها
 • تفاوت آی دی و کلاس در یک فایل CSS
 • آموزش CSS بصورت کامل و آشنایی با خصوصیت‌های سی اس اس

 جلسه ۱۱ - (بخش سوم)

 • معرفی نرم افزار های مختلف برنامه نویسی
 • ایجاد یک فایل HTML ساده
 • توضیح ساختار کلی فایل HTML و تگ های HTML
 • معرفی Selector‌ها در CSS و انواع آن‌ها
 • دلیل ایجاد فایل های header، footer،content ،slider و ... به صورت جداگانه برای ایجاد صفحات وب
 • توضیح مفهوم minify و مزیت استفاده از کدهای minify شده ی html و css
 • توضیح مسیردهی فایل ها در CSS
 • توضیح چگونگی اضافه کردن فایل CSS به فایل HTML
 • کامنت گذاری در  HTML
 • کامنت گذاری در CSS

 جلسه ۱۲ - طراحی قالب HTML بصورت عملی (بخش اول)

 • تبدیل طرح گرافیکی به کد
 • ایجاد یک سند Html برای یک صفحه ی وب بصورت عملی
 • معرفی Css و استفاده از آن برای ایجاد افکت های گرافیکی و ایجاد سند Css بصورت عملی
 • لینک کردن صفحه های Html و Css بصورت عملی
 • کدنویسی قالب طراحی شده در فتوشاپ
 • استفاده از کدهای css reset بصورت عملی
 • شروع کدنویسی بخش های مختلف صفحه ی وب
 • کدنویسی هدر سایت بصورت کامل
 • معرفی کاربرد عملی خاصیت z-index در طراحی وب
 • اضافه کردن فونت به یک فایل Html
 • اضافه کردن تصویر پس زمینه ی سایت
 • کدنویسی بخش header شامل کدنویسی لوگو
 • کدنویسی منوی اصلی سایت
 • مفهوم hover و استفاده از آن برای ایجاد منوها
 • طراحی منو و زیرمنو با Css
 • آشنایی با پسوند SVG و استفاده از آن در وبسایت
 • مشخص کردن نوع و اندازه فونت سایت با استفاده از Css

 جلسه ۱۳ - طراحی قالب HTML بصورت عملی (بخش دوم)

 • ساخت مگامنو حرفه‌ای در HTML
 • افکت دادن به مگامنو با استفاده از CSS
 • استفاده از تگ img بصورت عملی
 • استایل دهی به سلکتور مختلف last-child و first child
 • شروع ساخت صفحه اصلی وبسایت
 • استفاده از کلاس clear در style.css
 • Hover دادن به بخش های مختلف صفحه ی وب
 • استایل دهی به هدینگ‌ها
 • توضیح کامل‌تر خاصیت float بصورت عملی
 • استایل دادن به بخش های مختلف با استفاده از دستور nth-child

 جلسه ۱۴ - طراحی قالب HTML بصورت عملی (بخش سوم)

 • ساخت ستون کناری وبسایت در HTML
 • قرار دادن تصویر تبلیغاتی در ستون کناری وبسایت
 • برنامه‌نویسی سایدبار وبسایت
 • اضافه کردن hover به باکس های سایدبار
 • ساخت آخرین مطالب با HTML در سایدبار
 • ساخت فرم خبرنامه در HTML
 • ساخت اسلایدر موبایل در HTML

 جلسه ۱۵ - طراحی قالب HTML بصورت عملی (بخش چهارم)

 • ساخت اسلایدر موبایلی در صفحه اصلی سایت
 • ساخت فوتر وبسایت در HTML
 • آموزش عملی کار با گرادینت‌ها در CSS
 • ساخت پس زمینه فوتر وبسایت با CSS
 • قرار دادن اینماد و لوگو ساماندهی در فوتر وبسایت
 • اتمام HTML صفحه اصلی و کپی گرفتن برای استفاده در دیگر صفحات وبسایت

 جلسه ۱۶ - ریسپانسیو کردن قالب طراحی شده

 • معرفی مفاهیم ریسپانسیو و سایت های واکنش گرا
 • نحوه ی تست ریسپانسیو بودن سایت ها
 •  تست ریسپانسیو بودن سایت بدون موبایل و تبلت
 •  دستورهای موردنیاز برای ریسپانسیو کردن وب سایت
 •  ریسپانسیو کردن قالب به صورت عملی
 • نمایش یک بخش از وب سایت فقط در موبایل

 جلسه ۱۷ - طراحی قالب وردپرس بصورت عملی (بخش اول)

 • آشنایی با ساختار قالب وردپرس
 • آشنایی با کدهای وردپرس
 • تبدیل قالب HTML طراحی شده به وردپرس
 • استفاده از Codex‌های وردپرس در سایت طراحی شده
 • اضافه کردن استایل Css به نظرات وردپرس
 • استایل، طرح بندی و رنگ بندی برای نمایش آرشیو مطالب سایت
 • آموزش اضافه کردن ادامه مطلب به یک پست سایت
 • اضافه کردن تاریخ انتشار، دسته بندی و نویسنده به هر پست

 جلسه ۱۸ - طراحی قالب وردپرس بصورت عملی (بخش دوم)

 • ساخت ابزارک در وردپرس
 • ساخت مکان فهرست در وردپرس
 • ساخت پنل مدیریت برای قالب طراحی شده
 • قابلیت ویرایش زنده وبسایت در وردپرس
 • قابلیت تغییر آیکون سایت از طریق پنل مدیریت قالب

 جلسه ۱۹ - طراحی قالب وردپرس بصورت عملی (بخش سوم)

 • سازگار کردن قالب با ووکامرس
 • ساخت و مدیریت صفحه محصولات با ووکامرس
 • ساخت صفحات آرشیو ووکامرس در قالب طراحی شده
 • اتمام کدنویسی PHP و تبدیل قالب HTML به وردپرس

 جلسه ۲۰ - طراحی قالب وردپرس بصورت عملی (بخش چهارم)

 • ساخت فیلد های سفارشی در پست وردپرس
 • ساخت بخش تنظیمات برای وارد کردن اطلاعات هر پست
 • اضافه کردن باکس دانلود به قالب طراحی شده
 • انتقال قالب طراحی شده از لوکال هاست به سایت اصلی
 • تحویل پروژه به مشتری

لیست آپدیت‌های رایگان این دوره

آپدیت شماره ۵ در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۷

 • تمامی جلسات دوره از ابتدا ضبط شد. در دوره جدید قالب جدید فروشگاهی شرکتی همراه با پنل مدیریت کامل طراحی خواهیم کرد.

آپدیت شماره ۴ در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

 • آموزش کار با فونت آیکون ها اضافه شد.
 • آموزش افزودن Preloader پیش بارگذار صفحات اضافه شد.
 • آموزش ویرایش و طراحی دکمه افزودن به سبد خرید در ووکامرس اضافه شد.
 • آموزش اضافه کردن تصویر پیش بارگذار زیر تصاویر در حال لود اضافه شد.

آپدیت شماره ۳ در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۶

 • آموزش کار با keyframe ها و ساخت جلوه های انیمیشن در صفحات وب به دوره اضافه شد.
 • آموزش ساخت پس زمینه دکمه بصورت اسلاید در زمان قرار گرفتن موس روی دکمه اضافه شد.

آپدیت شماره ۲ در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۶

 • راهکار های کسب در آمد از طریق طراحی سایت با وردپرس و نحوه عقد قرار داد با مشتری به آموزش اضافه شد.

آپدیت شماره ۱ در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۶

 • آموزش نوشتن سی اس اس مستقیم به دوره اضافه شد.
 • آموزش نمایش شماره صفحات در مطالب اضافه شد.
 • آموزش نمایش نام نویسنده و تگ ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه ساخت وب گرادینت ها به آموزش اضافه شد.
 • نحوه نمایش آخرین مطالب سایت در صفحه اصلی به دوره اضافه شد.

تفاوت های این دوره با سایر دوره ها

 1. به شما توضیح خواهیم داد چطور از این راه کسب در آمد کنید.
 2. علاوه بر آموزش طراحی سایت٬ مفاهیم مورد نیاز برای راه اندازی سایت را توضیح خواهیم داد.
 3. در این دوره راه اندازی یک سایت واقعی بصورت عملی توضیح داده شده
 4. به جای ارائه مفاهیم تئوری٬ سایت را بصورت کاملا عملی طراحی خواهیم کرد.
 5. یادگیری شما در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد.
 6. می توانید بصورت مستقیم با مدرس دوره طراحی سایت در ارتباط باشید.
مراحل یادگیری دوره
 • پس از پرداخت٬ می توانید بلافاصله از پنل کاربری خود، یادگیری را شروع کنید. اطلاعات بیشتر
 • بعد از اتمام دوره و قبولی در آزمون آنلاین، مدرک پایان دوره به شما اهدا خواهد شد.
 • پشتیبانی دوره‌ها میهن وردپرس بصورت مادامالعمر خواهد بود.
 • آپدیت های این دوره، برای همیشه از طریق پنل کاربری شما بصورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.
پشتیبانی و خدمات پس از فروش این دوره

آموزش طراحی سایت با وردپرس – ۰ تا ۱۰۰ طراحی قالب وردپرس

دارای گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه